vyhlášené znění

A. (úhrn)20,500.000505,500.000308,750.000924,750.000
14,450.00080,550.00035,000.000130,000.000
III. (úhrn)20,500.000505,500.000308,750.000924,750.000
14,450.00080,550.00035,000.000130,000.000
Titul 9. (úhrn)20,500.000505,500.000308,750.000924,750.000
14,450.00080,550.00035,000.000130,000.000
10Elektrisace státu.
I. Vlastní správní
B. Věcné--15.00015.000
II. Ostatní správní--1,770.0001,770.000
III. Investiční
B. Příspěvky na investice--35.000.00035,000.000
Titul 10. (úhrn)--36,785.00036,785.000
Kapitola 16.
I. Vlastní správní.
A. Osobní
Titul 1.33,540.000-65,484.00098,974.000
Titul 2.-444,749.000105,318.000550,067.000
Titul 3.--3,070.0003,070.000
Titul 4.-8,196.0005,157.00013,363.000
Titul 8.455.000760.000260.0001,475.000
A. (úhrn)39,995.000453,705.000179,980.000686,939.000
18B. Věcné
Titul 1.7,213.000-8,310.00015,523.000
Titul 2.-72,911.00016.910.000894,821.000
Titul 3.--1,245.0001,245.000
Titul 4.-2,772.0003,043.0005.815.000
Titul 5.-65,771.00029,100.00094,874.000
Titul 6.-21,405.0009,080.00030,485.000
Titul 8.16,620.00054,280.00050,600.000115,500.000
Titul 10.--15.00015.000
B. (úhrn)17,833.000217,142.000118,303.000853,278.000
I. (úhrn)51,828.000670,847.000297,542.0001.020,217.000
II. Ostatní správní.83,001,000
Titul 1.80,000.00080,000.000
41,102.0002,080.00043,182.000
Titul 4.-6,195.000725.0006,920.000
Titul 5.-550.000-550.000
Titul 6.34,632.00034,632.000
-10,687.00050.00010,737.000
Titul 7.-112,700.00087,300.000200,000.0010
Titul 10.--1,770.0001,770.000
II. (úhrn)80,000.00034,632.000114,632.000
41,102.000130,132.00091,925.000263,159.000
III. Investiční.
A. Vlastní investice.
Titul l1450.000560.0001,010.000
Titul 2.-2.912.000630.0003,542.000
Titul 3.-285.000285.000
Titul 4.400.000400.000
-2,360.000457.0002,817.000
Titul 5.1.281,997.000700,680.0001.982,677.000
-61,410.00058,440.000119,850.000
Titul 6.600,568.000993,590.0001.504,158.000
840.00071,850.00058,050.000130,740.000
Titul 7.8,380.0001,500.0009,880.000
54,000.000138,000,010190,000.000
Titul 8.12,280.000108,720.00081,000.000202,000.000
Titul 920,500.000595,500.000308,750.000924,750.000
14,450.00080,550.00035,000.000130,000.000
A. (úhrn)20,500.0002.532,065.0002.049,420.0004.681,985.000
28,020.000336,182.000235,922.000600,124.000
18B. Příspěvky na investice.
Titul 5.-369,164.000127,245.000496,409.000
Titul 6.-197,295.000-197,295.000
Titul 7.-55,800.00014,300.00070,100.000
Titul 10.--35,000.00035,000.000
B. (úhrn)-622,259.000176,545.000798,804.000
C. Ostatní.
Titul 5.-499,547.000216,810.000716,357.000
C. (úhrn)-499,547.000216,810.000716,357.000
III. (úhrn)20,500.0002,532,065.0002,640,428.0004.601,985.000
28,020.0001.457,388.000629,277.0002.115,285.000
100,500.0002.566,687.0002.640,420.0004.716,617.000
120,950.0002.258,967.0001.018,744.0003,398,661.000
Kapitola 18. (úhrn)221,450.0004.825,664.0003.068,164.0008.115,278.000
KapitolaTitulParagrafPříjmyústřednízemí českýchSlovenskaúhrn
Kčs
18. Ministerstvo techniky. (Povereníctvo techniky.)
181Ministerstvo techniky.
3Ministerstvo15.000--15.000
4Pověřenectvo-86.00086.000
Titul 1. (úhrn)15.000-85.000100.000
2Technická služba.
1Stavební, kulturně-technická, plánovací a strojní služba.-2,692.000910.0003,602.000
2Stavební správa dostavby dálnice-6.000-6.000
3Ředitelství pro stavbu vodních cest-5.000-5.000
Titul 2. (úhrn)-2,703.000910.0008,613.000
3Cejchovní a puncovní služba.
1Cejchovní a puncovní úřady--6,575.0006,575.000
Titul 3. (úhrn)--6,575.0006,575.000
4Technické zkušebnictví a výzkumnictví.
1Státní ústavy hydrologické182.00030.000212.000
2Ústav pro hospodárné využití paliv-725.000-725.000
3Státní meteorologický ústav--30.00030.000
Titul 4. (úhrn)-907.00060.000967.000
5Silnice a mosty-10,671.00031,870.00042,541.000
6Vodohospodářské stavby118,894.0007,360.000126,254.000
7Krajinné plánováni, plánování a výstavba obcí a stavební obnova4,785.0008,800.00013,585.000
8Správa státních budov553.00026,675.0008,290.00035,518.000
9Stavby budov a koupě nemovitostí pro potřebu civilní státní správy.100.000-100.000
Kapitola 18. (úhrn)568.000164,735.00063,950.000229,253.000
  1. 19. Ministerstvo dopravy.
    KapitolaTitulParagrafVýdajeústřednízemí českýchSlovenskaúhrn
    Kčs
    19. Ministerstvo dopravy. (Povereníctvo dopravy.)
    191Ministerstvo dopravy
    1Ministr.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní347.000--347.000
    2Pověřenec.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní--334.000334.000
    3Ministerstvo.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní79,289.000--79,289.000
    B. Věcné17,161.000--17,161,000
    II. Ostatní správní2,050.000--2,050.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice535.000--535.000
    § 3. (úhrn)99,035.000--99,035.000
    4Pověřenectvo.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní--27,938.00027,938.000
    B. Věcné--7,188.0007,188.000
    II. Ostatní správní--680.000680.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice--900.000900.000
    § 4. (úhrn)--36,706.00036,706.000
    Titul 1.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní79,636.00026,272.000107,908.000
    B. Věcné17,161.000-7,188.00024,349.000
    II. Ostatní správní2,050.000680.0002,730.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice535.000900.0001,435.000
    Titul 1. (úhrn)99,332.000-37,040.000196,422.000
    2Letectví.
    1Letecká služba výkonná.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní-33,563.00014,669.00048,282.000
    B. Věcné27,543.0008,334.00085,677.000
    II. Ostatní správu5,200.0002,300.0007,500.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice164,531.00079,263.000243,794.000
    -134,450.00050,350.000184,800.000
    § 1. (úhrn)164,531.00079,263.000243,794.000
    -200,556.00075,653.000276,209.000
    1922Státní meteorologický ústav
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní12,488.000-12,488.000
    B. Věcné-10,493.00010,493.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice900.000900.000
    -300.000-300.000
    § 2. (úhrn)900.000900.000
    -23,281.000-23,281.000
    Titul 2.
    I. Vlastní správní
    A Osobní-46,051.00014,609.00060,720.000
    B. Věcné-37,836.0008,334.00046,170.000
    II. Ostatní správní-5,200.0002,300.0007,500.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice165,431.00079,253.000244,684.000
    -134,750,00050,350.000185,100.000
    Titul 2. (úhrn)165,431.00079,253.000244,684.000
    -233,837.00075,653.000299,490.000
    3Plavba.
    1Plavební úřady
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní-5,839.00034,584.00040,423.000
    B. Věcné7,958.0009,902.00017,860.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice1,900.00014,875.00016,775.000
    -803.0002,810.0003,613.000
    § 1. (úhrn)1,900.00014,875.00016,775.000
    14,600.00047,296.00061,896.000
    2Lodí a plavební podnikání vnitrozemské plavby
    II. Ostatní správní1,000.0001,000.000
    3Vnitrozemská plavba zahraniční a plavba námořní
    I. Vlastní správní.
    B. Věcné4,985.0004,985.000
    4Komise a kongresy vnitrozemské z námořní plavby
    I. Vlastní správní
    B. Věcné1,000.0001,000.000
    193Titul 3.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní-5,839.00034,584.00040,423.000
    B. Věcné5,985.0007,958.0009,902.00023,845.000
    II. Ostatní správní-1,000.000-1,000.000
    III. Investiční1,900.00014,875.00016,775.000
    -803.0002,810.0003,613.000
    Titul 3. (úhrn)1,900.00014,875.00016,775.000
    5,985,00015,600.00047,296.00068,881.000
    Kapitola 19.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní.
    Titul 1.79,636.000-28,272.000107,908.000
    Titul 2.-46,051.00014,669.00060,720.000
    Titul 3.-5,839.00034,584.00040,423.000
    A. (úhrn)79,636.00051,890.00077,525.000209,051.000
    B. Věcné.
    Titul 1.17,161.000-7,188.00024,349.000
    Titul 2.-37,836.0008,334.00046,170.000
    Titul 3.5,985.0007,958.0009,902.00023,345.000
    B. (úhrn)23,146.00046,794.00025,124.00094,364.000
    I. (úhrn)102,782.00097,684.000102,949.000303,415.000
    II. Ostatní správní.
    Titul 1.2,050.000680.0002,780.000
    Titul 2.-5,200.0002,300.0007,500.000
    Titul 3.-1,000.000-1,000.000
    II. (úhrn)2,050.0006,200.0002,980.00011,230.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice.
    Titul 1.535.000-900.0001,435.000
    Titul 2.165,431.00079,263.000244,684.000
    -134,750.00050,350.000185,100.000
    Titul 3.1,900.00014,875.00016,775.000
    -803.0002,810.0003,613.000
    III. (úhrn)167,361.00094,128.000261,489.000
    535.000135,553.00054,060.000190,148.000
    167,281.00094,128.000261,409.000
    105,387.000239,437.000159,980.000504,793.000
    Kapitola 19. (úhrn)105,367.000406,768.000254,127.000766,262.000
    KapitolaTitulParagrafPříjmyústřednízemí českýchSlovenskaÚhrn
    Kčs
    19. Ministerstvo dopravy. (Povereníctvo dopravy.)
    191Ministerstvo dopravy.
    3Ministerstvo75,995.000--75,995.000
    4Pověřenectvo-28,550.00028,550.000
    Titul 1. (úhrn)75,995.000-28,550.000104,545.000
    2Letectví.
    1Letecká služba výkonná-1,370.000370.0001,740.000
    2Statní meteorologický ústav-90.00090.000
    Titul 2. (úhrn)1,460.000370.0001,830.000
    3Plavba3,350.00046,426.00049,776.000
    Kapitola 19. (úhrn)75,995.0004,810.00076,346.000156,151.000
  1. 20. Ministerstvo pošt.
    KapitolaTitulParagrafVýdajeústřednízemí českýchSlovenskaÚhrn
    Kčs
    20. Ministerstvo pošt (Povereníctvo pôšt.)
    201Ministerstvo pošt
    1Ministr.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní347.000--347.000
    2Pověřenec.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní-384.000384.000
    3Ministerstvo.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní55,513.000--55,513.000
    B. Věcné7,600.000-7,600.000
    § 3. (úhrn)43,113.000--43,113.000
    4Pověřenectvo.
    I. Vlastní správní.
    A, Osobní-8,112.0008,112.000
    B. Věcné-996.000996.000
    3 4. (úhrn)--9,108.0009,108.000
    Titul 1.
    I. Vlastní správní.
    A Osobní35,860.0008,446.00044,306.000
    B. Věcné7,400.000-996.0008,596.000
    Titul 1. (úhrn)43,460.0009,442.00052,902.000
    Kapitola 20. (úhrn)43,460.000-9,442.00052,902.000
    KapitolaTitulParagrafPříjmyústřednízemí českýchSlovenskaÚhrn
    Kčs
    20. Ministerstvo pošt. (Povereníctvo pôšt.)
    201Ministerstvo pošt43,460.000-9,442.00052,902.000
    Kapitola 20. (úhrn)43,460.0009,442.00052,902.000
  1. 21. Ministerstvo sociální péče.