vyhlášené znění

KapitolaTitulParagrafVýdajeústřednízemí českýchSlovenskaúhrn
Kčs
7. Ministerstvo spravedlnosti s nejvyšším soudem.
(Povereníctvo spravodlivosti s Najvyšším súdom.)
71Ministerstvo spravedlnosti.
1Ministr.
I. Vlastní správní.
A. Osobní 347.000-347.000
§ 1. (úhrn)347.000--347.000
2Pověřenec
I. Vlastní správní.
A. Osobní384.000384.000
§ 2. (úhrn)--384.000384.000
3Ministerstvo.
I. Vlastní správní.
A. Osobní17,257.00017,257.000
B. Věcné11,192.000-11,192.000
II. Ostatní správní620.000620.000
III. Investiční.
A. Vlastní investice150.000--150.000
§ 3. (úhrn)29,219.000--29,219.000
4Pověřenectvo.
I. Vlastní správní.
A. Osobní8,366.0008,366.000
B. Věcné1.993.0001,993.000
II. Ostatní správní2,080.0002,080.000
III. Investiční.
A. Vlastní investice140.000140.000
§ 4. (úhrn)--12,579.00012,579.000
7lTitul 1.
I. Vlastní správní.
A. Osobní17,604.0008,760.00026,364.000
B. Věcné11,192.0001,993.00013,195.000
II. Ostatní správní620.0002,080.0002,700.000
III. Investiční.
A. Vlastní investice150.000-140.000290.000
Titul 1. (úhrn)29,590.000-12,913.00042.479.000
2Nejvyšší soud.
I. Vlastní správní.
A. Osobní13,869.0005,125.00018,244.000
B. Věcné1,382.000544.0002,026.000
III. Investiční.
A. Vlastní investice150.00038.000188.000
C. Ostatní-100.000-100.000
III. (úhrn)-250.00038.000288.000
Titul 2. (úhrn)14,701.0005,57.00020,568.000
3Justiční správa v zemích.
I. Vlastní správní.
A. Osobní473,682.000115,830.00590,468.000
B. Věcné92,462.00080,414.000122,376.000
II. Ostatní správní400.000120.000520.000
III. Investiční.
A. Vlastní investice1,240.0001,000.0002,240.000
C. Ostatní-1,060.0003,500.0004.560.000
III. (úhrn)-2,300.0004.500.0006,800.000
Titul 3. (úhrn)-568,794.000151,970.000720,644.000
74Trestnice a soudní věznice.
I. Vlastní správní
A. Osobní102,479,00019,945.000122,424.000
B. Věcné169,426.00016,310.000184,736.000
II. Ostatní správní50.00050.000
III. Investiční.
A. Vlastní investice2,560.000800.0003,360.000
C. Ostatní-400.000950.0001,350.000
III. (úhrn)-2,960.0001,750.0004,710.000
Titul 4. (úhrn)-274,915.00037,005.000311,920.000
5Výchovné a polepšovací ústavy
I. Vlastní správní.
A. Osobní2,137.0006,431.0007,568.000
B. Věcné3,682.0005,234.0008,916.000
II. Ostatní správní10.00010.000
III. Investiční.
A. Vlastní investice775.000380.0001,155.000
C. Ostatní--500.000500.000
III. (úhrn)-775.000880.0001,655.000
Titul 6. (úhrn)-6,604.00011,545.00018,140.000
Kapitola 7
I. Vlastní správní
A. Osobní
Titul 1.17,604.0008,700.00026,304.000
Titul 2.13,069.0005,175.00018,244.000
Titul 3.473,632.000116,836.000590,468.000
Titul 4.102,479.00019,945.000122,424.000
Titul 5.-2,137.0005,431.0007,568.000
A. (úhrn)17,604.000591,917.000156,087.000765,008.000
7B. Věcné.
Titul 1.11,192.000-1,393.00013,185.000
Titul 2.-1,382.000644.0002,026.000
Titul 3.-92,462.00030,414.000122,876.000
Titul 4.-169,426.00015,310.000184,736.000
Titul 5.-3,682.0005,234.0008,916.000
B. (úhrn)11.192.000266,952.00053,595.000331.739.000
I. (úhrn)28,796.000838,269.000209,682.0001.096,747.000
II. Ostatní správní.
Titul 1,620.000-2,080.0002,700.000
Titul 2.----
Titul 3.-400.000.120.000520.000
Titul 4.-50.000-50.000
Titul 5.-10.000-10.000
II. (úhrn)620.000460.0002,200.0003,280.000
III. Investiční.
A. Vlastní investice.
Titul 1.150.000-140.000290.000
Titul 2.-150.00038.000188.000
Titul 3.-1,240.0001,000.0002,240.000
Titul 4.-2,560.000800.0003,360.000
Titul 5.-775.000380.0001,155.000
A. (úhrn)160.0004,725.0002.358.0007,233.000
C. Ostatní.
Titul 1.-
Titul 2.100.000-100.000
Titul 3.-1,060.0003,500.0004,560.000
Titul 4.-400.000950.0001,350.000
Titul 5.--500.000500.000
C. (úhrn)-1,560.0004,950.0006,510.000
III. (úhrn)150.0006,285.0007,308.00013,743.000
Kapitola 7. (úhrn)29,586.000865,014.000219,190.0001.113,770.000
KapitolaTitulParagrafPříjmyústřednízemí českýchSlovenskaúhrn
Kčs
7. Ministerstvo spravedlnosti s nejvyšším soudem.
(Povereníctvo spravodlivosti s Najvvšším súdom.)
71Ministerstvo spravedlnosti.
3Ministerstvo74.00074.000
4Pověřenectvo--473.000473.000
Titul 1. (úhrn)74.000-473.000547.000
2Nejvyšší soud2.0009.00011.000
3Justiční správa v zemích940.000285.0001,235.000
4Trestnice a soudní věznice251,770.0002.800.000254,570.000
5Výchovné a polepšovací ústavy736,0004,970.0005,706.000
Kapitola I. (úhrn)74.000253,448.0008,537.000262,059.000
  1. 8. Ministerstvo pro sjednocení zákonů.
    KapitolaTitulParagrafVýdajeústřednízemí českýchSlovenskaúhrn
    Kčs
    8. Ministerstvo pro sjednocení zákonů.
    81Ministerstvo pro sjednoceni zákonů.
    1Ministr
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní547.000--547.000
    2Ministerstvo.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní6,301.0006,301.000
    B. Věcné6,918.0006,918.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice800.000800.000
    § 2. (úhrn)14,019.000--14,019.000
    Titul 1.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní6,648.0006,648.000
    B. Věcné6,918.0006,918.000
    III. Investiční
    A. Vlastní investice800.000--800.000
    Titul 1. (úhrn)14,366.000--14,366.000
    Kapitola 8. (úhrn)14.366.000--14,366.000
  1. 9. Nejvyšší správní soud.
    KapitolaTitulParagrafVýdajeústřednízemí českýchSlovenskaúhrn
    Kčs
    9. Nejvyšší správní soud. (Najvyšší správny súd.)
    9Nejvyšší správní soud
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní9,950.0003,996.00013,946.000
    B. Věcné1,305.000447.0001,752.000
    II. Ostatní správní
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice50.00050.000
    III. (úhrn)-50.000-50.000
    Kapitola 9. (úhrn)-11,305.0004,443.00015,748.000
    KapitolaTitulParagrafPříjmyústřednízemí českýchSlovenskaúhrn
    Kčs
    9. Nejvyšší správní soud. (Najvyšší správny súd.)
    9Nejvyšší správní soud-31.0004.00035.000
    Kapitola 9. (úhrn)-31.0004.00035.000
  1. 10. Ministerstvo školství a osvěty.
    KapitolaTitulParagrafVýdajeústřednízemí českýchSlovenskaúhrn
    Kčs
    10. Ministerstvo školství a osvěty. (Povereníctvo školstva a osvety.)
    101Ministerstvo školství a osvěty.
    1Ministr.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní347.000--347.000
    2Pověřenec.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní--334.000334.000
    3Ministerstvo.
    1. Vlastní správní.
    A. Osobní55,185.000-55,185.000
    B. Věcné18,086.00018,086.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice900.000--900.000
    § 3. (úhrn)74,171.000--74,171.000
    4Pověřenectvo.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní34,538.00034,538.000
    B. Věcné--5,180.0005,180.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice--670.000670.000
    § 4. (úhrn)--40,388.00040,388.000
    5Příspěvky.
    II. Ostatní správní-835.000644.0001,479.000
    6Ústav pro film a diapositiv v Praze.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní1,669.0001,669.000
    B. Věcné1,481.000-1,481.000
    II. Ostatní správní2,900.000-2,900400
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice150.000-150.000
    C. Ostatní6,000.000-6,000.000
    III. (úhrn)-6,150.000-6,150.000
    § 6. (úhrn)-12,200.000-12,200.000
    101Titul 1.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní56,582.0001,669.00034,872.00093,073.000
    B. Věcné16,086.0001,481.0005,180.00024,747.000
    II. Ostatní správní3,785.000644.0004,370.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice900.000150.000670.0001,720.000
    C. Ostatní6,000.000-6.000.000
    III. (úhrn)900.0006.150.000670.0007,720.000
    Titul 1. (úhrn)74,518.00013,035.00041,366.000128,919.000
    2Dozor na školy
    1Dozor na předškolní výchovu.
    1. Vlastní správní.
    A. Osobní3,316.0003,316.000
    II. Věcné1,684.000-1,684.000
    § 1. (úhrn)-5,000.000-5.000.000
    2Dozor na školy národní.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní51,043.00016,666.00067,709.000
    B. Věcné6,013.0004,914.00010,927.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice--420.000420.000
    § 2. (úhrn)-57,056.00022,000.00079,056.000
    3Dozor na školy střední a učitelské ústavy.
    I. Vlastní správní
    A. Osobní6,335.0006,335.000
    B. Věcné1,070.000210.0001,310.000
    § 3. (úhrn)7,405.000240.0007,645.000
    4Dozor na odborné školství
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní4,750.000444.0005,194.000
    B. Věcné1,660.000326.0001,986.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice90.00070.000160.000
    Titul 4 (úhrn)6,500.000840.0007,340.000
    1025Dozor na zemědělské školy
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní3,248.0003,248.000
    B. Věcné2,326.0002,326.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice426.000-426.000
    § 5. (úhrn)-6,000.0006,000.000
    6Dozor na hudební učiliště
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní314.000314.000
    B. Věcné361.000361.000
    III. Investiční.
    A Vlastní investice75.000-75.000
    § 6. (úhrn)-750.000-750.000
    7Dozor na tělesnou výchovu
    1. Vlastní správní.
    A. Osobní167.0003.155.0003,222.000
    B. Věcné82.0001.096.000-1,178.000
    § 7. (úhrn)249.0004,251.000-4,500.000
    8Dozor na vyučování ruského jazyku.
    1. Vlastní správní.
    A. Osobní615.000615.000
    B. Věcné385.000-385.000
    § 8. (úhrn)-1.000.000-1,000.000
    Titul 2.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní167.00072,776.00017,110.00090,053.000
    B. Věcné92.00014,595.0005,480.00020,157.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice591.000490.001,081.000
    Titul 2. (úhrn)249.00087,962.00028,080.000111,201.000
    103Předškolní výchova.
    1Veřejné školy mateřské.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní195,285.000195,285.000
    B. Věcné3,755.000-3,755.000
    II. Ostatní správní6,500.000-6,500.000
    III. Investiční.
    B. Příspěvky na investice2,500.000-2,500.000
    § 1. (úhrn)207,040.000207,040.000
    2Státní školy mateřské.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní3,048.00059,834.00083,482.000
    B. Věcné-1,024.00013,695.00014,719.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice30.0004,560.0004,590.000
    C. Ostatní--500.000500.000
    III. (úhrn)-30.0005,060.0005,090.000