účinné od 1. 1. 1948
A. (úhrn)20,500.000505,500.000308,750.000924,750.000
14,450.00080,550.00035,000.000130,000.000
III. (úhrn)20,500.000505,500.000308,750.000924,750.000
14,450.00080,550.00035,000.000130,000.000
Titul 9. (úhrn)20,500.000505,500.000308,750.000924,750.000
14,450.00080,550.00035,000.000130,000.000
10Elektrisace státu.
I. Vlastní správní
B. Věcné--15.00015.000
II. Ostatní správní--1,770.0001,770.000
III. Investiční
B. Příspěvky na investice--35.000.00035,000.000
Titul 10. (úhrn)--36,785.00036,785.000
Kapitola 16.
I. Vlastní správní.
A. Osobní
Titul 1.33,540.000-65,484.00098,974.000
Titul 2.-444,749.000105,318.000550,067.000
Titul 3.--3,070.0003,070.000
Titul 4.-8,196.0005,157.00013,363.000
Titul 8.455.000760.000260.0001,475.000
A. (úhrn)39,995.000453,705.000179,980.000686,939.000
18B. Věcné
Titul 1.7,213.000-8,310.00015,523.000
Titul 2.-72,911.00016.910.000894,821.000
Titul 3.--1,245.0001,245.000
Titul 4.-2,772.0003,043.0005.815.000
Titul 5.-65,771.00029,100.00094,874.000
Titul 6.-21,405.0009,080.00030,485.000
Titul 8.16,620.00054,280.00050,600.000115,500.000
Titul 10.--15.00015.000
B. (úhrn)17,833.000217,142.000118,303.000853,278.000
I. (úhrn)51,828.000670,847.000297,542.0001.020,217.000
II. Ostatní správní.83,001,000
Titul 1.80,000.00080,000.000
41,102.0002,080.00043,182.000
Titul 4.-6,195.000725.0006,920.000
Titul 5.-550.000-550.000
Titul 6.34,632.00034,632.000
-10,687.00050.00010,737.000
Titul 7.-112,700.00087,300.000200,000.0010
Titul 10.--1,770.0001,770.000
II. (úhrn)80,000.00034,632.000114,632.000
41,102.000130,132.00091,925.000263,159.000
III. Investiční.
A. Vlastní investice.
Titul l1450.000560.0001,010.000
Titul 2.-2.912.000630.0003,542.000
Titul 3.-285.000285.000
Titul 4.400.000400.000
-2,360.000457.0002,817.000
Titul 5.1.281,997.000700,680.0001.982,677.000
-61,410.00058,440.000119,850.000
Titul 6.600,568.000993,590.0001.504,158.000
840.00071,850.00058,050.000130,740.000
Titul 7.8,380.0001,500.0009,880.000
54,000.000138,000,010190,000.000
Titul 8.12,280.000108,720.00081,000.000202,000.000
Titul 920,500.000595,500.000308,750.000924,750.000
14,450.00080,550.00035,000.000130,000.000
A. (úhrn)20,500.0002.532,065.0002.049,420.0004.681,985.000
28,020.000336,182.000235,922.000600,124.000
18B. Příspěvky na investice.
Titul 5.-369,164.000127,245.000496,409.000
Titul 6.-197,295.000-197,295.000
Titul 7.-55,800.00014,300.00070,100.000
Titul 10.--35,000.00035,000.000
B. (úhrn)-622,259.000176,545.000798,804.000
C. Ostatní.
Titul 5.-499,547.000216,810.000716,357.000
C. (úhrn)-499,547.000216,810.000716,357.000
III. (úhrn)20,500.0002,532,065.0002,640,428.0004.601,985.000
28,020.0001.457,388.000629,277.0002.115,285.000
100,500.0002.566,687.0002.640,420.0004.716,617.000
120,950.0002.258,967.0001.018,744.0003,398,661.000
Kapitola 18. (úhrn)221,450.0004.825,664.0003.068,164.0008.115,278.000
účinné od 1. 1. 1948
KapitolaTitulParagrafPříjmyústřednízemí českýchSlovenskaúhrn
Kčs
18. Ministerstvo techniky. (Povereníctvo techniky.)
181Ministerstvo techniky.
3Ministerstvo15.000--15.000
4Pověřenectvo-86.00086.000
Titul 1. (úhrn)15.000-85.000100.000
2Technická služba.
1Stavební, kulturně-technická, plánovací a strojní služba.-2,692.000910.0003,602.000
2Stavební správa dostavby dálnice-6.000-6.000
3Ředitelství pro stavbu vodních cest-5.000-5.000
Titul 2. (úhrn)-2,703.000910.0008,613.000
3Cejchovní a puncovní služba.
1Cejchovní a puncovní úřady--6,575.0006,575.000
Titul 3. (úhrn)--6,575.0006,575.000
4Technické zkušebnictví a výzkumnictví.
1Státní ústavy hydrologické182.00030.000212.000
2Ústav pro hospodárné využití paliv-725.000-725.000
3Státní meteorologický ústav--30.00030.000
Titul 4. (úhrn)-907.00060.000967.000
5Silnice a mosty-10,671.00031,870.00042,541.000
6Vodohospodářské stavby118,894.0007,360.000126,254.000
7Krajinné plánováni, plánování a výstavba obcí a stavební obnova4,785.0008,800.00013,585.000
8Správa státních budov553.00026,675.0008,290.00035,518.000
9Stavby budov a koupě nemovitostí pro potřebu civilní státní správy.100.000-100.000
Kapitola 18. (úhrn)568.000164,735.00063,950.000229,253.000
  1. účinné od 1. 1. 194819. Ministerstvo dopravy.
    účinné od 1. 1. 1948
    KapitolaTitulParagrafVýdajeústřednízemí českýchSlovenskaúhrn
    Kčs
    19. Ministerstvo dopravy. (Povereníctvo dopravy.)
    191Ministerstvo dopravy
    1Ministr.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní347.000--347.000
    2Pověřenec.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní--334.000334.000
    3Ministerstvo.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní79,289.000--79,289.000
    B. Věcné17,161.000--17,161,000
    II. Ostatní správní2,050.000--2,050.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice535.000--535.000
    § 3. (úhrn)99,035.000--99,035.000
    4Pověřenectvo.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní--27,938.00027,938.000
    B. Věcné--7,188.0007,188.000
    II. Ostatní správní--680.000680.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice--900.000900.000
    § 4. (úhrn)--36,706.00036,706.000
    Titul 1.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní79,636.00026,272.000107,908.000
    B. Věcné17,161.000-7,188.00024,349.000
    II. Ostatní správní2,050.000680.0002,730.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice535.000900.0001,435.000
    Titul 1. (úhrn)99,332.000-37,040.000196,422.000
    2Letectví.
    1Letecká služba výkonná.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní-33,563.00014,669.00048,282.000
    B. Věcné27,543.0008,334.00085,677.000
    II. Ostatní správu5,200.0002,300.0007,500.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice164,531.00079,263.000243,794.000
    -134,450.00050,350.000184,800.000
    § 1. (úhrn)164,531.00079,263.000243,794.000
    -200,556.00075,653.000276,209.000
    1922Státní meteorologický ústav
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní12,488.000-12,488.000
    B. Věcné-10,493.00010,493.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice900.000900.000
    -300.000-300.000
    § 2. (úhrn)900.000900.000
    -23,281.000-23,281.000
    Titul 2.
    I. Vlastní správní
    A Osobní-46,051.00014,609.00060,720.000
    B. Věcné-37,836.0008,334.00046,170.000
    II. Ostatní správní-5,200.0002,300.0007,500.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice165,431.00079,253.000244,684.000
    -134,750,00050,350.000185,100.000
    Titul 2. (úhrn)165,431.00079,253.000244,684.000
    -233,837.00075,653.000299,490.000
    3Plavba.
    1Plavební úřady
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní-5,839.00034,584.00040,423.000
    B. Věcné7,958.0009,902.00017,860.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice1,900.00014,875.00016,775.000
    -803.0002,810.0003,613.000
    § 1. (úhrn)1,900.00014,875.00016,775.000
    14,600.00047,296.00061,896.000
    2Lodí a plavební podnikání vnitrozemské plavby
    II. Ostatní správní1,000.0001,000.000
    3Vnitrozemská plavba zahraniční a plavba námořní
    I. Vlastní správní.
    B. Věcné4,985.0004,985.000
    4Komise a kongresy vnitrozemské z námořní plavby
    I. Vlastní správní
    B. Věcné1,000.0001,000.000
    193Titul 3.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní-5,839.00034,584.00040,423.000
    B. Věcné5,985.0007,958.0009,902.00023,845.000
    II. Ostatní správní-1,000.000-1,000.000
    III. Investiční1,900.00014,875.00016,775.000
    -803.0002,810.0003,613.000
    Titul 3. (úhrn)1,900.00014,875.00016,775.000
    5,985,00015,600.00047,296.00068,881.000
    Kapitola 19.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní.
    Titul 1.79,636.000-28,272.000107,908.000
    Titul 2.-46,051.00014,669.00060,720.000
    Titul 3.-5,839.00034,584.00040,423.000
    A. (úhrn)79,636.00051,890.00077,525.000209,051.000
    B. Věcné.
    Titul 1.17,161.000-7,188.00024,349.000
    Titul 2.-37,836.0008,334.00046,170.000
    Titul 3.5,985.0007,958.0009,902.00023,345.000
    B. (úhrn)23,146.00046,794.00025,124.00094,364.000
    I. (úhrn)102,782.00097,684.000102,949.000303,415.000
    II. Ostatní správní.
    Titul 1.2,050.000680.0002,780.000
    Titul 2.-5,200.0002,300.0007,500.000
    Titul 3.-1,000.000-1,000.000
    II. (úhrn)2,050.0006,200.0002,980.00011,230.000
    III. Investiční.
    A. Vlastní investice.
    Titul 1.535.000-900.0001,435.000
    Titul 2.165,431.00079,263.000244,684.000
    -134,750.00050,350.000185,100.000
    Titul 3.1,900.00014,875.00016,775.000
    -803.0002,810.0003,613.000
    III. (úhrn)167,361.00094,128.000261,489.000
    535.000135,553.00054,060.000190,148.000
    167,281.00094,128.000261,409.000
    105,387.000239,437.000159,980.000504,793.000
    Kapitola 19. (úhrn)105,367.000406,768.000254,127.000766,262.000
    účinné od 1. 1. 1948
    KapitolaTitulParagrafPříjmyústřednízemí českýchSlovenskaÚhrn
    Kčs
    19. Ministerstvo dopravy. (Povereníctvo dopravy.)
    191Ministerstvo dopravy.
    3Ministerstvo75,995.000--75,995.000
    4Pověřenectvo-28,550.00028,550.000
    Titul 1. (úhrn)75,995.000-28,550.000104,545.000
    2Letectví.
    1Letecká služba výkonná-1,370.000370.0001,740.000
    2Statní meteorologický ústav-90.00090.000
    Titul 2. (úhrn)1,460.000370.0001,830.000
    3Plavba3,350.00046,426.00049,776.000
    Kapitola 19. (úhrn)75,995.0004,810.00076,346.000156,151.000
  1. účinné od 1. 1. 194820. Ministerstvo pošt.
    účinné od 1. 1. 1948
    KapitolaTitulParagrafVýdajeústřednízemí českýchSlovenskaÚhrn
    Kčs
    20. Ministerstvo pošt (Povereníctvo pôšt.)
    201Ministerstvo pošt
    1Ministr.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní347.000--347.000
    2Pověřenec.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní-384.000384.000
    3Ministerstvo.
    I. Vlastní správní.
    A. Osobní55,513.000--55,513.000
    B. Věcné7,600.000-7,600.000
    § 3. (úhrn)43,113.000--43,113.000
    4Pověřenectvo.
    I. Vlastní správní.
    A, Osobní-8,112.0008,112.000
    B. Věcné-996.000996.000
    3 4. (úhrn)--9,108.0009,108.000
    Titul 1.
    I. Vlastní správní.
    A Osobní35,860.0008,446.00044,306.000
    B. Věcné7,400.000-996.0008,596.000
    Titul 1. (úhrn)43,460.0009,442.00052,902.000
    Kapitola 20. (úhrn)43,460.000-9,442.00052,902.000
    účinné od 1. 1. 1948
    KapitolaTitulParagrafPříjmyústřednízemí českýchSlovenskaÚhrn
    Kčs
    20. Ministerstvo pošt. (Povereníctvo pôšt.)
    201Ministerstvo pošt43,460.000-9,442.00052,902.000
    Kapitola 20. (úhrn)43,460.0009,442.00052,902.000
  1. účinné od 1. 1. 194821. Ministerstvo sociální péče.