účinné od 1. 9. 2005

§ 4

Odkazúčinné od 1. 9. 2005
účinné od 1. 9. 2005

účinné od 1. 9. 2005Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem 1. září 2005.

účinné od 1. 9. 2005
účinné od 1. 9. 2005Ministr:
účinné od 1. 9. 2005Mgr. Sobotka v. r.
účinné od 1. 9. 2005
účinné od 1. 9. 2005
účinné od 1. 9. 2005Příloha k vyhlášce č. 328/2005 Sb.

účinné od 1. 9. 2005Podíl jednotlivých obcí na stanovených procentních částech celostátního hrubého výnosu daně z přidané hodnoty a daní z příjmů

účinné od 1. 9. 2005
§ 4 Podíl jednotlivých obcí na stanovených procentních částech celostátního hrubého výnosu daně z přidané hodnoty a daní z příjmů
KrajOkresNázev obceKód základní územní jednotkyPočet obyvatel k 1. 1. 2005Koeficient velikostní kategorie obceProcentní podíl obce na výnosu daní podle § 4 odst. 1 písm. b) až f) zákona o rozpočtovém určení daníPočet zaměstnanců k 1. 12. 2004Procentní podíl obce na výnosu daně podle § 4 odst. 1 písm. i) zákona o rozpočtovém určení daní
123456789
Praha StředočeskýPraha BenešovHlavní město Praha5547821 170 5712,761131,913657660 23516,013360
Benešov52930316 2080,70160,11228310 9310,265121
Bernartice5325682290,56300,0012731110,002692
Bílkovice5307431900,53700,00100790,000218
Blažejovice532380970,42130,00040440,000097
Borovnice532096920,42130,00038310,000024
Bukovany5329246520,58810,003786170,000412
Bystřice5294514 0080,59770,0236549960,024157
Ctiboř5326901030,53700,00054690,000218
Čakov5294781130,53700,000599370,000897
Čechtice5294861 4110,58810,0081943400,008246
Čerčany5295162 6170,59770,0154454380,010623
Červený Újezd5295323020,58810,001754280,000679
Český Šternberk5295411500,53700,000795340,000825
Čtyřkoly5295673340,58810,001940770,001868
Děkanovice532746560,42130,00023310,000024
Divišov5296211 3860,58810,0080485260,012758
Dolní Kralovice5296489090,58810,0052797550,018312
Drahňovice532151520,42130,00021610,000024
Dunice532843660,42130,000275180,000437
Heřmaničky5297026720,58810,003902400,000970
Hradiště532932420,42130,00017530,000073
Hulice5297373070,58810,0017831530,003711
Hvězdonice5297453140,58810,001823820,001989
Chářovice5328861570,53700,000832230,000558
Chleby532878630,42130,00026210,000024
Chlístov5320452490,56300,001384900,002183
Chlum5297701420,53700,000753--
Chmelná5297881160,53700,00061520,000048
Chocerady5297969880,58810,0057373120,007567
Choratice532606610,42130,00025480,000194
Chotýšany5298184460,58810,0025901770,004293
Chrášťany5320371690,53700,000896130,000315
Jankov5298429010,58810,0052321350,003274
Javorník5298511280,53700,000679170,000412
Ješetice5321341360,53700,000721100,000243
Kamberk5310311650,53700,000875410,000994
Keblov5299071840,53700,000976280,000679
Kladruby5330841990,53700,0010552450,005942
Kondrac5299314630,58810,002689820,001989
Kozmice5299402150,56300,00119550,000121
Krhanice5299588420,58810,0048891480,003590
Krňany5299743430,58810,001992350,000849
Křečovice5299917030,58810,004082790,001916
Křivsoudov5300003950,58810,0022941210,002935
Kuňovice530026810,42130,000337--
Lešany5300515760,58810,003345610,001479
Libež5300691750,53700,00092820,000048
Litichovice532258470,42130,00019610,000024
Loket5300935230,58810,003037920,002231
Louňovice pod Blaníkem5301076820,58810,0039601660,004026
Lštění5321932960,56300,00164560,000146
Maršovice5301156940,58810,004030950,002304
Mezno5301583300,58810,001916670,001625
Miličín5301668700,58810,0050521870,004535
Miřetice5301741620,53700,00085920,000048
Mnichovice5301912220,56300,001234310,000752
Mrač5302046420,58810,003728600,001455
Načeradec5302121 0340,58810,0060042310,005603
Nemíž530255340,42130,00014150,000121
Nespeky5302635010,58810,002909280,000679
Netvořice5302981 0640,58810,0061794400,010672
Neustupov5303015190,58810,003014150,000364
Neveklov5303102 3770,59770,0140285030,012200
Olbramovice5303441 1000,58810,0063883480,008440
Ostrov599395500,42130,000208130,000315
Ostředek5303523090,58810,001794850,002062
Pavlovice5330761680,53700,000891790,001916
Petroupim5304092980,56300,001657750,001819
Popovice5326492720,56300,001512350,000849
Poříčí nad Sázavou5304411 0540,58810,0061219910,024036
Postupice5304501 1100,58810,0064461920,004657
Pravonín5304765520,58810,0032051000,002425
Přestavlky u Čerčan5304922570,56300,001429900,002183
Psáře5305141150,53700,000610700,001698
Pyšely5386801 2530,58810,0072761620,003929
Rabyně5305222340,56300,0013011240,003007
Radošovice5305312930,56300,001629390,000946
Rataje5305491910,53700,001013100,000243
Ratměřice5325502570,56300,0014292510,006088
Řimovice5329411900,53700,00100720,000048
Sázava5343823 7730,59770,0222672 4350,059059
Sedlec-Prčice5305732 8960,59770,0170916980,016929
Slověnice532231400,42130,000166--
Smilkov5306112630,56300,001462310,000752
Snět532436960,42130,00039940,000097
Soběhrdy5306383100,58810,001800340,000825
Soutice5993872330,56300,001295360,000873
Stranný5993791190,53700,000631600,001455
Strojetice5993611280,53700,00067970,000170
Struhařov5306896590,58810,0038271960,004754
Střezimíř5307013220,58810,001870170,000412
Studený530719910,42130,000379240,000582
Šetějovice532509630,42130,00026230,000073
Tehov5307513070,58810,001783550,001334
Teplýšovice5307603890,58810,002259500,001213
Tichonice5307781950,53700,00103450,000121
Tisem5325922020,56300,001123150,000364
Tomice5325411300,53700,000689140,000340
Trhový Štěpánov5308161 2570,58810,0072995840,014164
Třebešice532304810,42130,000337--
Týnec nad Sázavou5308415 1050,61500,0310001 3730,033301
Václavice5320614470,58810,002596210,000509
Veliš5308673260,58810,001893750,001819
Vlašim53088312 1420,70160,0841164 7430,115037
Vodslivy532614930,42130,000387140,000340
Vojkov5308914760,58810,0027642210,005360
Votice5309054 4460,59770,0262391 5390,037327
Vracovice5309133700,58810,00214970,000170
Vranov5309213060,58810,001777150,000364
Vrchotovy Janovice5309488950,58810,0051971910,004633
Všechlapy532266800,42130,000333450,001091
Vysoký Újezd5134821850,53700,00098150,000121
Xaverov571415540,42130,00022530,000073
Zdislavice5310225300,58810,0030782450,005942
Zvěstov5310493850,58810,002236180,000437
StředočeskýBerounBavoryně5344211780,53700,00094450,000121
Beroun53105717 6460,70160,1222458 4960,206062
Běštín5310732890,56300,001607160,000388
Broumy5310817990,58810,004640870,002110
Březová5310902440,56300,001356160,000388
Bubovice5311032210,56300,001229340,000825
Bykoš5341452020,56300,001123340,000825
Bzová5311204230,58810,002456270,000655
Cerhovice5311389490,58810,0055112000,004851
Drozdov5311546600,58810,003833290,000703
Felbabka5311622280,56300,00126720,000048
Hlásná Třebaň5311715660,58810,003287180,000437
Hořovice5311896 5460,61500,0397514 4880,108852
Hostomice5312011 4970,58810,0086935460,013243
Hředle5312193020,58810,001754330,000800
Hudlice5312271 2030,58810,0069861340,003250
Hvozdec5312351820,53700,00096510,000024
Hýskov5312431 3180,58810,0076541740,004220
Chaloupky5312514130,58810,002398350,000849
Chlustina5344552110,56300,001173290,000703
Chodouň5344475350,58810,003107280,000679
Chrustenice5336706740,58810,0039141280,003105
Chyňava5312941 5590,59770,0092011570,003808
Jivina5313081670,53700,00088560,000146
Karlštejn5313167120,58810,0041352310,005603
Komárov5313242 4360,59770,0143771 2380,030026
Koněprusy5313321850,53700,000981300,000728
Korno533793850,42130,000354--
Kotopeky5340722720,56300,001512550,001334
Králův Dvůr5332035 8830,61500,0357251 9340,046907
Kublov5313755590,58810,0032461050,002547
Lážovice533939700,42130,000291210,000509
Lhotka5333352950,56300,001640120,000291
Libomyšl5314484700,58810,002729380,000922
Liteň5314569720,58810,0056442390,005797
Loděnice5314641 5700,59770,0092661 3550,032864
Lochovice5314721 0960,58810,0063642890,007009
Lužce534404880,42130,00036610,000024
Malá Víska533319840,42130,00034930,000073
Málkov534218840,42130,00034910,000024
Měňany5315292680,56300,001490100,000243
Mezouň5315374380,58810,00254390,000218
Mořina5315456060,58810,0035192720,006597
Mořinka5339121220,53700,00064710,000024
Nenačovice5336021930,53700,001023210,000509
Nesvačily5342691220,53700,00064740,000097
Neumětely5315885210,58810,003025990,002401
Nižbor5315961 5840,59770,0093483180,007713
Nový Jáchymov5316005350,58810,003107250,000606
Olešná5316264130,58810,002398140,000340
Osek5316347580,58810,004402870,002110
Osov5316423140,58810,0018231140,002765
Otmíče5341111490,53700,00079030,000073
Otročiněves5316694740,58810,0027521670,004050
Podbrdy5342851680,53700,00089110,000024
Podluhy5316856070,58810,003525400,000970
Praskolesy5316938230,58810,0047791010,002450
Rpety5317154370,58810,002538650,001577
Skřipel5339631060,53700,00056290,000218
Skuhrov5317403740,58810,002172530,001285
Srbsko5317584630,58810,002689370,000897
Stašov5317663720,58810,002160150,000364
Suchomasty5317824610,58810,0026771010,002450
Svatá5317913350,58810,00194590,000218
Svatý Jan pod Skalou5318041240,53700,000657600,001455
Svinaře5318122810,56300,001562720,001746
Tetín5318397440,58810,004320320,000776
Tlustice5318478110,58810,0047091270,003080
Tmaň5318551 0020,58810,0058193530,008562
Točník5344632130,56300,001184270,000655
Trubín5331062240,56300,001245690,001674
Trubská5318801130,53700,000599170,000412
Újezd5319015530,58810,003211620,001504
Velký Chlumec5319103370,58810,00195790,000218
Vinařice534234870,42130,00036250,000121
Vižina5340482150,56300,00119540,000097
Vraž5319448790,58810,005104780,001892
Všeradice5319524060,58810,002358920,002231
Vysoký Újezd5319615170,58810,003002810,001965
Zadní Třebaň5319796270,58810,003641260,000631
Zaječov5319951 3540,58810,007863910,002207
Záluží5320024700,58810,002729420,001019
Zdice5320113 8640,59770,0228041 5830,038394
Žebrák5320291 9420,59770,0114612 6490,064249
Železná5994172550,56300,001418150,000364
StředočeskýKladnoBěleč5350103100,58810,001800280,000679
Běloky5320701200,53700,000636--
Beřovice5320882950,56300,001640410,000994
Bílichov5351251410,53700,00074840,000097
Blevice5321002870,56300,00159530,000073
Brandýsek5321181 6690,59770,0098503280,007955
Braškov5321269350,58810,005429840,002037
Bratronice5321427840,58810,004553850,002062
Buštěhrad5321692 2990,59770,0135686450,015644
Cvrčovice5321855990,58810,003478790,001916
Černuc5322079360,58810,0054351320,003202
Doksy5322231 1470,58810,0066611740,004220
Dolany5131301860,53700,000986580,001407
Drnek5129911690,53700,000896130,000315
Družec5322748880,58810,005157660,001601
Dřetovice5322824230,58810,002456160,000388
Dřínov5322912770,56300,001540420,001019
Hobšovice5130753440,58810,001998450,001091
Horní Bezděkov5323125030,58810,002921490,001188
Hořešovice5323212360,56300,00131270,000170
Hořešovičky5351501200,53700,000636100,000243
Hospozín5323395370,58810,0031181110,002692
Hostouň5323479020,58810,0052381390,003371
Hradečno5323554400,58810,002555420,001019
Hrdlív5323633860,58810,002241390,000946
Hřebeč5323711 3880,58810,0080601110,002692
Chržín5323982230,56300,001240160,000388
Jarpice5324012540,56300,001412190,000461
Jedomělice5324103390,58810,001969360,000873
Jemníky5324282110,56300,001173290,000703
Kačice5324441 1800,58810,0068522470,005991
Kamenné Žehrovice5324521 6180,59770,0095492000,004851
Kamenný Most5130323970,58810,002305900,002183
Kladno53205369 3550,84870,58120428 1470,682678
Klobuky5324611 0010,58810,005813910,002207
Kmetiněves5324792850,56300,001584470,001140
Knovíz5324874950,58810,002874610,001479
Koleč5324955700,58810,003310840,002037
Královice5351091410,53700,000748160,000388
Kutrovice5715121040,53700,00055160,000146
Kvílice532517740,42130,000308210,000509
Kyšice5325255890,58810,0034201890,004584
Ledce5325334780,58810,0027761530,003711
Lhota5130415450,58810,003165300,000728
Libochovičky564150460,42130,00019170,000170
Libovice5716012430,56300,001351110,000267
Libušin5325762 5770,59770,0152093050,007397
Lidice5325844590,58810,002665360,000873
Líský571555790,42130,00032950,000121
Loucká5350951200,53700,000636140,000340
Makotřasy5326223110,58810,00180630,000073
Malé Kyšice5326312800,56300,001557190,000461
Malé Přítočno5131132260,56300,001256240,000582
Malíkovice5326573450,58810,002003230,000558
Neprobylice5715211420,53700,00075350,000121
Neuměřice5326653510,58810,002038320,000776
Olovnice5326733850,58810,002236700,001698
Otvovice5326816800,58810,0039491570,003808
Páleč5641921520,53700,00080640,000097
Pavlov532711870,42130,000362220,000534
Pchery5327201 7560,59770,0103631830,004438
Pletený Újezd5327384100,58810,002381930,002256
Plchov5641251760,53700,000933190,000461
Podlešín5327542920,56300,001623250,000606
Poštovice5640871960,53700,00103980,000194
Pozdeň5327623900,58810,002265140,000340
Přelíc5327713170,58810,001841160,000388
Řisuty5327972960,56300,001645370,000897
Sazená5328012700,56300,001501270,000655
Slaný53281914 9760,70160,1037497 4240,180062
Slatina5328274090,58810,002375670,001625
Smečno5328351 7800,59770,0105052810,006815
Stehelčeves5328515250,58810,003049650,001577
Stochov5328605 5630,61500,0337828680,021052
Stradonice599441960,42130,00039910,000024
Studeněves5514573110,58810,001806290,000703
Svárov5994332910,56300,001618620,001504
Svinařov5329086540,58810,003798180,000437
Šlapanice5329161880,53700,000997270,000655
Třebichovice5329595330,58810,003095310,000752
Třebíz5329671700,53700,000901700,001698
Třebusice5329754850,58810,002816270,000655
Tuchlovice5329832 1360,59770,0126064260,010332
Tuřany5321774860,58810,002822580,001407
Uhy5330093770,58810,0021891070,002595
Unhošť5330173 4560,59770,0203961 0780,026146
Velká Dobrá5330251 3320,58810,0077354040,009799
Velké Přítočno5330338460,58810,0049132730,006621
Velvary5330412 9230,59770,0172511 0480,025418
Vinařice5330501 7480,59770,0103167020,017026
Vraný5330687610,58810,0044192000,004851
Vrbičany5714312060,56300,00114550,000121
Zájezd5715981010,53700,000536170,000412
Zákolany5330925150,58810,002991640,001552
Zichovec571423770,42130,00032010,000024
Zlonice5331142 2250,59770,0131313580,008683
Zvoleněves5331228130,58810,004721990,002401
Želenice5994251730,53700,00091780,000194
Žilina5331497530,58810,004373860,002086
Žižice5331575340,58810,003101800,001940
StředočeskýKolínBarchovice5331732100,56300,00116720,000048
Bečváry5331819760,58810,0056683350,008125
Bělušice5331902480,56300,00137910,000024
Břežany I5332112900,56300,001612370,000897
Břežany II5332205270,58810,003060580,001407
Býchory5332385240,58810,003043780,001892
Cerhenice5332461 4890,58810,0086471720,004172
Církvice5994761300,53700,000689130,000315
Černé Voděrady5332542450,56300,001362--
Červené Pečky5332621 6230,59770,0095792330,005651
Český Brod5332716 6370,61500,0403042 8670,069536
Dobřichov5332897070,58810,004106120,000291
Dolní Chvatliny5332974280,58810,002485180,000437
Dománovice5131811350,53700,000716--