vyhlášené znění

Ministr:
Mgr. Sobotka v. r.
Příloha k vyhlášce č. 460/2002 Sb.

Podíl jednotlivých obcí na stanovených procentních částech celostátního hrubého výnosu daně z přidané hodnoty a daní z příjmů

Podíl jednotlivých obcí na stanovených procentních částech celostátního hrubého výnosu daně z přidané hodnoty a daní z příjmů
KrajOkresNázev obceKód základní územní jednotkyPočet obyvatel k 1. 1. 2002Koeficient velikostní kategorie obceProcentní podíl obce na výnosu daní podle § 4 odst. 1 písm. b) až f) zákona o rozpočtovém určení daníPočet zaměstnanců k 1. 12. 2001Procentní podíl obce na výnosu daně podle § 4 odst. 1 písm. i) zákona o rozpočtovém určení daní
123456789
PrahaHlavní město Praha5547821 160 1182,761131,656369643 25015,686304
StředočeskýBenešovBenešov52930316 2620,70160,11275611 8210,288267
Bernartice5325682340,56300,001302550,001341
Bílkovice5307431980,53700,001051110,000268
Blažejovice532380950,42130,00039620,000049
Borovnice532096970,42130,0004040-
Bukovany5329246060,58810,003522450,001097
Bystřice5294513 8870,59770.0229609570,023337
Ctiboř5326901080,53700,00057350,000122
Čakov5294781060,53700,000563290,000707
Čechtice5294861 4130,58810,0082123700,009023
Čerčany5295162 6030,59770,0153767040,017168
Červený Újezd5295322990.56300,001664310,000756
Český Šternberk5295411430,53700,000759210,000512
Čtyřkoly5295672940,56300,0016361100,002682
Děkanovice532746610,42130,0002540-
Divišov5296211 3270,58810,0077134030,009828
Dolní Kralovice5296489020,58810,0052427450,018168
Drahňovice532151620,42130,00025810,000024
Dunice532843670,42130,00027940,000098
Heřmaničky5297026740,58810,003917700,001707
Hradiště532932400,42130,00016730,000073
Hulice5297373000,56300,0016692050,004999
Hvězdonice5297453210,58810,0018661050,002561
Chářovice5328861560,53700,000828160,000390
Chleby532878670,42130,00027910,000024
Chlístov5320452210,56300,001230860,002097
Chlum5297701420,53700,00075480,000195
Chmelná5297881100,53700,00058460,000146
Chocerady5297961 0000,58810,0058123690,008998
Choratice532606550,42130,00022920,000049
Chotýšany5298184430,58810,0025751850,004511
Chrášťany5320371820,53700,000966290,000707
Jankov5298429000,58810,0052312050,004999
Javorník5298511320.53700,000701210,000512
Ješetice5321341230,53700,000653100,000244
Kamberk5310311650,53700,000876430,001049
Keblov5299071970,53700,001045680,001658
Kladruby5330841910,53700,0010141970,004804
Kondrac5299314440,58810,002581990,002414
Kozmice5299402230,56300,00124140,000098
Krhanice5299587920.58810.0046031210,002951
Krňany5299743260,58810,00189550,000122
Křečovice5299916980,58810,004057620,001512
Křivsoudov5300003950,58810,0022961090,002658
Kuňovice530026770,42130,0003210-
Lešany5300515560,58810,003231760,001853
Libež5300691630,53700,00086510,000024
Litichovice532258500,42130,0002080-
Loket5300935490,58810,003191750,001829
Louňovice pod Blaníkem5301076940,58810,0040341820,004438
Lštění5321932930,56300,00163050,000122
Maršovice5301156930,58810,004028810,001975
Mezno5301583560,58810,002069770,001878
Miličín5301668930,58810,0051901790,004365
Miřetice5301741560,53700,00082840,000098
Mnichovice5301912340,56300,00130270,000171
Mrač5302046460,58810,0037551180,002878
Načeradec5302121 0640,58810,0061842820,006877
Nemíž530255360,42130,00015060,000146
Nespeky5302634670,58810,002714270,000658
Netvořice5302981 0630,58810,0061784240,010340
Neustupov5303015090,58810,002958190,000463
Neveklov5303102 3410,59770,0138285430,013242
Olbramovice5303441 0880,58810,0063233270,007974
Ostrov599395490,42130,00020440,000098
Ostředek5303523070,58810,001784260,000634
Pavlovice5330761640,53700,000870810,001975
Petroupim5304092900,56300,001614960,002341
Popovice5326492560,56300,001424330,000805
Poříčí nad Sázavou5304419960,58810,0057899340,022777
Postupice5304501 1200,58810,0065091770,004316
Pravonín5304765480,58810,0031851110,002707
Přestavlky u Čerčan5304922560,56300,001424740,001805
Psáře5305141190,53700,000632660,001609
Pyšely5386801 2180,58810,0070791470,003585
Rabyně5305222300,56300,001280720,001756
Radošovice5305312910,56300,001619360,000878
Rataje5305491880,53700,0009980-
Ratměřice5325502980,56300,0016581040,002536
Řimovice5329411860,53700,00098720,000049
Sázava5343823 7320,59770,0220452 7030,065915
Sedlec-Prčice5305732 9170,59770,0172307820,019070
Slověnice532231390,42130,00016280,000195
Smilkov5306112710,56300,001508430,001049
Snět5324361080,53700,00057370,000171
Soběhrdy5306383000,56300,001669320,000780
Soutice5993872270,56300,001263380,000927
Stranný5993791150,53700,000610670,001634
Strojetice5993611260,53700,000669110,000268
Struhařov5306896370,58810,0037022040,004975
Střezimíř5307013340,58810,001941550,001341
Studený5307191030,53700,000547340,000829
Šetějovice532509610,42130,000254280,000683
Tehov5307513020,58810,001755640,001561
Teplýšovice5307603830,58810.002226470,001146
Tichonice5307782070,56300,001152100,000244
Tisem5325921910,53700,00101420,000049
Tomice5325411250,53700,000663150,000366
Trhový Štěpánov5308161 2660,58810,0073585810,014168
Třebešice532304810,42130,0003370-
Týnec nad Sázavou5308415 2190,61500,0317201 6120,039310
Václavice5320614570,58810,002656180,000439
Veliš5308673360,58810,001953740,001805
Vlašim53088312 2650,70160.0850424 8810,119028
Vodslivy532614950,42130,00039690,000219
Vojkov5308914780,58810,0027782380,005804
Votice5309054 4580.59770,0263331 7180,041895
Vracovice5309133780,58810,002197160,000390
Vranov5309212960,56300,001647250,000610
Vrchotovy Janovice5309488500,58810,0049402410,005877
Všechlapy532266800,42130,000333300,000732
Vysoký Újezd5134821720,53700,00091330,000073
Xaverov571415570,42130,00023790,000219
Zdislavice5310225270,58810,0030632720,006633
Zvěstov5310493840,58810,002232850,002073
StředočeskýBerounBavoryně5344211760,53700,00093440,000098
Beroun53105717 4700,70160,1211328 0670,196722
Běštín5310732780,56300,001547160,000390
Broumy5310817930,58810,004609770,001878
Březová5310902410,56300,001341100,000244
Bubovice5311032370,56300,001319240,000585
By koš5341451940,53700,001030690,001683
Bzová5311204200,58810,002441260,000634
Cerhovice5311389440,58810,0054873670,008950
Drozdov5311546400,58810,003720380,000927
Felbabka5311622280,56300,001269180,000439
Hlásná Třebaň5311715020,58810,002918120,000293
Hořovice5311896 3280,61500,0384614 3170,105274
Hostomice5312011 5060,59770,0088964960,012095
Hředle5312193040,58810,001767320,000780
Hudlice5312271 1980,58810,0069631160,002829
Hvozdec5312352120,56300,001180160,000390
Hýskov5312431 2280,58810,0071371390,003390
Chaloupky5312513770,58810,002191390,000951
Chlustina5344551950,53700,001035350,000854
Chodouň5344475080,58810,002953400,000975
Chrustenice5336706310,58810,0036671140,002780
Chyňava5312941 5050,59770,0088901590,003877
Jivina5313081710,53700.00090850,000122
Karlštejn5313167390,58810,0042953510,008559
Komárov5313242 4660,59770,0145661 2760,031117
Koněprusy5313321900,53700,001008300,000732
Korno533793870,42130,0003620-
Kotopeky5340722790,56300,001552430,001049
Králův Dvůr5332035 3150,61500,0323042 3910,058307
Kublov5313755630,58810,003272930,002268
Lážovice533939770,42130,000321270,000658
Lhotka5333352860,56300,001591140,000341
Libomyšl5314484820,58810,002801370,000902
Liteň5314569480,58810,0055103080,007511
Loděnice5314641 5080,59770,0089081 2170,029678
Lochovice5314721 0500,58810,0061033890,009486
Lužce534404910,42130,00037960,000146
Malá Víska533319900,42130,000375170,000415
Málkov534218860,42130,0003580-
Měňany5315292820,56300,001569100,000244
Mezouň5315374160,58810,002418100,000244
Mořina5315455850,58810,0034002860,006974
Mořinka5339121090,53700,00057810.000024
Nenačovice5336021710,53700,000908230,000561
Nesvačily5342691120,53700,0005940-
Neumětely5315885130,58810,002982880,002146
Nižbor5315961 4880,58810,0086484210,010267
Nový Jáchymov5316005330,58810,003098430,001049
Olešná5316264150,58810,002412200,000488
Osek5316347530,58810,0043761090,002658
Osov5316423390,58810,001970600,001463
Otmíče5341111410,53700,0007480-
Otročiněves5316694370,58810,0025401650,004024
Podbrdy5342851560,53700,00082810,000024
Podluhy5316855870,58810,003412630,001536
Praskolesy5316938110,58810,0047141140,002780
Rpety5317154280,58810,002488730,001780
Skřipel5339631180,53700,00062690,000219
Skuhrov5317403440,58810,001999640,001561
Srbsko5317584760,58810,002767740,001805
Stašov5317663450,58810,002005200,000488
Suchomasty5317824650,58810,0027031110,002707
Svatá5317913630,58810,002110160,000390
Svatý Jan pod Skalou5318041150,53700,000610420,001024
Svinaře5318122770,56300,00154140,000098
Tetín5318397160,58810,004161360,000878
Tlustice5318478060,58810,0046851660,004048
Tmaň5318559260,58810,0053823420,008340
Točník5344632410,56300,001341290,000707
Trubín5331062080,56300,001157680,001658
Trubská5318801220,53700,0006470-
Újezd5319015670,58810,003295540,001317
Velký Chlumec5319103370,58810,00195980,000195
Vinařice534234860,42130,000358130,000317
Vižina5340482050,56300,00114180,000195
Vráž5319448590,58810,0049931070,002609
Všeradice5319524080.58810,002371710,001731
Vysoký Újezd5319615220,58810,003034720,001756
Zadní Třebaň5319795700,58810,003313400,000975
Zahořany5331312230,56300,001241100,000244
Zaječov5319951 3560,58810,0078811200,002926
Záluží5320024720,58810,002743920,002244
Zdice5320113 8120,59770,0225171 0300.025118
Žebrák5320291 8780,59770,0110931 8080,044090
Železná5994172190,56300,001219270,000658
StředočeskýKladnoBěleč5350102930,56300,001630260,000634
Běloky5320701290,53700,00068580,000195
Beřovice5320882740,56300,001525420,001024
Bílichov5351251340,53700,00071160,000146
Blevice5321002750.56300,00153060.000146
Brandýsek5321181 6760,59770,0099001770,004316
Braškov5321268760,58810,005091850,002073
Bratronice5321427600,58810,004417600,001463
Buštěhrad5321692 2670,59770,0133915340,013022
Cvrčovice5321855710,58810,003319350.000854
Černuc5322079160,58810,0053241180,002878
Doksy5322231 0930,58810,006353860,002097
Dolany5131301900,53700,001008410,001000
Drnek5129911580,53700,00083960,000146
Družec5322748160,58810,004743470,001146
Dřetovice5322824110,58810,002389480,001171
Dřínov5322912570,56300,001430260,000634
Hobšovice5130753320,58810,001930310,000756
Horní Bezděkov5323124480.58810,002604460,001122
Hořešovice5323212450.56300,00136380,000195
Hořešovičky5351501170,53700,00062140,000098
Hospozín5323395160,58810,0029991280,003121
Hostouň5323479120,58810,0053011330,003243
Hradečno5323554360,58810,002534540,001317
Hrdlív5323633860,58810,002243260,000634
Hřebeč5323711 2460.58810,0072421120,002731
Chržín5323982170,56300,001207290,000707
Jarpice5324012420,56300,001346130,000317
Jedomělice5324103340,58810,001941310,000756
Jemníky5324281990,53700,001056140,000341
Kačice5324441 1310,58810,0065731950,004755
Kamenné Žehrovice5324521 5700,59770,0092742670,006511
Kamenný Most5130323730,58810,002168680,001658
Kladno53205370 7020,84870,59301127 6940,675346
Klobuky5324619950.58810,005783640,001561
Kmetiněves5324792800.56300,001608380,000927
Knovíz5324875060,58810,002941740,001805
Koleč5324955550,58810,003226580,001414
Královice5351091220,53700,00064750,000122
Kutrovice571512900,42130,000375280,000683
Kvílice532517790,42130,00032940,000098
Kyšice5325255600,58810,0032551670,004072
Ledce5325334680,58810,0027201210,002951
Lhota5130415440,58810,003162420.001024
Libochovičky564150520,42130,00021750,000122
Libovice5716012370.56300,00131990,000219
Libušin5325762 4930,59770,0147261 3340,032531
Lidice5325844310,58810,002505340,000829
Líský571555690,42130,00028750,000122
Loucká5350951250,53700,000663180,000439
Makotřasy5326223300,58810,00191810,000024
Malé Kyšice5326312560,56300,001424180,000439
Malé Přítočno5131132280,56300,001269240,000585
Malíkovice5326573380.58810,001964280.000683
Neprobylice5715211240,53700.00065850.000122
Neuměřice5326653640,58810,002116180,000439
Olovnice5326734230,58810,002458420,001024
Otvovice5326816740,58810,0039171200,002926
Páleč5641921590,53700,000844150,000366
Pavlov532711990,42130,000412230,000561
Pchery5327201 7010,59770,0100481100,002682
Pletený Újezd5327384000,58810,002325770,001878
Plchov5641251680,53700,000892210,000512
Podlešín5327542960,56300,001647390,000951
Poštovice5640871900,53700,001008120,000293
Pozdeň5327623770,58810,00219160,000146
Přelíc5327713220,58810,001871130,000317
Řisuty5327972840,56300,001580420,001024
Sazená5328012520,56300,001402260,000634
Slaný53281915 1590,70160,1051087 0210,171214
Slatina5328273940,58810,002290510,001244
Smečno5328351 7800.59770,0105142810,006852
Stehelčeves5328515040,58810,002929720,001756
Stochov5328605 4350,61500,0330338040,019606
Stradonice5994411030,53700,00054710,000024
Studeněves5514573020,58810,001755300,000732
Svárov5994331980,53700,001051380,000927
Svinařov5329086170,58810,003586230,000561
Šlapanice5329161910,53700,001014350,000854
Třebichovice5329595080,58810,002953150,000366
Třebíz5329671710,53700,000908780,001902
Třebusice5329754440,58810,002581250,000610
Tuchlovice5329832 1220,59770,0125346820,016631
Tuřany5321774790,58810,002784570,001390
Uhy5330093610,58810,0020981390,003390
Unhošť5330173 5870,59770,0211888280,020192
Velká Dobrá5330251 1180,58810,0064983510,008559
Velké Přítočno5330338020,58810,0046612550,006218
Velvary53304129110,59770,0171951 2090,029483
Vinařice5330501 7000.59770,0100425930,014461
Vraný5330687270,58810,0042251820,004438
Vrbičany5714311770,53700,00093980,000195
Zájezd571598950,42130,000396260,000634
Zákolany5330924980,58810,002894290,000707
Zichovec571423780,42130,0003250-
Zlonice5331142 1930,59770,0129544980,012144
Zvoleněves5331228310,58810,004830940,002292
Želenice5994251720,53700,00091370,000171
Žilina5331497150,58810,004156590,001439
Žižice5331575140,58810,002987850,002073
StředočeskýKolínBarchovice5331731990,53700,00105630,000073
Bečváry5331819940,58810,0057773720,009072
Bělušice5331902380,56300,0013240-
Břežany I5332112820,56300,001569430,001049
Břežany II5332204980,58810,002894250,000610
Býchory5332385080,58810,002953820,002000
Cerhenice5332461 4930,58810,0086771640,003999
Církvice5994761310,53700,00069580,000195
Černé Voděrady5332542730,56300,0015190-
Červené Pečky5332621 6180,59770,0095571470,003585
Český Brod5332716 6170,61500,0402172 8800,070232
Dobřichov5332897340,58810,004266160,000390