vyhlášené znění

Ministr:
Ing. Fencl v. r.

Příloha č. 1

k vyhlášce č. 470/2001 Sb.
Příloha č. 1
12345678
Poř. č.Název vodního tokuČíslo Hydrolog. pořadíDélka vodního toku v kateg. význam. v kmIdentifikátor vodního toku dle HEISVymezení úseku vodního tokuPoz.Vymezení úseku toku tvořícího státní hranici
Úsek dl.Hraniční úsek: Hraniční znaky
1.Labe1-01-01-001379,6100010000100V, H3,6VII: 14-25
2.Bílé Labe1-01-01-0027,9100020000100V
3.Malé Labe1-01-01-02013,1100140000100po soutok Kotelského a Klínového potoka, ze kterých vzniká
4.Čistá1-01-01-02619,5100260000100V
5.Pilnikovský potok1-01-01-0388,6100340000100po soutok s Vlčickým pot. V k. ú. Pilníkov III
6.Kalenský potok1-01-01-05217,7100520000100
7.Úpa1-01-02-00178,8100860000100V
8.Malá Úpa1-01-02-00610,3100910000100
9.Ličná1-01-02-02417,5101090000100
10.Petřikovický potok1-01-02-0336,7101180000100H0,67III: 251-251/13
11.Metuje1-01-03-00179,0101450100100
12.Zdoňovský potok1-01-03-0048,2101450400100H0,37III: 236-236/5
13.Kamenný potok1-01-03-0041,0101450400200H1,03III: 236/5-III/237
14.Trnkava (Machovský potok)1-01-03-0212,1101620000100H0,26III: 173/23-173/30
15.Bezejmenný potok (Od Bučiny)1-01-03-0210,8101620000110H0,38III: 175/2-175/12
16.Dřevíč1-01-03-02621,4101670000100
17.Brlenka1-01-03-0347,7101750000100H0,08III: 154,5-154/6
0,52III: III/159-159/10
18.Bezejmenný potok -Potok od Bukoviny1-01-03-0340,5101750000800H0,50III: III168-III/169
19.Čermná1-01-03-0351,0101760000100H0,05III: 155/9-155/10
20.Bezejmenný potok1-01-03-0351,0101760000400H0,17III: 155/3-155/9
21.Střela1-01-03-0380,3101790000100H0,30III: 152/5-III/153
22.Kotelský potok1-01-03-0380,5101790000110H0,24III: 131/15-III/132
23.Bezejmenný potok - Potok od Borové1-01-03-0382,9101790000200H0,84 III: III/141-141/21
0,07III: 144/10-144/11
24.Olešenka1-01-03-04219,9101830000100V, H1,25III: III/135-III/136
25.Rozkoš1-01-03-05414,3101950000100
26.Trotina1-01-04-01324,9102130000100
27.Divoká Orlice1-02-01-00165,3102300000100V, H28,8III: III/100-III/119
28.Černý potok1-02-01-0013,2102300000200H3,06III: III/119-120/14
29.Červený potok1-02-01-0095,2102380000200H5,18III: III/96-III/100
30.Rokytenka1-02-01-01715,6102460000100po silnič. most Rokytnice v Orl. horách-Bartošovice v k. ú. Horní Rokytnice
31.Zdobnice1-02-01-03734,2102660000100
32.Bělá1-02-01-05337,9102820000100
33.Dlouhá Strouha1-02-01-0626,5102910000100po odbočku do Ještětického potoka
34.Kněžná1-02-01-06725,2102960000100
35.Javornický potok1-02-01-07411,2103030000100
36.Alba1-02-01-08317,7104280000100
37.Tichá Orlice1-02-02-001104,5103220000100
38.Lipkovský potok1-02-02-00813,4103290000100
39.Třebovka1-02-02-03641,6103520000100
40.Orlice1-02-03-00132,7103970000100po soutok Divoké a Tiché Orlice, kde vznikáV
41.Dědina1-02-03-00858,0104040000100
42.Zlatý potok1-02-03-030/113,5104210500100
43.Ještětický potok1-02-03-030/28,3104210600100
44.Odbočka z Dlouhé Strouhy1-02-03-030/21,8104210600200
45.Jalový potok1-02-03-0375,0104211800100
46.Labský náhon1-03-01-00414,2104450000100
47.Loučná1-03-02-00182,0104760000100
48.Desná1-03-02-02417,0104970000100po soutok s Lubenským potokem v k. ú. Desná
49.Průmyslový náhon Loučné1-03-02-0501,4105250000200
50.Prostřední náhon Loučné1-03-02-0512,9105260000100
51.Zmínka1-03-02-08111,8105560000100
52.Chrudimka1-03-03-001104,4105630000100V
53.Novohradka1-03-03-04048,5105980000100
54.Krounka1-03-03-05123,3106090000100
55.Žejbro1-03-03-07323,5106270000100po zaústění pot. Raná ve Žďárci u Skutče
56.Ležák1-03-03-09616,8106400000100po zaústění Kviteckého potoka v k. ú. Žumberk
57.Halda1-03-04-0015,3106670100600
58.Bylanka1-03-04-00423,9106680000100
59.Podolský potok1-03-04-01821,6106810000100
60.Černá strouha (Černská)1-03-04-0365,0107380000100po shybku na Opatovic. kanále v k.ú. Bohdaneč
61.Struha (Zlatotok)1-03-04-04617,1107070000100
62.Opatovický kanál1-03-04-06231,8107230000100
63.Doubrava1-03-05-00189,7107420000100
64.Hostačovka1-03-05-03215,8107730000100
65.Brslenka (Čáslavka)1-03-05-05031,2107910000100
66.Klejnárka1-04-01-00437,5108060000100V
67.Vrchlice1-04-01-02129,2108230000100V
68.Cidlina1-04-02-00189,6108540000100
69.Úlibický potok1-04-02-01413,8108650000100po soutok s pravostranným přítokem od Jahodnice v k.ú. Stav
70.Javorka1-04-02-02639,6108740300100V
71.Bystřice1-04-03-00163,9108880000100
72.Bašnický potok1-04-03-01218,5108990000100
73.Sánský kanál1-04-04-01515,8109880000100
74.Mrlina1-04-05-00151,0109290000100
75.Hasinský potok1-04-05-00819,1109360000100
76.Štítarský potok1-04-05-03126,5109540000100
77.Smíchovský potok1-04-05-04418,4109670000100po odpad ze Smíchovského rybníka
78.Výrovka1-04-06-00160,3109920000100
79.Bečvárka1-04-06-02122,3110110000100
80.Šembera1-04-06-03528,5110250000100
81.Vlkava1-04-07-01628,1110490200100po hráz rybníka Mrštín v Kosořicích
82.Mlynařice1-04-07-04217,8110500000100
83.Výmola1-04-„D7-04834,4110560000100
84.Jizera1-05-01-001166,1110740000100V, H15,8IV: 53/14-IV/62
85.Mumlava1-05-01-00612,0110790000100V
86.Jizerka1-05-01-02021,3110930000100V
87.Oleška1-05-01-03534,8111080000100
88.Kamenice1-05-01-05836,7111310000100V
89.Černá Desná1-05-01-06510,7111380000100V
90.Bílá Desná1-05-01-06811,3111410000100V
91.Desná1-05-01-0692,4111420000100
92.Vošmenda1-05-01-07712,9111500000100V
93.Libuňka1-05-02-01020,1111630000100
94.Žehrovka1-05-02-02425,0111760000100
95.Mohelka1-05-02-03442,3111860000100
96.Zábrdka1-05-02-05225,6112040000100
97.Bělá1-05-02-06115,1112130000100
98.Rokytka1-05-02-0687,8112200000100
99.Kněžmostka1-05-02-07317,0112250000100
100.Klenice1-05-02-08128,4112330000100
101.Strenický potok1-05-03-00619,2112600000100
102.Mratínský potok1-05-04-02215,2112910000100
103.Košátecký potok1-05-04-03742,3113060000100
104.Černávka1-05-04-05714,6113260000100
105.Teplá Vltava1-06-01-00347,6113360000100po soutok s Kvildským potokem
106.Řasnice1-06-01-02419,2113590000100H0,55XII: 3-4
107.Hraniční potok1-06-01-0255,7113600000100H2,35 XI/22-XII/1
3,35XII/1-3
108.Mechový potok1-06-01-0275,3113620000100H5,25XII: 4-6
109.Volarský potok1-06-01-04010,4113750000100
110.Studená Vltava1-06-01-04417,0113790000100H1,94XII: 8-9
111.Hraniční potok1-06-01-0443,1113790000200H3,07XII: 7-8
112.Údolský potok1-06-01-0442,4113790000400H0,21XII: 9-9/2
0,1 XII: 9/5-9/6
2,09XII: 9/6/0/6-9/21
113.Světlá1-06-01-0450,05113800000100H0,05XII: 11/11-12/1
114.Malá Světlá1-06-01-0450,6113800001710H0,63XII: 12/1-13
115.Vltava1-06-01-055376,7113900000100V
116.Slatinka1-06-01-0741,8114090000100po vojens. újezd BoleticeV
117.Olšina1-06-01-0920,9114150000100po vojens. újezd Boletice
118.Pestřice1-06-01-0965,4114290000100H4,79I: 29/01-39/2a
0,61I: 39/3a-41
119.Ježová1-06-01-1008,2114330000100H1,58 I: 66/1-67/1a
4,09I: 67/2c-73/1
120.Černá stoka1-06-01-1001,8114330000400H1,89 I: 62-65/04
0,06I: 65/05-65/4a
121.Menší Vltavice1-06-01-1220,08114550000100V, H0,08II: 52-52/2
122.Mezní potok1-06-01-1223,0114550000200H2,97II: 48-52
123.Hraniční potok1-06-01-1221,4114550000400H1,44II: 52/3-54/1
124.Větší Vltavice1-06-01-1267,8114590000100H2,23 III: III-3/06
0,09III: 3/010-3/4
125.Bezejmenný tok1-06-01-1270,3114600000110H0,28II: 76/02-76/4
126.Hajský potok1-06-01-1294,3114620000100H3,33 III: 3/5-9/3
0,08III: 9/4-9/010
0,36III: 9/014-10/3
0,40 III: 10/06-11/04
0,09III: 11/06-11/09
127.Bezejmenný tok1-06-01-1291,8114620000110H0,44III: 13/01-13/05
1,35III: 15/02-17
128.Hraniční potok1-06-01-1322,5114650000100H2,49II: 64-69
129.Bezejmenný tok1-06-01-1320,5114650000200H0,12II: 63/01-63/2
0,39II: 63/05-64
130.Trávnice1-06-01-1331,9114640000100H0 15 II: 69-69/1
0,14II: 69/04-69/07
0,15II: 69/3-69/010
0,41II: 69/012-70/01
1,01II: 70/05-72
131.Bystrá (Strážnice)1-06-01-1341,1114670000100H0,89 II: 55/017-57
0,04II: 55/4-55/05
0,21II: 55/05-55/08
132.Boršíkovský potok1-06-01-1340,4114670000800H0,07 II: 60/3-60/4
0,29II: 60/4-61
133.Bezejmenný tok1-06-01-1350,6114680000200H0,61II: 74-74/4
134.Polečnice (Kájovský potok)1-06-01-16121,8114920000100po vojens. újezd Boletice
135.Chvalšinský potok1-06-01-17610,2115050000100po vojens. újezd Boletice
136.Hejdlovský potok1-06-01-1773,9115100001600V
137.Křemžský potok1-06-01-19530,0115280000100V
138.Malše1-06-02-00192,1115500000100V, H24,4III: 32/3-47/3
139.Kamenice1-06-02-0060,38115550000100H0,38III: 23-24
140.Bezejmenný tok1-06-02-0060,44115550000310H0,44III: 30-30/03
141.Černá1-06-02-02427,4115730000100
142.Bezejmenný tok1-06-02-0290,10115780000200H0,10III: 57/7-58
143.Pohořský potok1-06-02-02923,0115780000100
144.Stropnice1-06-02-04056,6115890000100H0,83IV: 31-32
145.Veverský potok1-06-02-04310,4115920000100V
146.Svinenský potok1-06-02-05929,4116080000100
147.Mlýnská stoka1-06-03-0013,5116290100400
148.Dobrovodský potok1-06-03-00512,5115420001800
149.Dehtářský potok1-06-03-01312,0116300000100po zaústěni koryta přelivu Dehtářského rybníka
150.Bezdrevský potok1-06-03-01744,0116380000100
151.Lužnice1-07-01-001157,2116920000100H1,01 V: 31-34
1,08V: 36/3-38
0,35V: 48/1-50
152.Popelnice1-07-01-0012,4116920000800H2,37IV: 13/2-16
153.Bezejmenný tok1-07-01-0020,17116930000100H0,17V: 29/1-29/2
154.Skřemelice (Klášterecký potok)1-07-01-0032,0116940000100H0,94VI: 50-51/1
0,30VI: 51/03-51/04
0,30VI: 51/09-52/2
155.Romavský potok1-07-01-0051,9116960000100H0,07 VI: 61-61/03
0,12VI: 61/03-61,1
1,65VI: 61/05-62
156.Rybná1-07-02-0017,3117000000100H0,58 V: 24/02-24/6
1,78V: 45/10-48/1
157.Halámecký potok1-07-02-0050,2117040000100H0,19V: 57/01-58
158.Dračice1-07-02-01119,1117100000100po zaústění přelivu a výpustí rybníka Osika
159.Hraniční tok (Mnich)1-07-02-0111,0117100007600H0,37 0,47VI: 36/01-36/04 VI: 37-37/011
160.Stoka v Širokém blatě1-07-02-0112,2117100007800H2,16VI: 02-4
161.Koštěnický potok1-07-02-01832,0117170000100po zaústění přelivu a vyústí Kačléřského ryb.H1,96VI: 27-29
162.Červený potok1-07-02-0254,6117240000100H4,63VI: 29-35
163.Vodoteč I1-07-02-0272,3117260000100H2,34VI: 6/01-9/5
164.Degárka1-07-02-0770,8117530000100
165.Drahoňovský potok1-07-03-0025,7117560000100V
166.Kamenice1-07-03-01327,9117550000100
167.Žirovnice1-07-03-02029,9117670000100V
168.Nežárka1-07-03-02556,2117740000100
169.Studenský potok1-07-03-03515,1117840000100V
170.Hamerský potok1-07-03-03646,0117810000100
171.Nová řeka1-07-03-05813,5118060100100
172.Řečice1-07-03-0749,2118150000100po soutok s pot. Kardaš
173.Bechyňský potok1-07-04-005/23,1118240000100po soutok s Blatskou stokou
174.Černovický potok1-07-04-03513,2118470000100po zaústění přelivu a výústí rybníka Pokoj
175.Chotovinský potok1-07-04-0656,1118710000100po soutok s Turoveckým potokem
176.Košínský potok1-07-04-07310,5118870000100po soutok s Kosteleckým potokemV
177.Smutná1-07-04-09346,9119130000100
178.Milevský potok1-07-04-10220,0119220000100
179.Židova strouha1-07-04-11312,0119330000100po zaústění přelivu a výústí Bečického ryb.
180.Vydra1-08-01-01311,8119650000100po soutok s Javořim (Roklanský m.p.)
181.Křemelná1-08-01-02318,2119830000100Po soutok se Slatinným potokem
182.Prášilský potok1-08-01-0263,6119900000100H3,58X:11-12
183.Otava1-08-01-038113,0120020000100V
184.Losenice1-08-01-0452,2120050000100po soutok se Zlatým pot.
185.Volšovka1-08-01-0636,7120210000100po soutok s Kepelským potokem
186.Ostružná1-08-01-06540,4120290000100
187.Nezdický1-08-01-09316,8120470000100
188.Volyňka1-08-02-00146,1121060000100V
189.Spůlka1-08-02-01019,4121150000100
190.Peklov1-08-02-0348,0121370000100po soutok s Hoslovickým potokem
191.Blanice1-08-03-00196,3121890000100V
192.Živný potok (Prachatický)1-08-03-0307,6122180000100po lávku Kavanova ryb.
193.Zlatý potok1-08-03-05235,6122400000100
194.Lomnice1-08-04-00330,2122940000100pod stavidla Zámeckého rybníka
195.Závišínský potok1-08-04-01620,8123050000100V
196.Skalice1-08-04-03843,4123270000100pod stavidla rybníka Jez
197.Líšnický potok1-08-05-01215,8123690000100V
198.Brzina1-08-05-02627,3123850000100
199.Mastník1-08-05-04747,8124060000100V
200.Sedlecký potok1-08-05-0662,8124110000100po soutok s Libíňským potokem
201.Drásovský potok1-08-05-0874,3124460000100V
202.Sychrovský potok1-08-05-09520,0124530100100V
203.Kocába1-08-05-10426,4124430000100po soutok se Sychrovským potokem
204.Sázava1-09-01-001216,4124710000100po přeliv Nového ryb.V
205.Stržský potok1-09-01-00210,0124720000100po silniční most pod obcí Cikháj
206.Staviště1-09-01-0067,2124760000100po obec Lhotka
207.Borovský potok1-09-01-02414,4124940000100
208.Břevnický potok1-09-01-04017,6125100000100po profil 50 m nad rybník Křivolaký
209.Šlapanka1-09-01-04433,7125140000100po výúst z rybníka nad obcí VěžniceV
210.Zlatý potok1-09-01-05319,1125230000100po most u Stříbrného Dvora
211.Žabinec1-09-01-07415,1125440000100
212.Rozkošský potok1-09-01-0787,0125480000100po přeliv ryb. Radostín
213.Úsobský potok1-09-01-08019,4125500000100
214.Perlový potok1-09-01-08417,9125540000100po přeliv ryb. Kachlička
215.Sázavka1-09-01-10419,4125720000100po výúst Haberského r.
216.Žebrákovský potok1-09-01-1129,0125820000100V
217.Pstružný potok1-09-01-11419,2125840000100po zakr. úsek v Humpolci
218.Ostrovský potok1-09-01-13414,4126040000100po přeliv ryb.v Bohdanči
219.Želivka1-09-02-00590,8126120000100po hráz Hejlovského r.v
220.Bělá1-09-02-01020,1126210000100po propustek silnice Janovice-Rohovka
221.Jankovský potok1-09-02-02218,9126330000100po most silnice Vyskytná
- Dušejov
222.Trnava1-09-02-03645,9126470000100po přepad ryb. Valcha
223.Kejtovský potok1-09-02-05318,4126640000100po propustek silnice Obrataň - Cetoraz
224.Martinický potok1-09-02-07825,8126850000100po propustek silnice v Křešíně
225.Blažejovický potok1-09-02-09013,9127010000100
226.Všebořický potok1-09-02-1021,0127130000100po výúst Všebořického rybníka
227.Sedlický potok1-09-02-10424,1127150000100
228.Štěpánovský potok1-09-03-00218,3127220000100
229.Blanice1-09-03-02262,3127420000100
230.Chotýšanka1-09-03-07735,5127970000100
231.Jevanský potok1-09-03-10612,5128260000100po silniční most pod Jevanským rybníkem
232.Mnichovka1-09-03-12413,2128440000100
233.Benešovský potok1-09-03-13615,0128560000100k oboře u silničního mostu Lišno-Pecinov
234.Konopišťský potok1-09-03-14432,2128640000100
235.Janovický potok1-09-03-16026,3128800000100po přeliv ryb. v Babicích
236.Bojovský potok1-09-04-00814,8129090000100po přeliv Zámeckého ryb. v Mnišku pod Brdy
237.Mže1-10-01-001104,5129120000100V, H1,36IV: 32-33
238.Sklářský potok1-10-01-0090,6129200000100H0,62V: 5/8-IV
239.Sedlišťský potok1-10-01-01920,2129300000100
240.Hamerský potok1-10-01-02929,0129400000100
241.Košový potok1-10-01-05926,0129640000100po silniční propustek Mariánské Lázně-Chodová Planá
242.Úšovický potok1-10-01-06010,5129710000100V
243.Úhlavka1-10-01-08937,1130000000100
244.Výrovský potok1-10-01-110 /11121,5130210000100