zrušený předpis

Ministr:
Mgr. Sobotka v. r.
Příloha k vyhlášce č. 477/2004 Sb.

Podíl jednotlivých obcí na stanovených procentních částech celostátního hrubého výnosu daně z přidané hodnoty a daní z příjmů

Podíl jednotlivých obcí na stanovených procentních částech celostátního hrubého výnosu daně z přidané hodnoty a daní z příjmů
KrajOkresNázev obceKód
základní
územní
jednotky
Počet
obyvatel
k 1. 1. 2004
Koeficient
velikostní kategorie
obce
Procentní podíl obce
na výnosu daní podle
§ 4 odst. 1 písm. b) až f)
zákona o rozpočtovém určení daní
Počet
zaměstnanců
k 1. 12. 2003
Procentní podíl obce
na výnosu daně podle
§ 4 odst. 1 písm. i)
zákona o rozpočtovém určení daní
123456789
PrahaHlavní město Praha5547821 165 5812,761131,799152660 92315,988090
StředočeskýBenešovBenešov52930316 2570,70160,11269911 1630,270039
Bernartice5325682270,56300,0012631010,002443
Bílkovice5307431980,53700,001051110,000266
Blažejovice532380970,42130,00040420,000048
Borovnice532096940,42130,00039110,000024
Bukovany5329246210,58810,003609670,001621
Bystřice5294513 9930,59770,0235829730,023537
Ctiboř5326901060,53700,00056280,000194
Čakov5294781170,53700,000621360,000871
Čechtice5294861 4100,58810,0081933220,007789
Čerčany5295162 6110,59770,0154205840,014127
Červený Újezd5295322980,56300,001658410,000992
Český Šternberk5295411470,53700,000780280,000677
Čtyřkoly5295673090,58810,001796860,002080
Děkanovice532746550,42130,00022910,000024
Divišov5296211 3670,58810,0079435270,012748
Dolní Kralovice5296489200,58810,0053467780,018820
Drahňovice532151530,42130,00022110,000024
Dunice532843690,42130,000287160,000387
Heřmaničky5297026730,58810,003911550,001330
Hradiště532932430,42130,00017960,000145
Hulice5297373030,58810,0017611310,003169
Hvězdonice5297453190,58810,001854790,001911
Chářovice5328861550,53700,000822270,000653
Chleby532878630,42130,00026210,000024
Chlístov5320452340,56300,001302830,002008
Chlum5297701410.53700,00074820,000048
Chmelná5297881140,53700,00060550,000121
Chocerady5297969860,58810,0057302130,005153
Choratice532606590,42130,000246110,000266
Chotýšany5298184630,58810,0026901860,004499
Chrášťany5320371760,53700,00093450,000121
Jankov5298429030,58810,0052472170,005249
Javorník5298511260,53700,000669180,000435
Ješetice5321341310,53700,000695100,000242
Kamberk5310311640,53700,000870480,001161
Keblov5299071900,53700,001008370,000895
Kladruby5330842010,56300,0011182290,005540
Kondrac5299314600,58810,002673900,002177
Kozmice5299402220,56300,00123550,000121
Krhanice5299588260,58810,0048003280,007935
Krňany5299743410,58810,001982290,000702
Křečovice5299916990,58810,004062780,001887
Křivsoudov5300003990,58810,0023191190,002879
Kuňovice530026780,42130,00032510,000024
Lešany5300515750,58810,003341830,002008
Libež5300691670,53700,00088620,000048
Litichovice532258470,42130,0001960-
Loket5300935240,58810,003045890,002153
Louňovice pod Blaníkem5301076790,58810,0039461700,004112
Lštění5321932960,56300,00164740,000097
Maršovice5301156980,58810,004056890,002153
Mezno5301583510,58810,002040660,001597
Miličín5301668800,58810,0051141690,004088
Miřetice5301741620,53700,00086010,000024
Mnichovice5301912280,56300,001268360,000871
Mrač5302046430,58810,003736990,002395
Načeradec5302121 0440,58810,0060672490,006023
Nemíž530255330,42130,00013750,000121
Nespeky5302634840,58810,002812350,000847
Netvořice5302981 0600,58810,0061604000,009676
Neustupov5303015160,58810,00299890,000218
Neveklov5303102 3570,59770,0139205540,013402
Olbramovice5303441 1010,58810,0063983090,007475
Ostrov599395490,42130,000204120,000290
Ostředek5303523130,58810,001819880,002129
Pavlovice5330761730,53700,000918810,001959
Petroupim5304092890,56300,001608780,001887
Popovice5326492710,56300,001508410,000992
Poříčí nad Sázavou5304411 0450,58810,0060729470,022908
Postupice5304501 1200,58810,0065082260,005467
Pravonín5304765480,58810,0031841050,002540
Přestavlky u Čerčan5304922530,56300,001407790,001911
Psáře5305141160,53700,000615520,001258
Pyšely5386801 2500,58810,0072641860,004499
Rabyně5305222380,56300,0013241300,003145
Radošovice5305312910,56300,001619340,000822
Rataje5305491910,53700,001013120,000290
Ratměřice5325502550,56300,0014191030,002492
Řimovice5329411850,53700,00098240,000097
Sázava5343823 7970,59770,0224242 7290,066016
Sedlec-Prčice5305732 8730,59770,0169677810,018893
Slověnice532231410,42130,00017110,000024
Smilkov5306112680,56300,001491400,000968
Snět532436990,42130,00041240,000097
Soběhrdy5306383100,58810,001801320,000774
Soutice5993872320,56300,001291460,001113
Stranný5993791230,53700,000653680,001645
Strojetice5993611290,53700,000684160,000387
Struhařov5306896510,58810,0037832020,004887
Střezimíř5307013200,58810,001859180,000435
Studený530719890,42130,000370250,000605
Šetějovice532509620,42130,00025830,000073
Tehov5307513060,58810,001778550,001330
Teplýšovice5307603880,58810,002255570,001379
Tichonice5307782000,53700,00106160,000145
Tisem5325921930,53700,001024120,000290
Tomice5325411300.53700,000690170,000411
Trhový Štěpánov5308161 2600,58810,0073225980,014466
Třebešice532304820,42130,0003410-
Týnec nad Sázavou5308415 1650,61500,0313861 3370,032343
Václavice5320614550,58810,002644220,000532
Veliš5308673230,58810,001877760,001838
Vlašim53088312 2250,70160,0847485 0650,122525
Vodslivy532614970,42130,000404120,000290
Vojkov5308914820,58810,0028012050,004959
Votice5309054 4610,59770,0263451 6750,040519
Vracovice5309133720,58810,00216270,000169
Vranov5309213010,58810,001749200,000484
Vrchotovy Janovice5309488840,58810,0051372150,005201
Všechlapy532266790,42130,000329370,000895
Vysoký Újezd5134821850,53700,00098230,000073
Xaverov571415540,42130,00022520,000048
Zdislavice5310225210,58810,0030272630,006362
Zvěstov5310493850,58810,002237500,001210
StředočeskýBerounBavoryně5344211800,53700,000955140,000339
Beroun53105717 5500,70160,1216638 7660,212054
Běštín5310732910,56300,001619200,000484
Broumy5310817930,58810,0046081070,002588
Březová5310902520,56300,001402120,000290
Bubovice5311032220,56300,001235230,000556
Bykoš5341451950,53700,001035540,001306
Bzová5311204220,58810,002452330,000798
Cerhovice5311389450,58810,0054913090,007475
Drozdov5311546550,58810,003806520,001258
Felbabka5311622270,56300,001263130,000314
Hlásná Třebaň5311715330,58810,003097170,000411
Hořovice5311896 4310,61500,0390794 3150,104382
Hostomice5312011 4910,58810,0086645190,012555
Hředle5312193050,58810,001772340,000822
Hudlice5312271 2060,58810,0070081330,003217
Hvozdec5312351920,53700,001019140,000339
Hýskov5312431 2960,58810,0075311620,003919
Chaloupky5312514080,58810,002371800,001935
Chlustina5344552100,56300,001168360,000871
Chodouň5344475000,58810,002905310,000750
Chrustenice5336706590,58810,0038291240,003000
Chyňava5312941 5500,59770,0091541460,003532
Jivina5313081700,53700,00090250,000121
Karlštejn5313167050,58810,0040971860,004499
Komárov5313242 4260,59770,0143271 1350,027456
Koněprusy5313321870,53700,000992390,000943
Korno533793860,42130,0003580-
Kotopeky5340722700,56300,001502410,000992
Králův Dvůr5332035 8050,61500,0352751 9720,047704
Kublov5313755530,58810,003213960,002322
Lážovice533939720,42130,000300400,000968
Lhotka5333352940,56300,001635130,000314
Libomyšl5314484730,58810,002749500,001210
Liteň5314569610,58810,0055842210,005346
Loděnice5314641 5640,59770,0092371 4180,034302
Lochovice5314721 0850,58810,0063053620,008757
Lužce534404880,42130,00036610,000024
Malá Víska533319880,42130,00036660,000145
Málkov534218810,42130,00033710,000024
Měňany5315292730,56300,001519100,000242
Mezouň5315374220,58810,002452230,000556
Mořina5315455910,58810.0034342640,006386
Mořinka5339121150,53700,00061010,000024
Nenačovice5336021770,53700,0009391520,003677
Nesvačily5342691150,53700,00061020,000048
Neumětely5315885200,58810,003022860,002080
Nižbor5315961 5490,59770,0091483110,007523
Nový Jáchymov5316005150,58810,002993280,000677
Olešná5316264050,58810,002353190,000460
Osek5316347460,58810,004335930,002250
Osov5316423150,58810,001830390,000943
Otmíče5341111460,53700,00077560,000145
Otročiněves5316694510,58810,0026211590,003846
Podbrdy5342851620,53700,00086010,000024
Podluhy5316856100,58810,003545560,001355
Praskolesy5316938080,58810,004695880,002129
Rpety5317154410,58810,002563700,001693
Skřipel5339631110,53700,00058940,000097
Skuhrov5317403550,58810,002063580,001403
Srbsko5317584580,58810,002661420,001016
Stašov5317663620,58810,002104200,000484
Suchomasty5317824680,58810,0027191000,002419
Svatá5317913470,58810,002016180,000435
Svatý Jan pod Skalou5318041150,53700,000610500,001210
Svinaře5318122850,56300,001585110,000266
Tetín5318397420,58810,004312350,000847
Tlustice5318478230,58810,0047821430,003459
Tmaň5318559700,58810,0056373220,007789
Točník5344632240,56300,001246250,000605
Trubín5331062190,56300,001218720,001742
Trubská5318801140,53700,00060510,000024
Újezd5319015580,58810,003242500,001210
Velký Chlumec5319103350,58810,00194780,000194
Vinařice534234900,42130,00037550,000121
Vižina5340482140,56300,00119050,000121
Vráž5319448810,58810,005119980,002371
Všeradice5319523960,58810,002301790,001911
Vysoký Újezd5319615320,58810,003091890,002153
Zadní Třebaň5319796070,58810,003527330,000798
Zaječov5319951 3410,58810,007792840,002032
Záluží5320024780,58810,002778860,002080
Zdice5320113 8160,59770,0225361 4330,034665
Žebrák5320291 9090,59770,0112742 4850,060114
Železná5994172410,56300,001341140,000339
StředočeskýKladnoBěleč5350103170,58810,001842330,000798
Běloky5320701200,53700,00063730,000073
Beřovice5320883000,56300,001669400,000968
Bílichov5351251380,53700,00073240,000097
Blevice5321002820,56300,00156930,000073
Brandýsek5321181 6810,59770,0099283110,007523
Braškov5321269040,58810,0052531240,003000
Bratronice5321427770,58810,004515970,002346
Buštěhrad5321692 2950,59770,0135545240,012676
Cvrčovice5321855790,58810,003365690,001669
Černuc5322079340,58810,0054271600,003871
Doksy5322231 1560,58810,0067171520,003677
Dolany5131301800,53700,000955560,001355
Drnek5129911600,53700,000849210,000508
Družec5322748560,58810,004974650,001572
Dřetovice5322824300,58810,002499170,000411
Dřínov5322912670,56300,001485630,001524
Hobšovice5130753420,58810,001987450,001089
Horní Bezděkov5323124890,58810,002842610,001476
Hořešovice5323212430,56300,001352220,000532
Hořešovičky5351501110,53700,00058980,000194
Hospozín5323395280,58810,0030681200,002903
Hostouň5323479010,58810,0052361190,002879
Hradečno5323554400,58810,002557420,001016
Hrdlív5323633850,58810,002237210,000508
Hřebeč5323711 3640,58810,0079261400,003387
Chržín5323982220,56300,001235410,000992
Jarpice5324012540,56300,001413400,000968
Jedomělice5324103440,58810,001999430,001040
Jemníky5324282110,56300,001174280,000677
Kačice5324441 1690,58810,0067932360,005709
Kamenné Žehrovice5324521 6060,59770,0094852380,005757
Kamenný Most5130323940,58810,002289720,001742
Kladno53205370 0030,84870,58703228 9180,699542
Klobuky5324611 0010,58810,005817910,002201
Kmetiněves5324792990,56300,001663490,001185
Knovíz5324875060,58810,002940650,001572
Koleč5324955600,58810,003254740,001790
Královice5351091290,53700,00068480,000194
Kutrovice5715121020,53700,000541180,000435
Kvílice532517730,42130,000304230,000556
Kyšice5325255790,58810,0033652550,006169
Ledce5325334770,58810,0027721420,003435
Lhota5130415600,58810,003254580,001403
Libochovičky564150470,42130,00019650,000121
Libovice5716012430,56300,00135290,000218
Libušín5325762 5640,59770,0151423510,008491
Lidice5325844510,58810,002621370,000895
Líský571555710,42130,000296200,000484
Loucká5350951230,53700,000653160,000387
Makotřasy5326223180,58810,0018480-
Malé Kyšice5326312580,56300,001435210,000508
Malé Přítočno5131132270,56300,001263250,000605
Malíkovice5326573460,58810,002011160,000387
Neprobylice5715211340,53700,00071150,000121
Neuměřice5326653570,58810,002074330,000798
Olovnice5326734010,58810,002330840,002032
Otvovice5326817010,58810,0040731200,002903
Páleč5641921540,53700,00081750,000121
Pavlov532711900,42130,000375790,001911
Pchery5327201 7430,59770,0102941560,003774
Pletený Újezd5327384050,58810,002353970,002346
Plchov5641251670,53700,000886160,000387
Podlešín5327542880,56300,001602260,000629
Poštovice5640871970,53700,001045110,000266
Pozdeň5327623900,58810,002266200,000484
Přelíc5327713050,58810,001772310,000750
Řisuty5327972960,56300,001647460,001113
Sazená5328012640,56300,001469270,000653
Slaný53281915 0700,70160,1044717 4200,179494
Slatina5328274090,58810,002377620,001500
Smečno5328351 7810,59770,0105183340,008080
Stehelčeves5328515270,58810,003062800,001935
Stochov5328605 5380,61500,0336538500,020562
Stradonice599441980,42130,00040810,000024
Studeněves5514573030,58810,001761370,000895
Svárov5994332660,56300,001480760,001838
Svinařov5329086530,58810,003795200,000484
Šlapanice5329161960,53700,001040310,000750
Třebichovice5329595220,58810,003033240,000581
Třebíz5329671770,53700,000939630,001524
Třebusice5329754450,58810,002586180,000435
Tuchlovice5329832 1410,59770,0126445660,013692
Tuřany5321774870,58810,002830930,002250
Uhy5330093640,58810,0021151240,003000
Unhošť5330173 4800,59770,0205529220,022304
Velká Dobrá5330251 2640,58810,0073453140,007596
Velké Přítočno5330338290,58810,0048173330,008055
Velvary5330412 9340,59770,0173271 0870,026295
Vinařice5330501 7390,59770,0102704120,009967
Vraný5330687470,58810,0043412280,005515
Vrbičany5714311990,53700,00105650,000121
Zájezd571598980,42130,00040890,000218
Zákolany5330925150,58810,002993590,001427
Zichovec571423790,42130,00032910,000024
Zlonice5331142 2320,59770,0131823960,009579
Zvoleněves5331228130,58810,0047241100,002661
Želenice5994251700,53700,000902210,000508
Žilina5331497220,58810,004195890,002153
Žižice5331575300,58810,003080830,002008
StředočeskýKolínBarchovice5331732060,56300,00114630,000073
Bečváry5331819820,58810,0057063460,008370
Bělušice5331902400,56300,0013350-
Břežany I5332112930,56300,001630520,001258
Břežany II5332205010,58810,002911210,000508
Býchory5332385160,58810,0029981100,002661
Cerhenice5332461 4910,58810,0086641750,004233
Církvice5994761330,53700,000706110,000266
Černé Voděrady5332542550,56300,0014190-
Červené Pečky5332621 6170,59770,0095502470,005975
Český Brod5332716 6090,61500,0401612 9900,072330
Dobřichov5332897130,58810,004143100,000242