vyhlášené znění

MoravskoslezskýKarvináAlbrechtice5989253340,008104
Bohumín59905111 1310,270079
Český Těšín5989337 4500,180764
Dětmarovice5989411 7610,042728
Dolní Lutyně5989683680,008929
Doubrava5688642 3700,057505
Havířov55508817 0350,413331
Horní Suchá5527391 3860,033629
Chotěbuz5552913120,007570
Karviná59891727 2040,660068
Orlová5990698 3320,202165
Petrovice u Karviné5990771 3790,033460
Petřvald5990851 8500,044888
Rychvald5991071 2550,030451
Stonava5991406 1970,150362
Těrlicko5991585300,012860
MoravskoslezskýNový JičínAlbrechticky568741600,001456
Bartošovice5992121790,004343
Bernartice nad Odrou568481660,001601
Bílov546984630,001529
Bílovec5992472 3440,056874
Bítov554936150,000364
Bordovice568431180,000437
Bravantice556858500,001213
Frenštát pod Radhoštěm59934461730,149779
Fulnek5993521 5270,037051
Heřmanice u Oder56856290,000218
Heřmánky568571600,001456
Hladké Životice5696662370,005750
Hodslavice5994091390,003373
Hostašovice568511380,000922
Jakubčovice nad Odrou5540652440,005920
Jeseník nad Odrou5994682390,005799
Jistebník5995061340,003251
Kateřinice568643260,000631
Klimkovice5995498430,020454
Kopřivnice5995659 2500,224439
Kujavy555312680,001650
Kunín5685466770,016426
Lichnov599603730,001771
Luboměř599646310,000752
Mankovice5685891650,004004
Mořkov5996893430,008322
Mošnov5686864400,010676
Nový Jičín59919113 6900,332169
Odry5997012 7540,066822
Olbramice554049590,001432
Petřvald5997433630,008808
Příbor5998082 2560,054739
Pustějov5687751400,003397
Rybí568554760,001844
Sedlnice5998321370,003324
Skotnice568716400,000971
Slatina568406370,000898
Spálov5998671140,002766
Starý Jičín5999053570,008662
Studénka5999212 0180,048964
Suchdol nad Odrou5999301 2920,031349
Šenov u Nového Jičína5541713 9210,095138
Štramberk5999486820,016548
Tichá5999562210,005362
Tísek599964660,001601
Trnávka569755510,001237
Trojanovice5999992360,005726
Velké Albrechtice5684224620,011210
Veřovice5002592800,006794
Vražné554910510,001237
Vrchy569747120,000291
Vřesina500291970,002354
Závišice568473450,001092
Zbyslavice568449230,000558
Ženklava568732420,001019
Životice u Nového Jičína547000760,001844
MoravskoslezskýOpavaBělá512974420,001019
Bohuslavice5061921680,004076
Bolatice5062148860,021498
Branka u Opavy5541971800,004367
Bratříkovice55310700,000000
Brumovice5063203170,007692
Březová5064513530,008565
Budišov nad Budišovkou5064609680,023487
Budišovice568261110,000267
Čavisov569119260,000631
Čermná ve Slezsku569950370,000898
Darkovice568228710,001723
Děhylov5682361130,002742
Dobroslavice569895490,001189
Dolní Benešov5067022 0630,050056
Dolní Lhota506711500,001213
Dolní Životice5530512630,006381
Háj ve Slezsku5067535100,012374
Hať5682101390,003373
Hlavnice5530931930,004683
Hlubočec568368570,001383
Hlučín5070162 7450,066604
Hněvošice507105660,001601
Holasovice5071131490,003615
Horní Lhota569500480,001165
Hrabyně5072616410,015553
Hradec nad Moravicí5072702 0970,050881
Chlebičov512923640,001553
Chuchelná5073348750,021231
Chvalíkovice569909690,001674
Jakartovice5073771680,004076
Jezdkovice54719130,000073
Kobeřice5075045760,013976
Kozmice5471821260,003057
Kravaře5075801 4830,035983
Kružberk568180260,000631
Kyjovice512907820,001990
Lhotka u Litultovic55311550,000121
Litultovice5079202760,006697
Ludgeřovice5079715140,012472
Markvartovice5081281350,003276
Melč5081441150,002790
Mikolajice568279110,000267
Mladecko553042510,001237
Mokré Lazce508373730,001771
Moravice569097410,000995
Neplachovice5531582830,006867
Nové Lublice512893800,001941
Nové Sedlice555274190,000461
Oldřišov5095742210,005362
Opava50592732 8720,797595
Otice5096129220,022371
Píšť5096472940,007134
Pustá Polom5097361480,003591
Radkov568317760,001844
Raduň5098411760,004270
Rohov5683761000,002426
Skřipov5101311990,004828
Slavkov5102892100,005095
Služovice5102971210,002936
Staré Těchanovice568198520,001262
Stěbořice5103432790,006770
Strahovice512869320,000776
Sudice5103781030,002499
Svatoňovice547131110,000267
Šilheřovice5104322860,006939
Štáblovice568333420,001019
Štěpánkovice5104832650,006430
Štítina5104911600,003882
Těškovice512745680,001650
Třebom569101150,000364
Uhlířov56834190,000218
Velká Polom5108822980,007231
Velké Heraltice5108913820,009269
Velké Hoštice5109392380,005775
Větřkovice5700361720,004173
Vítkov5110212 3360,056680
Vršovice511161140,000340
Vřesina568244680,001650
Ostrava - městoZávada553492240,000582
Ostrava554821150 6323,654882
Úhrn za ČR4 121 392100,000000
  1. 1) Zákon č. 243/2000 Sb., o rozpočtovém určení výnosů některých daní územním samosprávným celkům a některým státním fondům (zákon o rozpočtovém určení daní), ve znění pozdějších předpisů.