zrušený předpis

Ministr:
Ing. Rusnok v. r.
Příloha k vyhlášce č. 93/2002 Sb.

Procenta podílu jednotlivých obcí na hrubém výnosu určených daní

Procenta podílu jednotlivých obcí na hrubém výnosu určených daní
KrajOkresNázev obceKód
základní
územní
jednotky
Počet
zaměstnanců
s místem výkonu
práce v obci
k 1. 12. 2000
Procentní podíl obce
na výnosu daně podle
§ 4 odst. 1 písm. i) zákona č. 243/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů
PrahaHl.m.Praha554782651 21415,800827
StředočeskýBenešovBenešov52930311 9220,289271
Bernartice5325681060,002572
Bílkovice53074380,000194
Blažejovice53238030,000073
Borovnice53209600,000000
Bukovany532924580,001407
Bystřice5294511 0110,024531
Ctiboř53269020,000049
Čakov529478300,000728
Čechtice5294863550,008614
Čerčany5295166860,016645
Červený Újezd529532360,000873
Český Šternberk529541340,000825
Čtyřkoly5295671160,002815
Děkanovice53274600,000000
Divišov5296213990,009681
Dolní Kralovice5296486890,016718
Drahňovice53215150,000121
Dunice53284310,000024
Heřmaničky529702580,001407
Hradiště532932190,000461
Hulice5297372070,005023
Hvězdonice5297451080,002620
Chářovice53288630,000073
Chleby53287810,000024
Chlístov5320451170,002839
Chlum52977000,000000
Chmelná52978820,000049
Chocerady5297962760,006697
Choratice53260640,000097
Chotýšany5298181990,004828
Chrášťany532037170,000412
Jankov5298421920,004659
Javorník529851230,000558
Ješetice532134130,000315
Kamberk531031390,000946
Keblov529907590,001432
Kladruby5330842790,006770
Kondrac5299311050,002548
Kozmice52994050,000121
Krhanice5299582760,006697
Krňany52997420,000049
Křečovice529991760,001844
Křivsoudov530000740,001796
Kuňovice53002600,000000
Lešany530051940,002281
Libež53006930,000073
Litichovice53225860,000146
Loket530093530,001286
Louňovice pod Blaníkem5301072020,004901
Lštění532193100,000243
Maršovice530115690,001674
Mezno530158840,002038
Miličín5301661750,004246
Miřetice53017400,000000
Mnichovice530191100,000243
Mrač5302041330,003227
Načeradec5302122570,006236
Nemíž53025580,000194
Nespeky530263240,000582
Netvořice5302983600,008735
Neustupov530301160,000388
Neveklov5303106400,015529
Olbramovice5303444070,009875
Ostrov59939530,000073
Ostředek530352670,001626
Pavlovice533076740,001796
Petroupim530409840,002038
Popovice532649270,000655
Poříčí nad Sázavou5304417750,018804
Postupice5304502050,004974
Pravonín5304761140,002766
Přestavlky u Čerčan530492790,001917
Psáře530514580,001407
Pyšely5386801550,003761
Rabyně530522920,002232
Radošovice530531380,000922
Rataje53054900,000000
Ratměřice5325501180,002863
Řimovice532941240,000582
Sázava5343822 1110,051221
Sedlec-Prčice5305737570,018368
Slověnice53223100,000000
Smilkov530611430,001043
Snět53243630,000073
Soběhrdy530638350,000849
Soutice599387240,000582
Stranný599379670,001626
Strojetice59936150,000121
Struhařov5306892850,006915
Střezimíř530701540,001310
Studený530719320,000776
Šetějovice53250910,000024
Tehov530751630,001529
Teplýšovice530760660,001601
Tichonice530778260,000631
Tisem53259230,000073
Tomice532541140,000340
Trhový Štěpánov5308165760,013976
Třebešice53230400,000000
Týnec nad Sázavou5308411 6410,039817
Václavice532061310,000752
Veliš530867770,001868
Vlašim5308834 6940,113894
Vodslivy532614140,000340
Vojkov5308912230,005411
Votice5309051 6580,040229
Vracovice530913260,000631
Vranov530921340,000825
Vrchotovy Janovice5309482080,005047
Všechlapy532266260,000631
Vysoký Újezd51348250,000121
Xaverov571415110,000267
Zdislavice5310222810,006818
Zvěstov531049760,001844
Středočeský Beroun Bavoryně534421100,000243
Beroun5310578 4040,203912
Běštín531073150,000364
Broumy531081590,001432
Březová531090100,000243
Bubovice531103240,000582
Bykoš534145750,001820
Bzová531120150,000364
Cerhovice5311383620,008783
Drozdov531154230,000558
Felbabka531162190,000461
Hlásná Třebaň531171200,000485
Hořovice5311894 4810,108725
Hostomice5312016010,014582
Hředle531219220,000534
Hudlice5312271300,003154
Hvozdec531235140,000340
Hýskov5312431490,003615
Chaloupky531251370,000898
Chlustina534455290,000704
Chodouň534447400,000971
Chrustenice5336701120,002717
Chyňava5312941500,003640
Jivina53130820,000049
Karlštejn5313162790,006770
Komárov5313241 2750,030936
Koněprusy531332170,000412
Korno53379310,000024
Kotopeky534072460,001116
Králův Dvůr53320321580,052361
Kublov5313751110,002693
Lážovice533939220,000534
Lhotka533335180,000437
Libomyšl531448450,001092
Liteň5314562600,006309
Loděnice5314641 0920,026496
Lochovice5314723310,008031
Lužce53440460,000146
Malá Víska53331930,000073
Málkov53421830,000073
Měňany531529100,000243
Mezouň531537160,000388
Mořina5315452400,005823
Mořinka53391280,000194
Nenačovice533602210,000510
Nesvačily53426920,000049
Neumětely531588900,002184
Nižbor5315963790,009196
Nový Jáchymov531600330,000801
Olešná531626280,000679
Osek531634980,002378
Osov531642370,000898
Otmíče53411100,000000
Otročiněves5316691480,003591
Podbrdy53428550,000121
Podluhy531685570,001383
Praskolesy531693940,002281
Rpety5317151040,002523
Skřípěl53396380,000194
Skuhrov531740640,001553
Srbsko531758810,001965
Stašov531766110,000267
Suchomasty531782840,002038
Svatá531791130,000315
Svatý Jan pod Skalou531804390,000946
Svinaře53181240,000097
Tetín531839310,000752
Tlustice5318471630,003955
Tmaň5318553470,008419
Točník534463220,000534
Trubín533106640,001553
Trubská53188000,000000
Újezd531901410,000995
Velký Chlumec53191070,000170
Vinařice534234110,000267
Vižina53404890,000218
Vráž531944700,001698
Všeradice531952620,001504
Vysoký Újezd531961990,002402
Zadní Třebaň531979380,000922
Zahořany533131220,000534
Zaječov531995850,002062
Záluží532002690,001674
Zdice5320111 1360,027564
Žebrák5320291 6550,040156
Železná599417230,000558
Středočeský KladnoBěleč535010590,001432
Běloky53207080,000194
Beřovice532088360,000873
Bílichov53512530,000073
Blevice53210080,000194
Brandýsek5321181450,003518
Braškov5321261070,002596
Bratronice532142570,001383
Buštěhrad5321695000,012132
Cvrčovice532185300,000728
Černuc5322071100,002669
Doksy532223840,002038
Dolany513130220,000534
Drnek51299150,000121
Družec532274580,001407
Dřetovice532282250,000607
Dřínov532291330,000801
Hobšovice513075240,000582
Horní Bezděkov532312390,000946
Hořešovice532321170,000412
Hořešovičky53515070,000170
Hospozín5323391120,002717
Hostouň5323471380,003348
Hradečno532355390,000946
Hrdlív53236380,000194
Hřebec5323711060,002572
Chržín532398280,000679
Jarpice532401200,000485
Jedomělice532410430,001043
Jemníky532428220,000534
Kačice5324441890,004586
Kamenné Žehrovice5324522270,005508
Kamenný Most513032610,001480
Kladno53205327 1360,658418
Klobuky532461820,001990
Kmetiněves532479350,000849
Knovíz532487660,001601
Koleč532495710,001723
Královice53510950,000121
Kutrovice571512320,000776
Kvílice53251720,000049
Kyšice5325251560,003785
Ledce5325331240,003009
Lhota513041360,000873
Libochovičky56415010,000024
Libovice57160190,000218
Libušin5325761 3720,033290
Lidice532584190,000461
Líský57155550,000121
Loucká535095190,000461
Makotřasy532622190,000461
Malé Kyšice532631180,000437
Malé Přítočno513113320,000776
Malíkovice532657220,000534
Neprobylice57152170,000170
Neuměřice532665130,000315
Olovnice532673220,000534
Otvovice5326811300,003154
Páleč56419250,000121
Pavlov532711190,000461
Pchery5327201670,004052
Pletený Újezd5327381760,004270
Plchov564125200,000485
Podlešín532754410,000995
Poštovice564087120,000291
Pozdeň53276280,000194
Přelíc532771100,000243
Řisuty532797350,000849
Sazená532801250,000607
Slaný5328197 1340,173097
Slatina532827360,000873
Smečno5328352660,006454
Stehelčeves532851890,002159
Stochov5328607560,018343
Stradonice59944110,000024
Studeněves551457370,000898
Svárov599433580,001407
Svinařov532908140,000340
Šlapanice532916430,001043
Třebichovice53295970,000170
Třebíz532967740,001796
Třebusice532975240,000582
Tuchlovice5329836600,016014
Tuřany532177450,001092
Uhy5330091420,003445
Unhošť5330177620,018489
Velká Dobrá5330252840,006891
Velké Přítočno533033530,001286
Velvary5330411 0800,026205
Vinařice5330506420,015577
Vraný5330681820,004416
Vrbičany57143180,000194
Zájezd57159860,000146
Zákolany533092320,000776
Zichovec57142360,000146
Zlonice5331146350,015407
Zvoleněves5331221890,004586
Želenice59942510,000024
Žilina533149700,001698
Žižice533157970,002354
Středočeský Kolín Barchovice53317340,000097
Bečváry5331813700,008978
Bělušice53319010,000024
Břežany I533211470,001140
Břežany II533220280,000679
Býchory533238740,001796
Cerhenice5332461470,003567
Církvice59947670,000170
Černé Voděrady53325400,000000
Červené Pečky5332622260,005484
Český Brod5332712 5950,062964
Dobřichov533289150,000364
Dolní Chvatliny533297360,000873
Dománovice51318110,000024
Doubravčice533301590,001432
Drahobudice564681290,000704
Grunta59945040,000097
Horní Kruty533327510,001237
Hradešín564800430,001043
Chotutice5333431050,002548
Chrášťany5333511290,003130
Jestřabí Lhota53336060,000146
Jevany5333781750,004246
Kbel513415190,000461
Klášterní Skalice57168740,000097
Klučov533386480,001165
Kolín53316518 5040,448975
Konárovice533394650,001577
Konojedy564761200,000485
Kořenice5334081040,002523
Kostelec nad Černými Lesy5334161 1160,027078
Kouřim5334245260,012763
Kozojedy533432430,001043
Krakovany533441620,001504
Krupá53345940,000097
Krychnov59948400,000000
Křečhoř5334671520,003688
Kšely571717100,000243
Libenice533475380,000922
Libodřice533483640,001553
Lipec513270250,000607
Lošany533505290,000704
Malotice533513120,000291
Masojedy56470230,000073
Mrzky51328860,000146
Nebovidy533521320,000776
Němčice57163630,000073
Nová Ves I533530530,001286
Nučice533548230,000558
Ohaře533556380,000922
Oleška5335641820,004416
Oplany57167980,000194
Ovčáry5335721900,004610
Pašinka513423100,000243
Pečky5376411 7360,042122
Plaňany5335812090,005071
Polepy533599220,000534
Polní Chrčice513237200,000485
Polní Voděrady51314800,000000
Poříčany5377051800,004367
Prusice56478870,000170
Přehvozdí51336960,000146
Přistoupim513393120,000291
Přišimasy533611390,000946
Radim533629770,001868
Radovesnice I533637660,001601
Radovesnice II5336451530,003712
Ratboř533653240,000582
Ratenice537748180,000437
Rostoklaty533661490,001189
Skvrňov533696160,000388
Starý Kolín5337002620,006357
Stříbrná Skalice5337181110,002693
Svojšice5337262070,005023
Štíhlice57164470,000170
Tismice533734630,001529
Toušice53374270,000170
Třebovle533751340,000825
Tři Dvory533769480,001165
Tuchoraz533777740,001796
Tuklaty533785520,001262
Týnec nad Labem5338075990,014534
Uhlířská Lhota533815130,000315
Veletov53382370,000170
Velim5338312430,005896
Velký Osek5338403410,008274
Veltruby533858550,001335
Vitice5338661920,004659
Vlkančice533874360,000873
Volárna533882160,000388
Vrátkov564826780,001893
Vrbčany533891150,000364
Vrbová Lhota537977260,000631
Výžerky564796280,000679
Vyžlovka533904330,000801
Zalešany51320220,000049
Zásmuky5339214650,011283
Žabonosy513261110,000267
Ždánice513164300,000728
Žiželice5339471840,004465
Středočeský Kutná Hora Adamov53136750,000121
Bernardov531111140,000340
Bílé Podolí5339711240,003009
Bludov53096430,000073
Bohdaneč5339801690,004101
Brambory53083210,000024
Bratčice531286120,000291
Církvice5339981780,004319
Čáslav5340054 4090,106978
Čejkovice52952400,000000
Černíny534013360,000873
Červené Janovice5340212280,005532
Češtín534030900,002184
Dobrovítov52955920,000049
Dolní Pohleď531260110,000267
Drobovice531341340,000825
Hlízov531197380,000922
Horka I5314301210,002936
Horka II534056330,000801
Horky531359340,000825
Horušice531481380,000922
Hostovlice534064160,000388
Hraběšín531413340,000825
Chabeřice534081260,000631
Chlístovice5340991060,002572
Chotusice5341023640,008832
Kácov5341293000,007279
Kluky534137410,000995
Kobylnice53140590,000218
Košice55146550,000121
Krchleby5341531110,002693
Křesetice534161600,001456
Kutná Hora53395511 0020,266949
Ledečko534170550,001335
Malešov534188870,002111
Miskovice534200800,001941
Močovice53099990,000218
Nepoměřice534226820,001990
Nové Dvory5342421430,003470
Okřesaneč534251180,000437
Onomyšl534277520,001262
Opatovice I530956740,001796
Paběnice53127870,000170
Pertoltice534307420,001019
Petrovice I534315790,001917
Petrovice II53432380,000194
Podveky528196230,000558
Potěhy5343313510,008517
Rašovice534340610,001480
Rataje nad Sázavou5343581100,002669
Rohozec526622590,001432
Řendějov534366380,000922
Samopše534374460,001116
Semtěš530859140,000340
Schořov53138310,000024
Slavošov534391440,001068
Soběšín534293210,000510
Souňov53106530,000073
Staňkovice534412670,001626
Starkoč53087510,000024
Sudějov53139130,000073
Suchdol5344392130,005168
Svatý Mikuláš5341962390,005799
Šebestěnice53142160,000146
Štipoklasy53093030,000073
Třebešice53098130,000073
Třebětín530972160,000388
Třebonín571741140,000340
Tupadly5344801060,002572
Uhlířské Janovice5344981 0510,025501
Úmonín534501780,001893
Úžice5345101050,002548
Vavřinec534528840,002038
Vidice534536150,000364
Vinaře534544100,000243
Vlačice534552240,000582
Vlastějovice534561460,001116
Vlkaneč534579490,001189
Vodranty531014150,000364
Vrdy5345876680,016208
Záboří nad Labem534595650,001577
Zbizuby5346091060,002572
Zbraslavice5346173430,008322
Zbýšov5346251390,003373
Zruč nad Sázavou5346331 2900,031300
Žáky534641130,000315
Žehušice5346501760,004270
Žleby5346682780,006745
Středočeský Mělník Borek534684410,000995
Býkev534714180,000437
Byšice5347223050,007400
Citov5347311620,003931
Čečelice534749790,001917
Dobřeň53157030,000073
Dolní Beřkovice5347652770,006721
Dolní Zimoř53198750,000121
Dřínov534773300,000728
Dřísy5347811140,002766
Horní Počaply5347901 3490,032732