vyhlášené znění

Ministr:
Ing. Rusnok v. r.
Příloha k vyhlášce č. 311/2001 Sb.

Procenta podílu jednotlivých obcí na hrubém výnosu určených daní

Procenta podílu jednotlivých obcí na hrubém výnosu určených daní
KrajOkresNázev obceKód základní územní jednotkyPočet obyvatel k 1.1. 2001Koeficient velikostní kategorie obceProcentní podíl obce na výnosu daní podle § 4 odst. 1 písm- b) až f) zákona č. 243/2000 Sb.
PrahaHl.m. Praha5547821 180 1312,761131,825584
StředočeskýBenešovBenešov529303164170,70160,112499
Bernartice5325682270,56300,001248
Bílkovice5307431980,53700,001038
Blažejovice532380990,42130,000407
Borovnice532096970,42130,000399
Bukovany5329246040,58810,003469
Bystřice5294513 8890,59770,022703
Ctiboř5326901100,53700,000577
Čakov5294781090,53700,000572
Čechtice5294861 4390,58810,008266
Čerčany5295162 6090,59770,015231
Červený Újezd5295323040,58810,001746
Český Šternberk5295411460,53700,000766
Čtyřkoly5295672760,56300,001518
Děkanovice532746650,42130,000267
Divišov5296211 3170,58810,007565
Dolní Kralovice5296489140,58810,005250
Drahňovice532151610,42130,000251
Dunice532843680,42130,000280
Heřmaničky5297026690,58810,003843
Hradiště532932380,42130,000156
Hulice5297373020,58810,001735
Hvězdonice5297453150,58810,001809
Chářovice5328861580,53700,000829
Chleby532878650,42130,000267
Chlístov5320452290,56300,001259
Chlum5297701410,53700,000740
Chmelná5297881100,53700,000577
Chocerady5297961 0080,58810,005790
Choratice532606580,42130,000239
Chotýšany5298184550,58810,002614
Chrášťany5320371840,53700,000965
Jankov5298428930,58810,005129
Javorník5298511380,53700,000724
Ješetice5321341260,53700,000661
Kamberk5310311690,53700,000886
Keblov5299072030,56300,001116
Kladruby5330841960,53700,001028
Kondrac5299314670,58810,002682
Kozmice5299402300,56300,001265
Krhanice5299587870,58810,004521
Krňany5299743290,58810,001890
Křečovice5299917170,58810,004118
Křivsoudov5300003910,58810,002246
Kuňovice530026780,42130,000321
Lešany5300515540,58810,003182
Libež5300691610,53700,000844
Litichovice532258530,42130,000218
Loket5300935610,58810,003222
Louňovice pod Blaníkem5301076750,58810,003877
Lštění5321932930,56300,001611
Maršovice5301156840,58810,003929
Mezno5301583790,58810,002177
Miličín5301668980,58810,005158
Miřetice5301741580,53700,000829
Mnichovice5301912400,56300,001320
Mrač5302046440,58810,003699
Načeradec5302121 0540,58810,006054
Nemíž530255370,42130,000152
Nespeky5302634540,58810,002608
Netvoříce5302981 0740,58810,006169
Neustupov5303015240,58810,003010
Neveklov5303102 3740,59770,013859
Olbramovice5303441 1100,58810,006376
Ostrov599395490,42130,000202
Ostředek5303523090,58810,001775
Pavlovice5330761610,53700,000844
Petroupim5304092920,56300,001606
Popovice5326492590,56300,001424
Poříčí nad Sázavou5304419810,58810,005635
Postupice5304501 1360,58810,006525
Pravonín5304765390,58810,003096
Přestavlky u Čerčan5304922540,56300,001397
Psáře5305141260,53700,000661
Pyšely5386801 1900,58810,006835
Rabyně5305222340,56300,001287
Radošovice5305313050,58810,001752
Rataje5305491910,53700,001002
Ratměřice5325503090,58810,001775
Řimovice5329411860,53700,000976
Sázava5343823 7160,59770,021693
Sedlec-Prčice5305732 9860,59770,017432
Slověnice532231390,42130,000160
Smilkov5306112720,56300,001496
Snět5324361100,53700,000577
Soběhrdy5306382860,56300,001573
Soutice5993872260,56300,001243
Stranný5993791140,53700,000598
Strojetice5993611270,53700,000666
Struhařov5306896350,58810,003647
Střezimíř5307013400,58810,001953
Studený5307191070,53700,000561
Šetějovice532509590,42130,000243
Tehov5307512960,56300,001628
Teplýšovice5307603930,58810,002257
Tichonice5307782080,56300,001144
Tisem5325921880,53700,000986
Tomice5325411300,53700,000682
Trhový Štěpánov5308161 2720,58810,007306
Třebešice532304740,42130,000304
Týnec nad Sázavou5308415 2580,61500,031583
Václavice5320614450,58810,002556
Veliš5308673270,58810,001878
Vlašim53088312 3430,70160,084581
Vodslivy532614960,42130,000395
Vojkov5308914810,58810,002763
Votice5309054 4790,59770,026147
Vracovice5309133780,58810,002171
Vranov5309212940,56300,001617
Vrchotovy Janovice5309488450,58810,004854
Všechlapy532266760,42130,000313
Vysoký Újezd5134821680,53700,000881
Xaverov571415590,42130,000243
Zdislavice5310225260,58810,003021
Zvěstov5310493950,58810,002269
Středočeský Beroun Bavoryně5344211700,53700,000892
Beroun53105717 6590,70160,121010
Běštín5310732730,56300,001501
Broumy5310817990,58810,004589
Březová5310902400,56300,001320
Bubovice5311032410,56300,001325
Bykoš5341451980,53700,001038
Bzová5311204160,58810,002390
Cerhovice5311389320,58810,005353
Drozdov5311546340,58810,003642
Felbabka5311622240,56300,001232
Hlásná Třebaň5311714810,58810,002763
Hořovice53118964140,61500,038527
Hostomice5312011 5370,59770,008973
Hředle5312193080,58810,001769
Hudlice5312271 1790,58810,006772
Hvozdec5312352150,56300,001182
Hýskov5312431 2360,58810,007100
Chaloupky5312513800,58810,002183
Chlustina5344551970,53700,001033
Chodouň5344475060,58810,002906
Chrustenice5336706190,58810,003556
Chyňava5312941 4840,58810,008524
Jivina5313081820,53700,000955
Karlštejn5313167490,58810,004302
Komárov5313242 4720,59770,014431
Koněprusy5313321840,53700,000965
Korno533793920,42130,000379
Kotopeky5340722790,56300,001534
Králův Dvůr5332035 3570,61500,032178
Kublov5313755670,58810,003257
Lážovice533939790,42130,000325
Lhotka5333352860,56300,001573
Libomyšl5314484790,58810,002751
Liteň5314569620,58810,005526
Loděnice5314641 5510,59770,009054
Lochovice5314721 0530,58810,006048
Lužce534404980,42130,000403
Malá Víska533319910,42130,000374
Málkov534218880,42130,000362
Měňany5315292870,56300,001578
Mezouň5315374110,58810,002361
Mořina5315455990,58810,003441
Mořinka5339121130,53700,000593
Nenačovice5336021670,53700,000876
Nesvačily5342691040,53700,000545
Neumětely5315885140,58810,002952
Nižbor5315961 5150,59770,008844
Nový Jáchymov5316005290,58810,003039
Olešná5316264130,58810,002372
Osek5316347560,58810,004342
Osov5316423400,58810,001953
Otmíče5341111440,53700,000755
Otročiněves5316694370,58810,002510
Podbrdy5342851570,53700,000823
Podluhy5316855870,58810,003372
Praskolesy5316937970,58810,004578
Rpety5317154290,58810,002464
Skřípěl5339631180,53700,000619
Skuhrov5317403420,58810,001964
Srbsko5317584610,58810,002648
Stašov5317663440,58810,001976
Suchomasty5317824720,58810,002711
Svatá5317913820,58810,002194
Svatý Jan pod Skalou5318041120,53700,000587
Svinaře5318122850,56300,001567
Tetín5318397050,58810,004050
Tlustice5318478140,58810,004676
Tmaň5318558530,58810,004900
Točník5344632420,56300,001331
Trubín5331062060,56300,001133
Trubská5318801210,53700,000635
Újezd5319015580,58810,003205
Velký Chlumec5319103540,58810,002033
Vinařice534234880,42130,000362
Vižina5340482040,56300,001122
Vráž5319448560,58810,004917
Všeradice5319524140,58810,002378
Vysoký Újezd5319615170,58810,002970
Zadní Třebaň5319795520,58810,003171
Zahořany5331312200,56300,001210
Zaječov5319951 3650,58810,007841
Záluží5320024620,58810,002654
Zdice5320113 8320,59770,022370
Žebrák5320291 8650,59770,010887
Železná5994172170,56300,001193
StředočeskýKladnoBěleč5350103100,58810,001781
Běloky5320701250,53700,000656
Beřovice5320882810,56300,001545
Bílichov5351251310,53700,000687
Blevice5321002830,56300,001556
Brandýsek5321181 6560,59770,009667
Braškov5321268650,58810,004969
Bratronice5321427670,58810,004406
Buštěhrad5321692 2930,59770,013386
Cvrčovice5321855660,58810,003251
Černuc5322079210,58810,005290
Doksy5322231 0870,58810,006244
Dolany5131301850,53700,000970
Drnek5129911610,53700,000844
Družec5322748260,58810,004745
Dřetovice5322823930,58810,002257
Dřínov5322912540,56300,001397
Hobšovice5130753210,58810,001844
Horní Bezděkov5323124300,58810,002470
Hořešovice5323212510,56300,001380
Hořešovičky5351501160,53700,000608
Hospozín5323395220,58810,002998
Hostouň5323479210,58810,005290
Hradečno5323554300,58810,002470
Hrdlív5323633940,58810,002263
Hřebec5323711 2290,58810,007059
Chržín5323982140,56300,001177
Jarpice5324012410,56300,001325
Jedomělice5324103320,58810,001907
Jemníky5324281950,53700,001023
Kačice5324441 1390,58810,006542
Kamenné Žehrovice5324521 5680,59770,009154
Kamenný Most5130323770,58810,002165
Kladno53205371 8480,84870,595570
Klobuky5324619990,58810,005738
Kmetiněves5324792940,56300,001617
Knovíz5324875150,58810,002958
Koleč5324955460,58810,003136
Královice5351091210,53700,000635
Kutrovice571512960,42130,000395
Kvílice532517790,42130,000325
Kyšice5325255610,58810,003222
Ledce5325334650,58810,002671
Lhota5130415370,58810,003085
Libochovičky564150540,42130,000222
Libovice5716012310,56300,001270
Libušin5325762 5070,59770,014635
Lidice5325844230,58810,002430
Líský571555690,42130,000284
Loucká5350951330,53700,000698
Makotřasy5326223340,58810,001918
Malé Kyšice5326312520,56300,001386
Malé Přítočno5131132300,56300,001265
Malíkovice5326573340,58810,001918
Neprobylice5715211160,53700,000608
Neuměřice5326653550,58810,002039
Olovnice5326734400,58810,002527
Otvovice5326817040,58810,004044
Páleč5641921650,53700,000865
Pavlov532711980,42130,000403
Pchery5327201 7080,59770,009971
Pletený Újezd5327383980,58810,002286
Plchov5641251710,53700,000897
Podlešín5327542960,56300,001628
Poštovice5640871900,53700,000997
Pozdeň5327623710,58810,002131
Přelíc5327713220,58810,001850
Řisuty5327972890,56300,001589
Sazená5328012690,56300,001479
Slaný53281915 3460,70160,105160
Slatina5328274110,58810,002361
Smečno5328351 7980,59770,010496
Stehelčeves5328515000,58810,002872
Stochov5328605 4100,61500,032496
Stradonice5994411030,53700,000540
Studeněves5514573080,58810,001769
Svárov5994331970,53700,001033
Svinařov5329086190,58810,003556
Šlapanice5329161940,53700,001018
Třebichovice5329595000,58810,002872
Třebíz5329671730,53700,000907
Třebusice5329754540,58810,002608
Tuchlovice5329832 1630,59770,012627
Tuřany5321774780,58810,002746
Uhy5330093710,58810,002131
Unhošť5330173 5740,59770,020864
Velká Dobrá5330251 0820,58810,006215
Velké Přítočno5330337760,58810,004457
Velvary5330412 9380,59770,017151
Vinařice5330501 7040,59770,009948
Vraný5330687260,58810,004170
Vrbičany5714311800,53700,000944
Zájezd571598900,42130,000370
Zákolany5330924900,58810,002815
Zichovec571423740,42130,000304
Zlonice5331142 1890,59770,012779
Zvoleněves5331228060,58810,004630
Želenice5994251750,53700,000918
Žilina5331497050,58810,004050
Žižice5331575170,58810,002970
Středočeský Kolín Barchovice5331731980,53700,001038
Bečváry5331819970,58810,005727
Bělušice5331902370,56300,001303
Břežany I5332112920,56300,001606
Břežany II5332205050,58810,002901
Býchory5332385100,58810,002929
Cerhenice5332461 4880,58810,008547
Církvice5994761330,53700,000698
Černé Voděrady5332542850,56300,001567
Červené Pečky5332621 6250,59770,009486
Český Brod5332716 6990,61500,040239
Dobřichov5332897650,58810,004394
Dolní Chvatliny5332974200,58810,002412
Dománovice5131811360,53700,000713
Doubravčice5333012060,56300,001133
Drahobudice5646812140,56300,001177
Grunta599450880,42130,000362
Horní Kruty5333275140,58810,002952
Hradešín5648001840,53700,000965
Chotutice5333434500,58810,002585
Chrášťany5333516180,58810,003550
Jestřábí Lhota5333603720,58810,002137
Jevany5333784640,58810,002665
Kbel5134152100,56300,001155
Klášterní Skalice5716871130,53700,000593
Klučov5333867600,58810,004365
Kolín53316530 5230,74490,222070
Konárovice5333946860,58810,003940
Konojedy5647611640,53700,000860
Kořenice5334085730,58810,003291
Kostelec nad Černými Lesy5334163 2680,59770,019078
Kouřim5334241 7860,59770,010426
Kozojedy5334325080,58810,002918
Krakovany5334417730,58810,004440
Krupá5334593620,58810,002079
Krychnov5994841010,53700,000530
Křečhoř5334674130,58810,002372
Kšely5717172290,56300,001259
Libenice5334752630,56300,001446
Libodřice5334832840,56300,001562
Lipec5132702030,56300,001116
Lošany5335052810,56300,001545
Malotice5335132680,56300,001474
Masojedy564702580,42130,000239
Mrzky5132881080,53700,000566
Nebovidy5335214850,58810,002786
Němčice5716362790,56300,001534
Nová Ves I5335301 0870,58810,006244
Nučice5335483380,58810,001941
Ohaře5335562470,56300,001358
Oleška5335648400,58810,004825
Oplany571679640,42130,000263
Ovčáry5335726700,58810,003848
Pašinka5134233120,58810,001792
Pečky5376414 2930,59770,025062
Plaňany5335811 4310,58810,008220
Polepy5335995430,58810,003119
Polní Chrčice5132371450,53700,000761
Polní Voděrady5131481270,53700,000666
Poříčany5377051 2160,58810,006985
Prusice564788660,42130,000272
Přehvozdí5133691720,53700,000902
Přistoupim5133933880,58810,002229
Přišimasy5336114400,58810,002527
Radim5336299400,58810,005399
Radovesnice I5336373290,58810,001890
Radovesnice II5336454200,58810,002412
Ratboř5336535430,58810,003119
Ratenice5377484820,58810,002769
Rostoklaty5336614010,58810,002303
Skvrňov5336961680,53700,000881
Starý Kolín5337001 5570,59770,009089
Stříbrná Skalice5337189560,58810,005491
Svojšice5337265170,58810,002970
Štíhlíce5716441100,53700,000577
Tismice5337343850,58810,002211
Toušice5337422950,56300,001622
Třebovle5337513890,58810,002234
Tři Dvory5337698630,58810,004957
Tuchoraz5337773560,58810,002045
Tuklaty5337856850,58810,003935
Týnec nad Labem5338071 8650,59770,010887
Uhlířská Lhota5338153530,58810,002028
Veletov5338232260,56300,001243
Velim5338311 9960,59770,011652
Velký Osek5338402 1330,59770,012452
Veltruby5338581 2500,58810,007180
Vitice5338669440,58810,005422
Vlkančice533874860,42130,000354
Volárna5338824610,58810,002648
Vrátkov5648262190,56300,001204
Vrbčany5338913140,58810,001804
Vrbová Lhota5379773700,58810,002125
Výžerky564796960,42130,000395
Vyžlovka5339044590,58810,002637
Zalešany5132021020,53700,000535
Zásmuky5339211 7300,59770,010099
Žabonosy5132612020,56300,001111
Ždánice5131643060,58810,001758
Žiželice5339471 3050,58810,007496
StředočeskýKutná HoraAdamov5313671160,53700,000608
Bernardov5311111760,53700,000923
Bílé Podolí5339715810,58810,003337
Bludov530964280,42130,000115
Bohdaneč5339803990,58810,002292
Brambory5308321030,53700,000540
Bratčice5312863940,58810,002263
Církvice5339981 1650,58810,006692
Čáslav5340059 9720,61500,059899
Čejkovice529524350,42130,000144
Černíny5340134010,58810,002303
Červené Janovice5340217220,58810,004147
Čestín5340304660,58810,002677
Dobrovítov5295591290,53700,000677
Dolní Pohleď531260960,42130,000395
Drobovice5313413660,58810,002102
Hlízov5311974180,58810,002401
Horka I5314304130,58810,002372
Horka II5340564020,58810,002309