VojkoviceCZ0812552488--100.0100.0--100.0--100.0
PazdernaCZ0812552500--100.0100.0--100.0--100.0
NošoviceCZ0812552518--33.3100.0--100.0--100.0
Nižní LhotyCZ0812552526---100.0--100.0--100.0
DobraticeCZ0812552542---100.0--100.0--100.0
Staré MěstoCZ0812552551--50.0100.0--100.0--100.0
StaříčCZ0812552569---100.0--100.0--100.0
PstružíCZ0812552577---100.0-----100.0
TřanoviceCZ0812552623--50.0100.0--100.0--100.0
Horní TošanoviceCZ0812552631---100.0--100.0--100.0
ŘekaCZ0812552640------33.3--33.3
SmiloviceCZ0812552658---100.0--100.0--100.0
StřitežCZ0812552674---100.0--100.0--100.0
Vyšni LhotyCZ0812552682------50.0--50.0
NávsíCZ0812554014---100.0--100.0--100.0
VendryněCZ0812554928---66.7--83.3--83.3
ŽermaniceCZ0812568163--100.0100.0--100.0--100.0
SoběšoviceCZ0812568791--100.0100.0--100.0--100.0
ŘepištěCZ0812568830--100.0100.0--100.0--100.0
SviadnovCZ0812569631--50.0100.0--100.0--100.0
Frýdek-MístekCZ0812598003--60.0100.0--100.0--100.0
BaškaCZ0812598011---100.0--50.0--100.0
BrušperkCZ0812598038---100.0--100.0--100.0
BruzoviceCZ0812598046--100.0100.0--100.0--100.0
BystřiceCZ0812598062---100.0--100.0--100.0
ČeladnáCZ0812598071---21.4-----21.4
DobráCZ0812598089--50.0100.0--100.0--100.0
Dolní DomaslaviceCZ0812598101--100.0100.0--100.0--100.0
FryčoviceCZ0812598135---100.0--100.0--100.0
Frýdlant nad OstravicíCZ0812598143---40.0-----40.0
HnojníkCZ0812598160---100.0--100.0--100.0
Horní BludoviceCZ0812598178--100.0100.0--100.0--100.0
JablunkovCZ0812598259---33.3--100.0--100.0
KaňoviceCZ0812598275--100.0100.0--100.0--100.0
KozloviceCZ0812598321---100.0--50.0--100.0
Kunčice pod OndřejníkemCZ0812598356---85.7--14.3--85.7
LhotkaCZ0812598364---100.0-----100.0
LučinaCZ0812598399--100.0100.0--100.0--100.0
OstraviceCZ0812598542---12.5-----12.5
PalkoviceCZ0812598551---100.0--100.0--100.0
PaskovCZ0812598569--66.7100.0--100.0--100.0
SedlištěCZ0812598674--100.0100.0. --100.0--100.0
HukvaldyCZ0812598691---100.0--100.0--100.0
Stará Ves nad OndřejnicíCZ0812598739--20.0100.0--100.0--100.0
ŠenovCZ0812598798--100.0100.0--100.0--100.0
TřinecCZ0812598810--11.565.4--84.6--84.6
VáclavoviceCZ0812598836--100.0100.0--100.0--100.0
VratimovCZ0812598879--100.0100.0--100.0--100.0
KarvináHorní SucháCZ0813552739--100.0100.0--100.0--100.0
HavířovCZ0813555088--100.0100.0--100.0--100.0
DoubravaCZ0813568864--100.0100.0--100.0--100.0
KarvináCZ0813598917--71.471.4--100.0--100.0
AlbrechticeCZ0813598925--100.0100.0--100.0--100.0
Český TěšínCZ0813598933--85.785.7--92.9--92.9
DětmaroviceCZ0813598941--100.0100.0--100.0--100.0
Dolní LutyněCZ0813598968--75.075.0--100.0--100.0
BohumínCZ0813599051--83.383.3--83.3--83.3
OrlováCZ0813599069--100.0100.0--100.0--100.0
Petrovice u KarvinéCZ0813599077--30.050.0--100.0--100.0
PetřvaldCZ0813599085--100.0100.0--100.0--100.0
RychvaldCZ0813599107--100.0100.0--100.0--100.0
StonavaCZ0813599140--100.0100.0--100.0--100.0
TěrlickoCZ0813599158--100.0100.0--100.0--100.0
Nový JičínVeřoviceCZ0814500259---100.0-----100.0
VřesinaCZ0814500291---66.7--100.0--100.0
BílovCZ0814546984------100.0--100.0
Životice u Nového JičínaCZ0814547000---100.0--50.0--100.0
OlbramiceCZ0814554049---100.0--100.0--100.0
Šenov u Nového JičínaCZ0814554171---100.0--100.0--100.0
BítovCZ0814554936------100.0--100.0
SlatinaCZ0814568406------100.0--100.0
Velké AlbrechticeCZ0814568422---66.7--100.0--100.0
BordoviceCZ0814568431---100.0-----100.0
ZbyslaviceCZ0814568449------100.0--100.0
ZávišiceCZ0814568473---100.0--100.0--100.0
Bemartice nad OdrouGZ0814568481---100.0--100.0--100.0
HostašoviceCZ0814568511---100.0-----100.0
KunínCZ0814568546---100.0- --100.0--100.0
RybíCZ0814568554---100.0--100.0--100.0
MankoviceCZ0814568589---33.3--66.7--66.7
KateřiniceCZ0814568643--100.0--100.0--100.0
MošnovCZ0814568686---100.0--100.0--100.0
SkotniceCZ0814568716---100.0--100.0--100.0
ŽenklavaCZ0814568732---100.0--100.0--100.0
AlbrechtičkyCZ0814568741---100.0--100.0--100.0
PustějovCZ0814568775---100.0--100.0--100.0
Hladké ŽivoticeCZ0814569666---25.0--100.0--100.0
VrchyCZ0814569747------50.0--50.0
TrnávkaCZ0814569755---100.0--100.0--100.0
Nový JičinCZ0814599191---90.9--90.9--90.9
BartošoviceCZ0814599212---100.0--100.0--100.0
BílovecCZ0814599247---26.7--100.0--100.0
Frenštát pod RadhoštěmCZ0814599344---100.0-----100.0
FulnekCZ0814599352------52.4--52.4
HodslaviceCZ0814599409---50.0-----50.0
Jeseník nad OdrouCZ0814599468---100.0--57.1--100.0
JistebníkCZ0814599506--50.0100.0--100.0--100.0
KlimkoviceCZ0814599549---100.0--100.0--100.0
KopřivniceCZ0814599565---100.0--100.0--100.0
LichnovCZ0814599603---100.0--100.0--100.0
MořkovCZ0814599689---100.0-----100.0
PetřvaldCZ0814599743--33.3100.0--100.0--100.0
PříborCZ0814599808---100.0--100.0--100.0
SedlniceCZ0814599832---100.0--100.0--100.0
Starý JičínCZ0814599905---55.6--11.1--55.6
StudénkaCZ0814599921--62.5100.0--100.0--100.0
Suchdol nad OdrouCZ0814599930---14.3--100.0--100.0
ŠtramberkCZ0814599948---100.0--100.0--100.0
TicháCZ0814599956---100.0--100.0--100.0
TísekCZ0814599964------100.0--100.0
TrojanoviceCZ0814599999---100.0-----100.0
OpavaOpavaCZ0815505927---11.1--48.1--48.1
BohuslaviceCZ0815506192------100.0--100.0
BolaticeCZ0815506214------100.0--100.0
BřezováCZ0815506451------27.3--27.3
Dolní BenešovCZ0815506702------100.0--100.0
Dolní LhotaCZ0815506711------100.0--100.0
Háj ve SlezskuCZ0815506753------100.0--100.0
HlučínCZ0815507016------100.0--100.0
HněvošiceCZ0815507105------100.0--100.0
HrabyněCZ0815507261------100.0--100.0
Hradec nad MoravicíCZ0815507270------8.3--8.3
ChuchelnáCZ0815507334------100.0--100.0
KobeřiceCZ0815507504------100.0--100.0
KravařeCZ0815507580------100.0--100.0
LudgeřoviceCZ0815507971---100.0--100.0--100.0
Markvartovice CZ0815508128------100.0--100.0
Mokré LazceCZ0815508373------100.0--100.0
OldřišovCZ0815509574------100.0--100.0
PíšťCZ0815509647------100.0--100.0
Pustá PolomCZ0815509736------100.0--100.0
SkřipovCZ0815510131------100.0--100.0
SlužoviceCZ0815510297------100.0--100.0
SudiceCZ0815510378------66.7--66.7
ŠilheřoviceCZ0815510432--33.383.3--100.0--100.0
Štěpánkovice CZ0815510483------100.0--100.0
Velká PolomCZ0815510882------100.0--100.0
Velké Hoštice CZ0815510939------100.0--100.0
TěškoviceCZ0815512745------100.0--100.0
StrahoviceCZ0815512869------100.0--100.0
KyjoviceCZ0815512907------100.0--100.0
ChlebičovCZ0815512923------100.0--100.0
BěláCZ0815512974------100.0--100.0
KozmiceCZ0815547182------100.0--100.0
ZávadaCZ0815553492------100:0--100.0
HaťCZ0815568210---16.7--100.0--100.0
DarkoviceCZ0815568228-----100.0--100.0
DěhylovCZ0815568236------100.0--100.0
VřesinaCZ0815568244------100.0--100.0
BudišoviceCZ0815568261------100.0--100.0
HlubočecCZ0815568368------100.0--100.0
RohovCZ0815568376------100.0--100.0
TřebomCZ0815569101------28.6--28.6
ČavisovCZ0815569119------100.0--100.0
Horní LhotaCZ0815569500------100.0--100.0
DobroslaviceCZ0815569895------100.0--100.0
OstravaOstravaCZ0816554821--67.9100.0-3.8100.0-30.2100.0

Tabulka III - Podíly území pro ochranu vegetace a ekosystémů s překročením imisních limitů, vyjádřené v procentech plochy obcí

Tabulka III - Podíly území pro ochranu vegetace a ekosystémů s překročením imisních limitů, vyjádřené v procentech plochy obcí
Kraj Okres Obec NUTS SO2
zimní průměr
(> 20 μg/m3)
NOx
roční průmér
(> 30 μg/m3)
Praha Hl.m. Praha Praha CZ0110554782 -0.8
Středočeský Beroun Beroun CZ0212531057 - 11.1
Karlovarský Karlovy Vary Stráž nad Ohří CZ0412555584 - 14.3
Sokolov Jíndříchovíce CZ0413560413 11.1 -
Ústecký Děčín Děčín CZ0421562335 - 2.7
Chomutov Klášterec nad Ohři CZ0422563129 6.7 -
Výsluni CZ0422563498 14.3 -
Most Horní Jiřetín CZ0425567175 9.1 -
Litvínov CZ0425567256 10.0 -
Nová Ves v Horách CZ0425567329 11.1 -
Teplice Dubí CZ0426567507 22.2 -
Kostomlaty pod Milešovkou CZ0426567612 50.0 -
Krupka CZ0426567639 43.8 -
  1. 1) Směrnice Rady 96/62/ES, o hodnocení a řízení kvality ovzduší.
    Směrnice Rady 1999/30/ES, o mezních hodnotách pro oxid siřičitý, oxid dusičitý, oxidy dusíku, suspendované částice a olovo ve vnějším ovzduší.
    Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2000/69/ES, o mezních hodnotách pro benzen a oxid uhelnatý ve vnějším ovzduší.
    Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2002/3/ES, o ozonu ve vnějším ovzduší.