vyhlášené znění

Ministr:
doc. Ing. Mertlík, CSc. v. r.
Příloha k vyhlášce č. 456/2000 Sb.

Procenta podílu jednotlivých obcí na hrubém výnosu určených daní

Procenta podílu jednotlivých obcí na hrubém výnosu určených daní
KrajOkresNázev obceKód
základní
územní jednotky
Počet
obyvatel
k 1.1. 2000
Koeficient
velikostní
kategorie
obce
Procentní podíl
obce
na výnosu dani podle
§ 4 odst. 1 písm. b) až f)zákona č. 243/2000 Sb.
Hl.m. PrahaHl.m. Praha0000001 186 8552,761131,956553
StředočeskýBenešovBenešov52930316 1130,70160,110242
Bernartice5325682420,56300,001329
Bílkovice5307432080,56300,001142
Blažejovice5323801020,53700,000534
Borovnice5320961020,53700,000534
Bukovany5329246190,58810,003550
Bystřice5294513 8730,59770,022574
Ctiboř5326901090,53700,000571
Čakov529478920,42130,000378
Čechtice5294861 4290,58810,008195
Čerčany5295162 5770,59770,015020
Červený Újezd5295322530,56300,001389
Český Šternberk5295411080,53700,000566
Čtyřkoly5295672370,56300,001301
Děkanovice532746750,42130,000308
Divišov5296211 3410,58810,007691
Dolní Kralovice5296489330,58810,005351
Drahňovice532151570,42130,000234
Dunice532843660,42130,000271
Heřmaničky5297026420,58810,003682
Hradiště532932380,42130,000156
Hulice5297372620,56300,001438
Hvězdonice5297453200,58810,001835
Chářovice5328861630,53700,000854
Chleby532878560,42130,000230
Chlístov5320452390,56300,001312
Chlum5297701410,53700,000738
Chmelná5297881040,53700,000545
Chocerady5297969750,58810,005592
Choratice532606700,42130,000288
Chotýšany5298184400,58810,002523
Chrášťany5320371630,53700,000854
Jankov5298429060,58810,005196
Javorník5298511320,53700,000691
Ješetice5321341270,53700,000665
Kamberk5310311690,53700,000885
Keblov5299072030,56300,001115
Kladruby5330841760,53700,000922
Kondrac5299314610,58810,002644
Kozmice5299401980,53700,001037
Krhanice5299587340,58810,004209
Krňany5299743330,58810,001910
Křečovice5299917170,58810,004112
Křivsoudov5300003890,58810,002231
Kuňovice530026700,42130,000288
Lešany5300515380,58810,003085
Libež5300691670,53700,000875
Litichovice532258520,42130,000214
Loket5300934960,58810,002845
Louňovice pod Blaníkem5301077200,58810,004129
Lštění5321932880,56300,001581
Maršovice5301157020,58810,004026
Mezno5301583230,58810,001852
Miličín5301669030,58810,005179
Miřetice5301741300,53700,000681
Mnichovice5301912340,56300,001285
Mrač5302045720,58810,003280
Načeradec5302121 0630,58810,006096
Nemíž530255350,42130,000144
Nespeky5302633950,58810,002265
Netvořice5302981 0900,58810,006251
Neustupov5303015070,58810,002908
Neveklov5303102 3460,59770,013674
Olbramovice5303441 0950,58810,006280
Ostrov599395380,42130,000156
Ostředek5303523080,58810,001766
Pavlovice5330761600,53700,000838
Petroupim5304092620,56300,001438
Popovice5326492480,56300,001362
Poříčí nad Sázavou5304419380,58810,005379
Postupice5304501 0940,58810,006274
Pravonín5304765040,58810,002890
Přestavlky u Čerčan5304922510,56300,001378
Psáře5305141260,53700,000660
Pyšely5386801 1370,58810,006521
Rabyně5305222290,56300,001257
Radošovice5305313030,58810,001738
Rataje5305491800,53700,000943
Ratměřice5325503110,58810,001784
Řimovice5329411860,53700,000974
Sázava5343823 8260,59770,022300
Sedlec-Prčice5305732 9450,59770,017165
Slověnice532231320,42130,000131
Smilkov5306112850,56300,001565
Snět5324361010,53700,000529
Soběhrdy5306382840,56300,001559
Soutice5993872110,56300,001158
Stranný5993791080,53700,000566
Strojetice5993611320,53700,000691
Struhařov5306896190,58810,003550
Střezimíř5307013460,58810,001984
Studený5307191030,53700,000539
Šetějovice532509550,42130,000226
Tehov5307512960,56300,001625
Teplýšovice5307603700,58810,002122
Tichonice5307782090,56300,001147
Tisem5325921720,53700,000901
Tomice5325411380,53700,000723
Trhový Štěpánov5308161 2430,58810,007129
Třebešice532304730,42130,000300
Týnec nad Sázavou5308415 2190,61500,031300
Václavice5320613880,58810,002225
Veliš5308673010,58810,001726
Vlašim53088312 5690,70160,085994
Vodslivy532614900,42130,000370
Vojkov5308914960,58810,002845
Votice53090545190,59770,026339
Vracovice5309133430,58810,001967
Vranov5309212780,56300,001526
Vrchotovy Janovice5309488490,58810,004869
Všechlapy532266810,42130,000333
Vysoký Újezd5134821420,53700,000744
Xaverov571415580,42130,000238
Zdislavice5310225290,58810,003034
Zvěstov5310493770,58810,002162
StředočeskýBerounBavoryně5344211510,53700,000791
Beroun53105717 6170,70160,120532
Běštín5310732710,56300,001488
Broumy5310817950,58810,004559
Březová5310902390,56300,001312
Bubovice5311032310,56300,001268
Bykoš5341452010,56300,001104
Bzová5311204140,58810,002374
Cerhovice5311389530,58810,005465
Drozdov5311546120,58810,003510
Felbabka5311622210,56300,001213
Hlásná Třebaň5311714570,58810,002621
Hořovice5311896 4350,61500,038593
Hostomice5312011 5200,59770,008859
Hředle5312192970,56300,001631
Hudlice5312271 1710,58810,006716
Hvozdec5312352120,56300,001164
Hýskov5312431 2050,58810,006911
Chaloupky5312513930,58810,002254
Chlustina5344551950,53700,001021
Chodouň5344475040,58810,002890
Chrustenice5336705920,58810,003395
Chyňava5312941 4390,58810,008253
Jivina5313081770,53700,000927
Karlštejn5313167370,58810,004227
Komárov5313242 4760,59770,014432
Koněprusy5313321780,53700,000932
Korno533793850,42130,000349
Kotopeky5340722540,56300,001395
Králův Dvůr5332035 4040,61500,032409
Kublov5313755930,58810,003401
Lážovice533939860,42130,000353
Lhotka5333352700,56300,001482
Libomyšl5314484400,58810,002523
Liteň5314569640,58810,005529
Loděnice5314641 5540,59770,009058
Lochovice5314721 0550,58810,006050
Lužce534404930,42130,000382
Malá Víska533319930,42130,000382
Málkov534218810,42130,000333
Měňany5315292580,56300,001416
Mezouň5315373970,58810,002277
Mořina5315456120,58810,003510
Mořinka5339121210,53700,000634
Nenačovice5336021730,53700,000906
Nesvačily534269980,42130,000403
Neumětely5315885260,58810,003017
Nižbor5315961 4740,58810,008453
Nový Jáchymov5316005100,58810,002925
Olešná5316264120,58810,002363
Osek5316347340,58810,004209
Osov5316424110,58810,002357
Otmíče5341111390,53700,000728
Otročiněves5316694380,58810,002512
Podbrdy5342851520,53700,000796
Podluhy5316855810,58810,003332
Praskolesy5316937920,58810,004542
Rpety5317154230,58810,002426
Skřipel5339631120,53700,000587
Skuhrov5317403510,58810,002013
Srbsko5317584400,58810,002523
Stašov5317663360,58810,001927
Suchomasty5317824610,58810,002644
Svatá5317913570,58810,002047
Svatý Jan pod Skalou531804980,42130,000403
Svinaře5318122580,56300,001416
Tetín5318397000,58810,004014
Tlustice5318477900,58810,004531
Tmaň5318558590,58810,004926
Točník5344632180,56300,001197
Trubín5331062070,56300,001136
Trubská5318801240,53700,000649
Újezd5319015390,58810,003091
Velký Chlumec5319103210,58810,001841
Vinařice534234930,42130,000382
Vižina5340482040,56300,001120
Vráž5319448390,58810,004812
Všeradice5319524010,58810,002300
Vysoký Újezd5319615110,58810,002931
Zadní Třebaň5319795630,58810,003229
Zahořany5331312260,56300,001241
Zaječov5319951 3460,58810,007719
Záluží5320024610,58810,002644
Zdice5320113 8000,59770,022149
Žebrák5320291 8450,59770,010754
Železná5994172170,56300,001191
StředočeskýKladnoBěleč5350103070,58810,001761
Běloky5320701240,53700,000649
Beřovice5320882850,56300,001565
Bílichov5351251540,53700,000806
Blevice5321002990,56300,001642
Brandýsek5321181 6560,59770,009652
Braškov5321268670,58810,004972
Bratronice5321427270,58810,004169
Buštěhrad5321692 2850,59770,013318
Cvrčovice5321855530,58810,003171
Černuc5322079230,58810,005293
Doksy5322231 0640,58810,006102
Dolany5131301510,53700,000791
Drnek5129911590,53700,000833
Družec5322748010,58810,004594
Dřetovice5322823070,58810,001761
Dřinov5322912600,56300,001427
Hobšovice5130753350,58810,001921
Horní Bezděkov5323124150,58810,002380
Hořešovice5323212300,56300,001263
Hořešovičky535150950,42130,000390
Hospozín5323395390,58810,003091
Hostouň5323479130,58810,005236
Hradečno5323554300,58810,002466
Hrdlív5323633850,58810,002208
Hřebeč5323711 2400,58810,007111
Chržín5323982160,56300,001186
Jarpice5324012580,56300,001416
Jedomělice5324102540,56300,001395
Jemníky5324282110,56300,001158
Kačice5324441 1030,58810,006326
Kamenné Žehrovice5324521 5930,59770,009285
Kamenný Most5130323880,58810,002225
Kladno53205371 5080,84870,591819
Klobuky5324619650,58810,005534
Kmetiněves5324792920,56300,001603
Knovíz5324875010,58810,002873
Koleč5324955210,58810,002988
Královice5351091090,53700,000571
Kutrovice571512900,42130,000370
Kvílice532517790,42130,000325
Kyšice5325255240,58810,003005
Ledce5325335470,58810,003137
Lhota5130415270,58810,003022
Libochovičky564150440,42130,000181
Libovice5716012350,56300,001290
Libušín5325762 4260,59770,014140
Lidice5325844400,58810,002523
Líský571555690,42130,000283
Loucká5350951350,53700,000707
Makotřasy5326223280,58810,001881
Malé Kyšice5326312500,56300,001373
Malé Přítočno5131132430,56300,001334
Malíkovice5326573420,58810,001961
Neprobylice5715211190,53700,000623
Neuměřice5326653420,58810,001961
Olovnice5326734030,58810,002311
Otvovice5326816450,58810,003699
Páleč5641921640,53700,000859
Pavlov532711980,42130,000403
Pchery5327201 7310,59770,010089
Pletený Újezd5327383860,58810,002214
Plchov5641251750,53700,000916
Podlešín5327542620,56300,001438
Poštovice5640871900,53700,000995
Pozdeň5327623560,58810,002042
Přelíč5327713010,58810,001726
Řisuty5327972890,56300,001587
Sazená5328012580,56300,001416
Slaný53281915 6810,70160,107286
Slatina5328274210,58810,002414
Smečno5328351 7280,59770,010072
Stehelčeves5328514700,58810,002695
Stochov5328605 3670,61500,032187
Stradonice5994411090,53700,000571
Studeněves5514573150,58810,001807
Svárov5994331850,53700,000969
Svinařov5329086080,58810,003487
Šlapanice5329162060,56300,001131
Třebichovice5329594780,58810,002741
Třebíz5329671810,53700,000948
Třebusice5329754490,58810,002575
Tuchlovice5329832 1300,59770,012415
Tuřany5321774650,58810,002667
Uhy5330093800,58810,002179
Unhošť5330173 5940,59770,020948
Velká Dobrá5330251 0710,58810,006142
Velké Přítočno5330337370,58810,004227
Velvary5330412 9110,59770,016967
Vinařice5330501 7370,59770,010124
Vraný5330686930,58810,003974
Vrbičany5714311710,53700,000895
Zájezd5715981010,53700,000529
Zákolany5330924950,58810,002839
Zichovec571423690,42130,000283
Zlonice5331142 1140,59770,012322
Zvoleněves5331228110,58810,004651
Želenice5994251830,53700,000958
Žilina5331496890,58810,003951
Žižice5331575190,58810,002976
StředočeskýKolínBarchovice5331731910,53700,001000
Bečváry5331811 0020,58810,005746
Bělušice5331902190,56300,001202
Břežany I5332113120,58810,001789
Břežany II5332204890,58810,002804
Býchory5332384940,58810,002833
Cerhenice5332461 3210,58810,007576
Církvice5994761340,53700,000702
Černé Voděrady5332542420,56300,001329
Červené Pečky5332621 6270,59770,009483
Český Brod5332716 9080,61500,041429
Dobřichov5332897680,58810,004404
Dolní Chvatliny5332973660,58810,002099
Dománovice5131811240,53700,000649
Doubravčice5333012080,56300,001142
Drahobudice5646812090,56300,001147
Grunta599450820,42130,000337
Horní Kruty5333274970,58810,002850
Hradešín5648001610,53700,000843
Chotutice5333434500,58810,002581
Chrášťany5333515680,58810,003257
Jestřabí Lhota 5333603720,58810,002133
Jevany5333784300,58810,002466
Kbel5134151920,53700,001005
Klášterní Skalice5716871180,53700,000618
Klučov5333868230,58810,004720
Kolín53316530 6090,74490,222345
Konárovice5333946780,58810,003888
Konojedy5647611550,53700,000812
Kořenice5334085870,58810,003366
Kostelec nad Černými Lesy5334163 2590,59770,018995
Kouřim5334241 8070,59770,010532
Kozojedy5334325170,58810,002965
Krakovany5334417820,58810,004485
Krupá5334593530,58810,002024
Krychnov5994841020,53700,000534
Křečhoř5334674110,58810,002357
Kšely5717172050,56300,001125
Libenice5334752290,56300,001257
Libodřice5334832490,56300,001367
Lipec5132701960,53700,001026
Lošany5335052990,56300,001642
Malotice5335132770,56300,001521
Masojedy564702580,42130,000238
Mrzky5132881110,53700,000581
Nebovidy5335214880,58810,002799
Němčice5716362700,56300,001482
Nová Ves I5335301 0700,58810,006136
Nučice5335483230,58810,001852
Ohaře5335562040,56300,001120
Oleška5335648790,58810,005041
Oplany571679550,42130,000226
Ovčáry5335726690,58810,003837
Pašinka5134233200,58810,001835
Pečky5376414 1910,59770,024428
Plaňany5335811 4640,58810,008396
Polepy5335995510,58810,003160
Polní Chrčice5132371520,53700,000796
Polní Voděrady5131481160,53700,000607
Poříčany5377051 1600,58810,006653
Prusice564788610,42130,000251
Přehvozdí5133691660,53700,000869
Přistoupim5133933540,58810,002030
Přišimasy5336114230,58810,002426
Radim5336299110,58810,005225
Radovesnice I5336373010,58810,001726
Radovesnice II5336454420,58810,002535
Ratboř5336535320,58810,003051
Ratenice5377484880,58810,002799
Rostoklaty5336613850,58810,002208
Skvrňov5336961780,53700,000932
Starý Kolín5337001 5800,59770,009209
Stříbrná Skalice5337188630,58810,004949
Svojšice5337264990,58810,002862
Štíhlice5716441090,53700,000571
Tismice5337343010,58810,001726
Toušice5337422330,56300,001279
Třebovle5337513620,58810,002076
Tři Dvory5337698520,58810,004886
Tuchoraz5337773400,58810,001950
Tuklaty5337856820,58810,003911
Týnec nad Labem5338071 9070,59770,011115
Uhlířská Lhota5338153500,58810,002007
Veletov5338232220,56300,001219
Velím5338311 9710,59770,011488
Velký Osek5338402 1300,59770,012415
Veltruby5338581 2280,58810,007043
Vitice5338669370,58810,005374
Vlkančice533874880,42130,000362
Volárna5338824390,58810,002518
Vrátkov5648262260,56300,001241
Vrbčany5338912960,56300,001625
Vrbová Lhota5379773600,58810,002065
Výžerky564796980,42130,000403
Vyžlovka5339044560,58810,002615
Zalešany5132021120,53700,000587
Zásmuky5339211 7770,59770,010357
Žabonosy5132611980,53700,001037
Ždánice5131643040,58810,001743
Žiželice5339471 3280,58810,007616
StředočeskýKutná HoraAdamov5313671090,53700,000571
Bernardov5311111800,53700,000943
Bílé Podolí5339715540,58810,003177
Bludov530964310,42130,000127
Bohdaneč5339804160,58810,002386
Brambory5308321100,53700,000576
Bratčice5312863890,58810,002231
Církvice5339981 1420,58810,006549
Čáslav53400510 0500,70160,068760
Čejkovice529524350,42130,000144
Černíny5340134090,58810,002346
Červené Janovice5340217500,58810,004301
Češtín5340304780,58810,002741
Dobrovítov5295591360,53700,000712
Dolní Pohled531260940,42130,000386