245.Úterský potok1-10-01-14126,0130460000100po profil 200 m pod ústím Lomeného potoka
246.Nezdický potok1-10-01-14210,4130530000100V
247.Hadovka1-10-01-15220,7130630000100
248.Vejprnický potok1-10-01-18722,0130980000100
249.Radbuza1-10-02-001111,5131080000100V
250.Černý potok1-10-02-02214,0131250000100po siln. most v Pařezově
251.Zubřina1-10-02-04433,0131510000100
252.Merklinka1-10-02-08723,013190000100po Chlumecký mlýn v Křenicích
253.Luční potok1-10-02-10315,0132080000100
254.Úhlava1-10-03-001108,7132140000100V
255.Svinský potok1-10-03-0044,2132170000100
256.Zelenský potok1-10-03-0067,5132190000100
257.Lomnická1-10-03-0131,4132260000200H1,44IX: 17-17/12
258.Flekovský potok1-10-03-0140,1132270000100H0,13IX: 12/11-12/12
259.Chodská Úhlava1-10-03-0173,6132260000100H1,88IX: 15-15/16
1,70IX: 16-17
260.Jelenka1-10-03-0257,7132380000100po profil 700 m nad mostem v Zahorčicích
261.Drnový potok1-10-03-0477,3132520000100po soutok s Mochtinským potokem
262.Berounka1-10-04-002138,8133030000100V
263.Úslava1-10-05-00192,3133060000100
264.Myslivský potok1-10-05-01417,8133190000100
265.Bradava1-10-05-04619,3133510000100V
266.Klabava1-11-01-01036,5133740000100po hranici vojenského újezdu BrdyV
267.Holoubkovský potok1-11-01-02510,2133910000100od přepadu Holoubkovského rybníka
268.Třemošná1-11-01-04741,9134150000100
269.Bělá1-11-01-05220,7134200000100
270.Střela1-11-02-00197,5134330000100V
271.Manětínský potok1-11-02-03622,7134680000100
272.Mladotický potok1-11-02-05615,6134880000100
273.Kaznějovický potok1-11-02-0706,2135020000100
274.Kralovický potok1-11-02-07822,2135100000100
275.Javornice1-11-02-10129,7135330000100
276.Zbirožský potok1-11-02-12329,0135550000100
277.Rakovnický potok1-11-03-00148,4135870000100
278.Kličava1-11-03-04522,6136310000100V
279.Habrový potok1-11-03-05711,6136430000100
280.Litavka1-11-04-00151,3136510000100po hranici vojenského újezdu BrdyV
281.Pilský potok1-11-04-0022,0136520000100po hranici vojenského újezdu BrdyV
282.Obecnický potok1-11-04-0044,0136540000100po hranici vojenského újezdu BrdyV
283.Příbramský potok1-11-04-0084,5136580000100po hráz rybníka Nový
284.Ohrazenický potok1-11-04-0147,3136640000100V
285.Červený potok1-11-04-02620,5136760000100po hranici vojenského újezdu Brdy
286.Stroupinský potok1-11-04-0434,0136830000100po přelivný brod v Hředlích
287.Suchomastský potok1-11-04-05411,0137040000100
288.Loděnice1-11-05-00545,7137070000100od hráze r. v Loděnicích
289.Radotinský potok1-11-05-0493,0137490400100
290.Botič1-12-01-01415,3137630000100od Dobré Vody po pramen
291.Zákolanský potok1-12-02-028166138040000100po most ve Velkých Čičovicích
292.Rokytka1-12-01-02625,0137750000100od konce vzdutí Kyjského r. po pramen
293.Knovizský potok1-12-02-04124,5138230000100
294.Zlonický potok1-12-02-05627 1138380000100
295.Bakovský potok1-12-02-07111,9138310000100po soutok se Zlonickým potokem
296.Červený potok1-12-02-07224,7138540000100
297.Vranský potok1-12-02-08222.8138640000100
298.laterální kanál1-12-03-0029,7138810000100
299.Pšovka1-12-03-00433,6138830000100
300.Liběchovka1-12-03-02024,4138990000100
301.Úštěcký potok1-12-03-04430,9139230000100
302.Ohře1-13-01-001253,6139660000100V
303.Račí potok1-13-01-0011,3139660000200H1,10II: 2/6-3
0,22II: 4/3-4/4
304.Kopřivový potok1-13-01-0010,5139660000500H0,51II: 4-4/3
305.Mlýnský potok1-13-01-0011,0139660001500H1,00II: 6-7
306.Mezný potok1-13-01-0012,2139660002800H0,28II: 15/5-15/8
1,96II: 16/1-17/10
307.Libský potok1-13-01-0027,6139670000100
308.Reslava1-13-01-0072,3139720000100H2,29II: 22-23
309.Pomezní potok1-13-01-0070,66139720000200H0,17II: 23/1-23/3
0,16III: 2/5-2/6
310.Bučinský potok (Výhledský)1-13-01-0112,6139760000100H2,57III: 4-4/12
311.Slatinný potok1-13-01-01520,0139800000100H0,14II: 8/6-8/8
312.Hazlovský potok1-13-01-0180,1139830000100H0,10XXII: 4/19-4/22
313.Sázek1-13-01-02317,3139880000100H3,2XXI, XXII: 22-2
0,5XXII: 3/12-3/20
314.Velkorybnický potok1-13-01-0241,7139890000100H1,7XXI: 21/5-22
315.Plesná1-13-01-03524,8140000000100H0,3 XXII: 8-8/5
0,5XXII: 8/7-8/15
1,4XXII: 8/16-9
316.Starý potok1-13-01-0360,55140010000800H0,5 XXII: 9-9/7
0,05XXII: 9/19-9/21
317.Černý potok1-13-01-0370,7140020000200H0,6XXI: 16/1-16/11
0,1XXI: 16/14-17
318.Rašeliník1-13-01-0380,6140030000200H0,6XXI: 12/5-12/11
319.Pstruhový potok1-13-01-0394,1140040000100H4,1XXI: 4-6/9
320.Hraniční potok1-13-01-0390,2140040000200H0,2XXI: 6/11-7
321.Rokytník1-13-01-0430,1140080000100H0,11XXI: 10/9-10/11
322.Rákosina1-13-01-0431,5140080000400H0,9 XXI: 8/5-8/15
0,6XXI: 8/18-8/24
323.Lubinka1-13-01-04612,7140110000100
324.Odrava1-13-01-05320,6140180000100H0,67III: 17-17/6
325.Mikulášský potok1-13-01-0530,5140180000200H0,51IV: 14-15
326.Mlýnský potok1-13-01-0541,0140190000100H0,95 III: 11-11/5
0,05III: 11/6-11/7
327.Tříselný potok1-13-01-0562,9140210000200H0,99 III: 15/1-16
1,70III: 16-17
328.Mohelský potok1-13-01-0580,6140230000100H0,25 III: 22-22/3
0,32III: 22/13-23
329.Bílý potok1-13-01-0581,4140230000400H1,4III: 24/1-2
330.Malý potok1-13-01-0580,7140230000600H0,49 III: 21/3-21/7
0,21III: 21/8-22
331.Lipoltovský potok (Kynžvartský)1-13-01-06720,7140320000100
332.Libocký potok1-13-01-07430,3140390000100V
333.Zadní Liboc1-13-01-07712,2140420000100
334.Libava (Velká Libava)1-13-01-08222,0140470000100V
335.Malá Libava1-13-01-08313,3140480000100po levobřežní přítok
336.Habartovský potok1-13-01-0866,6140510000100po Částkovský potok
337.Tisová1-13-01-0906,0140550000100
338.Svatava1-13-01-09429,7140590000100H1,5XIX: 13-13/15
339.Hraničná1-13-01-0952,1140600000800H2,1XIX: 11/11-12/19
340.Stříbrný potok1-13-01-09811,5140630000100V
341.Rotava1-13-01 10612,5140710000100
342.Bystřina1-13-01-1076,5140720000100V
343.Skřivan1-13-01-10911,3140740000100
344.Hluboký potok1-13-01-1184,7140830000100
345.Lobezský potok1-13-01-12712,2140920000100po silniční propust v Podstrání
346.Stoka1-13-01-13511,8140970000100po přepad z Dlouhé stoky
347.Dlouhá stoka1-13-01-13521,5140970000200
348.Chodovský potok1-13-01-14120,0141030000100po most v Mezihorské
349.Tatrovický potok1-13-01-1449,4141050100100
350.Vlčí potok1-13-01 14811,6141080000100
351.Rolava1-13-01-15336,0141130000100V
352.Černá voda (Slatinný potok)1-13-01-1569,2141160000100
353.Limnice1-13-01-1646,0141240000100
354.Teplá1-13-02-00164,4141270000100V
355.Pramenský potok1-13-02-00616,1141320000100
356.Mnichovský potok1-13-02-00710,4141330000100
357.Otročínský potok (Debrný)1-13-02-0125,5141360000100po jez u železniční zastávky Otročín
358.Dolský potok1-13-02-0188,3141440000100po Dlouhou stoku
359.Lomnický potok1-13-02-02226,7141480000100V
360.Žalmanovský potok1-13-02-0257,2141510000100
361.Javorná1-13-02-0276,4141530000100
362.Dražovský potok1-13-02-0298,9141550000100
363.Vitický potok1-13-02-03517,1141610000100
364.Lužecký potok1-13-02-0365,6141620000100
365.Lomnice1-13-02-04710,0141730000100
366.Bystřice1-13-02-05727,8141830000100V
367.Eliášův potok1-13-02-0609,2141860000100V
368.Jáchymovský potok1-13-02-06610,3141920000100po výtok z Městského rybníka
369.Plavenský potok1-13-02-0779,1142030000100V
370.Hučivý potok1-13-02-0897,5142150000100
371.Podmileský potok1-13-02-099/33,2142250000100k přeložce Hradišťského potoka
372.Hradišťský potok1-13-02-099/23,4142250100100od přivaděče Ohře -Bílina po úpravnu vody Hradiště
373.Prunéřovský potok1-13-02-10924,1142330200100
374.Liboc1-13-03-00326,1142400000100od ústí po vojenský prostor
375.Leska1-13-03-0261,9142470000100od ústí po zaústění Doláneckého potoka
376.Dolánecký potok1-13-03-02121,9142560000100
377.Hutná I1-13-03-03715,4142680000100po Březno u Chomutova
378.Blšanka1-13-03-04346,6142780000100
379.Sádecký potok1-13-03-0858,1143180000100
380.Chomutovka1-13-03-10647,1143390000100V
381.Kamenická1-13-03-1087,9143410000100V
382.Křímovský potok1-13-03-1116,4143440000100V
383.Hačka1-13-03-115/110,4143480000100
384.Hutná II1-13-03-115/213,2143480100100od pramene po přivaděč Ohře-Bílina
385.Čepel1-13-04-0656,4143870000100po silniční most v Podluskách
386.Bílina1-14-01-00181,4144190000100V
387.Malá voda1-14-01-0025,7144200000100
388.Přivaděč Ohře-Bilina (POB)1-14-01-003/233,8144210100100
389.Lužec (Nivský potok)1-14-01-00611,1144220200100od pramene po přivaděč Ohře-Bilina - převod vody do vodár. nádržeV
390.Kundratický potok1-14-01-008/26,0144220500100V
391.Vesnický potok (Mořicův)1-14-01-0094,7144220700100
392.Hutní potok I1-14-01-0114,9144221000200po vodní dílo Zaječice
393.Hutní potok II1-14-01-0131,1144221100100po přivaděč vody Nechranice
394.Loupnice1-14-01-01613,0144221300100V
395.Jiřetínský potok1-14-01-017/17,3144221400100
396.Bílý potok1-14-01-02015,5144230000100V
397.Zálužský potok1-14-01-0222,7144240100200po hráz nádrže Rudý sever
398.Srpina1-14-01-02625,5144240500100
399.Počeradský potok1-14-01-0359,2144260000100
400.Bouřlivec1-14-01-05616,9144470000100
401.Loučenský potok1-14-01-061/114,2144500200100
402.Radčický potok II, včetně přeložky1-14-01-061/27,9144500300100
403.Bystřice (Teplický potok)1-14-01-07319,0144560000100
404.Ždirnický potok1-14-01-0959,5144760000100po soutok s Telnickým p.
405.Zalužanský potok včetně přeložky1-14-01-097/25,1144790200100od ústí po propust silnice 1/13
406.Modlanský potok, včetně přeložky1-14-01-097/32,0144790300100od ústí po propust silnice 1/13
407.Klíšský potok1-14-01-10314,3144860000100
408.Jílovský potok1-14-02-026/120,2145160000100
409.Ploučnice1-14-03-001101,114522000100
410.Ještědský potok1-14-03-00518,9145220400100
411.Panenský potok1-14-03-01529,7145250000100
412.Svitavka1-14-03-03836,6145480000100
413.Hamerský potok1-14-03-0429,5145520000100V
414.Šporka1-14-03-05522,9145650000100
415.Robečský potok1-14-03-06715,8145730000100po Máchovo jezero
416.Bobří potok1-14-03-07010,0145800000100od ústí po Stvolinky
417.Bystrá1-14-03-09718,9146070000100
418.Klopotský potok1-14-04-0083,2146200000100H
419.Kamenice1-14-05-00138,5146260000100
420.Šenovský potok1-14-05-0054,2146300000100
421.Chřibská Kamenice1-14-05-01423,0146390000100V
422.Křinice1-15-01-0018,9146540000100H8,9VI, VII: 23-3
423.Bílý potok1-15-01-0062,9146590000100H2,9VI: 20-23
424.Strouha1-15-01-0080,7146610000100H0,7VI: 18/2-18/25
425.Hraniční potok1-15-01-0190,2146720000200H0,2VI: 16/6-16/15
426.Tomašovský potok1-15-01-0190,7146720001100H0,7VI: 10/3-11
427.Vilémovský potok (Poustevenský)1-15-01-02011,5146730000100H2,7V, VI: 18-24/3
428.Velkošenovský potok1-15-01-0214,2146740000100
429.Liščí potok1-15-01-0237,5146760000100
430.Mikulašovický potok1-15-01-0257,2146780000100
431.Hraniční potok1-15-01-026/10,4146790001400H0,4VI: 4/24-5/9
432.Luční potok1-15-01-02710,4146800000100od ústí po státní hraniciH0,3V: 5/2-5/18
433.Severní potok1-15-01-0280,8146810000600H0,8V: 2-2/37
434.Spréva1-15-01-0352,8146880000100H1,9 III: 10-12
0,9IV: 3/19-3/32
435.Jiřikovský potok1-15-01-0387,0146910000100H0,1III: 18/19-18/22
436.Rožanský potok1-15-01-0468,7146990000100H0,1IV: 12/15-12/18
437.Dřevic1-15-01-0500,2147030001400H0,2IV: 16-16/5
438.Sporný potok1-15-02-0120,3147180000100H0,3VIII: 12/9-13
439.Rychnovský potok1-15-02-0131,4147190000100H1,4VIII: 13-14/24
440.Studniční potok1-15-02-0150,5147210000100H0,5VIII: 11/4-11/23
441.Rybný potok (Gottleuba)1-15-02-0206,9147260000100H1,4IX: 9-10
442.Bezejmenný tok1-15-02-0200,2147260001900H0,2IX: 14-14/6
443.Hraniční potok1-15-02-0213,3147270000100H3,3IX: 10-13
444.Olšový potok1-15-02-0242,1147300000100H2,1VIII: 24-26
445.Petrovický potok1-15-02-0260,4147320000100H0,4VIII: 26-26/8
446.Hraniční potok1-15-02-0260,7147320000800H0,5 VIII: 26/8-26/18
0,2IX: 2/1-2/9
447.Slatina1-15-02-027/10,4147330000100H0,4IX: 6-6/15
448.Hraniční potok1-15-02-027/20,9147330100800H0,9IX: 6/15-6/55
449.Mohelnice1-15-02-0295,1147350000100H5,1X: 3-8/11
450.Černý potok1-15-02-0302,4147360000100H2,4IX: 15-17
451.Bezejmenný tok1-15-02-0320,5147380000200H0,5X: 11/26-12
452.Divoká Bystřice1-15-02-0331,0147390000100H1,0X: 18-19
453.Hraniční potok1-15-02-0331,8147390004000H1,8X: 19-20/25
454.Rašelinový potok1-15-02-0342,0147390100100H2,0X: 17-18
455.Moldavský potok1-15-03-0010,8147400000100H0,8XI: 7-8
456.Jelení potok1-15-03-0015,5147400002000H4,5 XI: 2/4-6/8
1,0XI: 6/11-7
457.Hraniční potok1-15-03-0030,2147420000200H0,2XI: 8-8/6
458.Polava1-15-03-00418,4147430000100H18,4XV, XVI: 13-13
459.Přísečnice1-15-03-01114,7147500000100V
460.Kamenická1-15-03-0172,8147560001800H2,8XV: 2-3
461.Černá voda (Černý potok)1-15-03-01916,9147580000100V
462.Flájský potok1-15-03-02319,0147620000100V, H1,5 XII: 1-2
2,0XIII: 7-8
463.Bystrý potok1-15-03-0305,1147690000100H1,8 XI: 11/5-12/22
3,3XI: 12/26-15/28
464.Pstružný potok1-15-03-0323,4147710000100H3,4XII: 2-4
465.Hraniční potok1-15-03-0320,5147710000510H0,5XII: 4-4/10
466.Svídnice1-15-03-03418,9147730000100H18,7XII, XIII: 10-7
467.Stříbrný potok1-15-03-0340,2147730000120H0,2XII: 8/14-8/19
468.Ztracený potok1-15-03-0340,3147730000140H0,3XII: 8/14-8/19
469.Načetínský potok1-15-03-04217,9147810000100H15,3XIII, XIV: 8/2-4
470.Bezejmenný potok1-15-03-0430,4147910000600H0,4XIV: 6/11-7
471.Telčský potok (Rudolický)1-15-03-0469,6147850000100
472.Černá1-15-03-04815,7147870000100H15,7XIV, XV: 8-1/1
473.Lesní potok1-15-03-0520,9147910000100H0,9XIV: 7-8
474.Černá1-15-04-00415,7147950000100V
475.Blatenský potok1-15-04-0100,7148010000100H0,7XVIII: 2/1-3
476.Hraniční potok1-15-04-0110,3148020000100H0,3XVIII: 3-3/3
477.Smolný potok1-15-04-0113,0148020000200H3,0XVIII: 3/3-3/40
478.Polavský potok1-15-04-0150,7148060000100H0,7XVII: 10-10/10
479.Zlatý potok1-15-04-0160,01148070000100H0,01XVII: 10-10/1
480.Komáří potok1-15-04-0173,5148080000200H3,1 XVII: 10/10-15
0,4XVII: 15/5-15/9
481.Hraniční potok1-15-05-0011,0148090000100H1,04I: 13/1-13/8
482.Pekelský potok1-15-05-0031,8148110000100H1,82I: 7/2-8
483.Újezdský potok1-15-05-0041,6148120000100H1,62I: 9-10
484.Rokytnice1-15-05-00512,1148130000100V, H0,49 I: 1/1-1/4
0,91I: 2-2/3
1,59I: 2/5-3
485.Lužní potok1-15-05-0065,2148140000100H5,19I: 3-5
486.Bystřina1-15-05-0095,8148170000100H0,6 XXIII: 12/2-12/7
4,0XXIII: 12/8-13/9
1,2XXIII: 13/10-15
487.Brodivý potok1-15-05-0090,4148170000800H0,4XXIII: 15/3-15/8
488.Lesní potok1-15-05-0110,3148190000200H0,3XXIII: 17/2-17/4
489.Bílý Halštrov1-15-05-01211,4148200000100
490.Hraniční potok1-15-05-0140,8148220000400H0,8XXII: 13/37-15/5
491.Kuželka1-15-05-0190,2148270000200H0,2XX: 6/5-6/9
492.Hranický potok1-15-05-0200,3148280000100H0,3XXIII: 8/10-8/15