493.Zelený potok1-15-05-0201,0148280000600H0,8 XXIII: 7/4-7/14
0,2XXIII: 7/16-7/18
494.Lužní potok1-15-05-0210,01148290000900H0,01XXIII: 10/12-10/13
495.Odra2-01-01-028101,4200010000100po přítok BudišovkyH4,22 3,35II: II/1-4/1
II: II/5-II/9
496.Budišovka2-01-01-02519,3200250000100
497.Luha2-01-01-0633,9200500000100po Rybník
498.Jičínka2-01-01-07510,4200680000100po Zrzávku
499.Husí potok2-01-01-08127,3200800000100
500.Sedlnice2-01-01-11323,7201070000100
501.Bílovka2-01-01-11523,7201090000100
502.Sezina2-01-01-11820,2201120000100
503.Lubina2-01-01-13128,7201190000100po Lomnou
504.Ondřejnice2-01-01-14719,1201410000100po most ve Sklenově
505.Porubka2-01-01-1596,9201500000100po koupaliště Poruba
506.Střední Opava2-02-01-0100,9201570000100po Bílou Opavu
507.Opava2-02-01-01150,5201640000100po soutok Střední a Černé OpavyH5,12 II: II/71-II/76
15,8II: 80/7-90/1
508.Opavice2-02-01-03826,7201910000100po most ve SpálenémH2,73 II: II/95-96/8
6,9597/3-II/102
509.Čižina2-02-01-07114,5202200000100po Tetřevský potok
510.Radynka2-02-01-0840,6202370000310levobřežní přítok OpavyH0,58II: II/70-II/71
511.Moravice2-02-02-00791,2202450000100po Bělokamenný potokV
512.Podolský potok2-02-02-0186,2202560000100po most v Rýmařově
513.Černý potok2-02-02-03620,2202800000100
514.Lobník2-02-02-06016,1203040000100
515.Hvozdnice2-02-02-17836,2203220000100
516.Bílá Ostravice2-03-01-0019,9203720000100
517.Černá Ostravice2-03-01-0069,1203770000100
518.Ostravice2-03-01-00754,2203780000100po soutok Černé a Bílé OstraviceV
519.Řečice2-03-01-0126,0203830000100
520.Morávka2-03-01-03429,2204030000100V
521.Skalka2-03-01-0377,7204060000100
522.Slavíč2-03-01-0415,8204100000100
523.Mohelnice2-03-01-04713,0204160000100
524.Olešná2-03-01-05821,3204270000100
525.Lučina2-03-01-06237,7204310000100
526.Orlovská Stružka2-03-02-00614,1204580000100po hráz odkaliště nádrže dolu Lazy
527.Bezejmenný tok2-03-02-0101,7204620000400H1,73II: 9/3-II/11
528.Olše2-03-03-00172,7204720000100H0,37 I: I/15-I/16
14,5 I: I/81-I/108
4,18I: I/161-I/167
5,80I: I/173-II/1
529.Oleška2-03-03-0012,0204720002100H2,01I: I/12-I/15
530.Bystrý potok2-03-03-0023,8204730000100H0,48I: 21/1-I/22
531.Lomná2-03-03-00817,5204790000100
532.Líštnice2-03-03-0300,5205010000100H0,50I: I/58-I/59
533.Tyra2-03-03-03213,1205030000100V
534.Ropičanka2-03-03-0408,1205080000100po jez Smilovice
535.Stonávka2-03-03-05233,2205200000100
536.Petrůvka2-03-03-06814,3205360000100H7,86I: I/153-I/161
537.Pština2-04-01-0032,4205410000100H0,86 II: II/43-II/44
0,40II: 51/11-51/15
0,91II: 51/15-II/52
0,24II: 52/2-52/3
538.Rudník2-04-01-0041,2205430000100H0,28 II: II/42-42/3
0,91II: 52/10-52/18
539.Oldřišovský potok2-04-01-0113,8205460000100dolní úsek po st. hraniciH0,53II: II/36-36/2
II: 37/4-37/7
540.Bezejmenný tok2-04-01-0100,04205490000210H0,04II: 56/1-56/2
541.Bezejmenný tok2-04-01-0110,2205460001000levobřežní přítok Oldřišovského potokaH0,20II: 36/2-36/4
542.Bezejmenný tok2-04-01-0110,27205460000200pravobřežní přítok Oldřišovského potokaH0,27II: 37/7-37/9
543.Strahovický potok2-04-01-0121,17205510000100pravobřežní přítok Oldřišovského potokaH1,17II: II/35-II/36
544.Bezejmenný tok2-04-01-0160,52205550000100H0,52II: 26/3-26/6
545.Doubravka2-04-01-0171,1205560000100H0,42 II: II/22-22/5
0,72II/23-II/24
546.Bezejmenný tok2-04-01-0170,23205560003200pravob. přítok DoubravkyH0,23II: 21/12-II/22
547.Bezejmenný tok2-04-01-0170,71205560003200levob. přítok DoubravkyH0,71II: 22/7-II/23
548.Osoblaha2-04-02-00519,0205580000100po Mušlov
549.Trója (Hrozová)2-04-02-01412,6205710000100H12,6II: II/104-111/10
550.Bezejmenný tok2-04-02-0140,58205710002800pravobřežní přítok TrójiH0,58II: 103/17-II/104
551.Pomezní potok2-04-02-0170,7205740000400H0,70II: 119/4-119/9
552.Zlatý potok2-04-02-0222,8205770000100po Černý potok
553.Bezejmenný tok2-04-02-0230,1205800002000H0,10II: II/143-143/3
554.Hraniční potok2-04-02-0233,3205800003200H3,32II: 134/18-136/9
555.Bezejmenný tok2-04-02-0230,30205800003900H0,30II: 136/9-136/14
556.Bezejmenný tok2-04-02-0232,3205800004100H2,33II: 133/25-134/15
557.Prudník2-04-02-0244,6205810000100
558.Sádecký potok2-04-02-0251,6205820000100H0,08 II: 128/4-128/5
1,52II: 129/13-130/12
559.Bezejmenný tok2-04-02-0250,14205820000510H0,14II: 130/12-130/16
560.Bezejmenný tok2-04-02-0270,04205840000200pravobř. přítok OsoblahyH0,04II: 123/13-123/14
561.Bezejmenný tok (Pavlovický potok)2-04-02-0283,1205850000100H3,1II: 124/1-124/23
562.Stěnava2-04-03-00120,2205860000100
563.Lipový potok (potok nad Veméřovicemi)2-04-03-0012,0205860000110H1,88III: III/227-228/14
564.Starostínský potok2-04-03-0021,0205870000200H0,52III: III/223-223/7
565.Božanovský potok2-04-03-0239,0206060000100H2,25III: III/188-188/20
566.Vojtovický potok2-04-04-0260,37206390000100H0,37II: 185/12-185/17
567.Vidnávka2-04-04-03525,9206480000100
568.Černý potok2-04-04-0563,0206580000100po Červený potok
569.Bělá2-04-04-06726,1206730000100po Červenohorský potok
570.Staříč2-04-04-0868,5206920000100po Ramzovský potok
571.Olešnice2-04-04-0923,5207020000100H3,49II: 155/3-II/158
572.Kolnovický potok2-04-04-0960,11207060000100H0,11II: 164/6-164/7
573.Hraniční přítok zprava - příkop2-04-05-0010,9207120001400H0,9IV: 6-6/15
574.Hraniční přítok zleva - příkop2-04-05-0021,6207130000200H1,59IV: 6/15-8/4
575.Černý potok2-04-05-0036,5207140000100H2,47IV: 4/1- IV/6
576.Hraniční potok-bezejmenný potok2-04-05-0050,5207160000200H0.52III: III/265-265/8
577.Jindřichovický potok2-04-06-00411,3207200000100H2,74IV: 77/6-79/13
578.Lužický potok- od Rapické hory2-04-06-0011,8207170000100H1,77IV: IV/66-67/12
579.Bezejmenný potok (Hraniční potok-Srbská)2-04-06-0043,2207200005900H2,02IV: IV/81-82/11
580.Lužická Nisa2-04-07-00152,7207220000100H1,4I: I/1-3
581.Mšenský potok2-04-07-0044,3207250000100
582.Bílá Nisa (Rýnovická)2-04-07-00611,2207270000100
583.Slunný potok2-04-07-0124,5207330000100
584.Spojovací potok2-04-07-0151,9207360000500
585.Harcovský potok2-04-07-0148,3207350000100
586.Janovodolský potok2-04-07-0156,8207360000200
587.Černá Nisa2-04-07-01614,6207370000100
588.Jeřice2-04-07-02416,4207450000100po okraj lesa nad osadou Na Pilách
589.Fojtka2-04-07-0275,4207480000100
590.Albrechtický potok2-04-07-0293,5207500000100
591.Bílý potok2-04-07-0372,0207580003000H2,0I: 5-6/15
592.Oldřichovský potok (Lubota)2-04-07-0384,2207590000100H3,48IV: IV/143-ČR, PR, SRN
593.Mandava2-04-08-00110,5207600000100po železniční propustekH0,04II: 28/40-28/42
594.Bezejmenný tok2-04-08-0030,04207620000800H0,04II: 28/38-28/40
595.Hraniční potok2-04-08-0031.2207620000600H1,24II, III: 28/45-3
596.Zlatý potok2-04-08-0051,3207640000200H0,20 II: 23/5-23/12
1,10II: 24/4-25
597.Lužnička2-04-08-0067,8207650000100po Rybnišťský rybník
598.Oleška2-04-09-00210,5207720000100H0,11IV: 129/1-129/4
599.Smědá2-04-10-00146,5207790000100V, H2,43IV: 105/8-106/3
600.Lomnice2-04-10-01616,4207940000100
601.Řasnice2-04-10-02018,1207980000100V
602.Višňovský potok2-04-10-0221,6208000000100H0,90IV: IV/118-IV/119
603.Bezejmenný potok - potok od hranice2-04-10-0291,4208070004500H0,17IV: IV/105-105/3
604.Saňský potok-Potok od Saně2-04-10-0295,0208070001000H2,07IV: IV/115-IV/116
605.Boreček2-04-10-030/14,1208080000100H0,70IV: IV/107-107/12
606.Javornický potok -Hraniční potok2-04-10-030/11,6208080000800H1,02IV: 107/12-108/18
607.Bezejmenný potok - potok z Polska2-04-10-030/10,3208080001000H0,33IV: 106/3-106/11
608.Kočičí potok2-04-10-03111,8208090000100H7,84 IV: 93/14-98/7
0,81IV: 98/11-IV/99
0,23IV: 99/14-99/25
1,36 IV: 99/28-IV/101
0,32IV: 101/5-101/11
0,29IV: 102/13-102/20
609.Bezejmenný potok2-04-10-0320,25208100000200H0,14IV: 102/22-102/25
610.Červená voda (Potok souběžný se statní hranici)2-04-10-0342,7208120000400H0,05IV: 91/8-91/10
611.Bezejmenný potok2-04-10-0340,30208120000400H0,05IV: 91/10-91/11
612.Železný potok4-01-02-0180,1400220000100H0,08VI: 20/8-20/10
613.Nivní potok4-01-02-0220,6400190000100H0,59VI: 11-12
614.Hraniční potok4-01-02-02512,1400290000100H6,31 V, VI: 28-VI/1
0,38VI: VI/1-2/3
5,38VI: 2/8-6
615.Celní potok4-01-02-0290,1400310000100H0,13V: 19/12-19/16
616.Potůček4-01-02-0310,7400350000200H0,69V: 19/16-21/9
617.Havraní potok4-01-02-0342,0400380000100H0,61 V: 15-15/9
1,40V: 15/9-17
618.Kamenný potok4-01-03-0112,2400510000100H2,21VII: 17/3-18
619.Černice4-01-03-0137,3400530000100H3,09 VII: 8-10/6
4,24VII: 10/6-14
620.Šedý potok4-01-03-0141,9400540000100H1,91VII: 14-15
621.Grádelský potok (do Řezné)4-02-01-0013,0400560002200V
622.Kouba4-02-02-0052,8400680000100H2,78IX: 3-4
623.Černý potok4-02-02-0050,8400720000200H0,81IX: 4-4/5
624.Medvědí potok4-02-02-0212,8400880000100H2,79VIII: 22-23
625.Teplá Bystřice4-02-02-0230,7400900000100H0,68VIII: 17/10-18
626.Čertova voda4-03-01-0014,7400930100100H4,72XI: 8/5-13
627.Červený potok4-03-01-0013,1400930200100H3,06XI: 13-14
628.Urešův potok4-04-01-0070,23401000000100H0,23II: 16-16/2
629.Bezejmenný potok4-04-01-0080,41401010000100H0,31 II: 26-26/2
0,10II: 26/05-27
630.Rožnovský potok4-04-01-0110,81401040000100H0,81II: 22/1-23/3
631.Mlýnský potok4-04-02-0014,2401050000100H4,17II: 34/1-38
632.Dílčí potok4-04-02-0012,1401050000600H0,30 II: 31-31/01
1,75II: 31/4-34/1
633.Lhotecký potok (Divoká)4-04-02-0064,5401100000100H2,86 II: 40-42/03
1,49II: 43/2-45/01
0,14II: 45/02-45/03
634.Morava4-10-01-001354,1401110000100jen na území ČRH38,5IX: IX/1c-XI/6/3
635.Krupá4-10-01-01219,1401220000100
636.Branná4-10-01-02824,2401380000100
637.Klepáčský potok4-10-01-0293,0401390000100po km 3,0 (soust. PPO)
638.Hučava4-10-01-0334,0401430000100po km 4,0 (soust. PPO)
639.Novolosinský potok4-10-01-0355,5401450000100
640.Desná4-10-01-05943,5401640000100
641.Hučivá Desná4-10-01-0628,1401670000100V
642.Merta4-10-01-07016,4401750000100
643.Moravská Sázava4-10-02-00155,0402030000100
644.Březná4-10-02-03531,6402330000100
645.Nemilka4-10-02-04712,2402450000100
646.Mírovka4-10-02-05421,8402520000100V
647.Třebůvka4-10-02-07039,7402640000100po siln. most v Boršově
648.Kunčinský potok4-10-02-0712,0402690000100po siln. most Moravská Třebová - KunčinaV
649.Jevíčka4-10-02-08323,7402810000100
650.Malá voda (Mlýnský potok)4-10-03-00818,7403240000100
651.Benkovský potok (Písečná)4-10-03-01810,9403320000100po soutok s Třetí vodou
652.Cholinka4-10-03-0201,8403360000100po shybku (km 1,76)
653.Oskava4-10-03-05424,9403370100100po soutok s Oslavou
654.Oslava (do Oskavy)4-10-03-0518,9403510000100po soutok s HuntavouV
655.Sítka (Huzovka)4-10-03-07135,1403850000100
656.Trusovický potok4-10-03-08630,1404000000100
657.Bystřice (do Moravy)4-10-03-09253,7404060000100V
658.Střední Morava (Mlýnský potok)4-10-03-11417,9404280000100
659.Morávka4-10-03-12217,5404300000100(rameno Moravy)
660.Olešnice (Kokorka)4-10-03-1296,6404310000100po stupeň nad obci Kokory
661.Bečva Vsetínská4-11-01-00158,8404410000100V
662.Bezejmenný potok +Lemešná4-11-01-0060,44404460000600(km 2,558 - 3,0)H0,44III: 8/7-8/20
663.Malá Stanovnice4-11-01-0182,8404580001400
664.Stanovnice4-11-01-0189,4404580000100V
665.Senice4-11-01-04232,7404820000100
666.Ratibořka4-11-01-07210,0405110000100
667.Bystřička (do Vsetínské Bečvy)4-11-01-08221,0405210000100V
668.Bečva Rožnovská4-11-01-09437,6405330000100V
669.Bečva Spojená4-11-02-00161,2405600000100
670.Juhyně4-11-02-00832,8405670000100
671.Velička (do Bečvy)4-11-02-03715,0405960000100po vojenský újezd (km 15,0)V
672.Jezernice4-11-02-0515,2406100000100po vojens. újezd (km 5,2)
673.Strhanec4-11-02-069/112,8406180000100od Oseckého jezu po profil za odlehčením do BečvyV
674.Blata4-12-01-020/221,4406200000100po jez Olšany (km 21,35)
675.Romže4-12-01-0266,1406430000100po silniční most v km 6,1
676.Hloučela4-12-01-04517,3406550700100po vojenský újezd (km 17,3)
677.Český potok (Vyklička)4-12-01-03914,4406550100100
678.Valová4-12-01-05817,5406552100100
679.Velká Hana4-12-02-0017,0406610000100od soutoku s Hanou po vojenský újezd (km 35,82 - 42,8)
680.Malá Haná4-12-02-0049,7406640000100mimo vojenský újezd (km 0,0-6,3 a 12,3-15,7)V
681.Haná4-12-02-00935,8406690000100
682.Brodečka (Drahanský potok)4-12-02-04319,1407010000100mimo vojenský újezd (km 0,0 -14,753 a 21,9-26,2)
683.Moštěnka4-12-02-07244,6407270000100
684.Dolnonětčický potok4-12-02-08113,5407360000100
685.Bystřička (do Moštěnky)4-12-02-08517,6407400000100
686.Malá Bečva4-12-02-09818,0407510100100
687.Rusava4-12-02-12618,0407720000100po jez v Dobroticích
688.Dřevnice4-13-01-00142,3407950000100V
689.Trnávka4-13-01-00810,4408020000100
690.Lutoninka4-13-01-0186,4408100000100po soutok s Bratřejovkou
691.Bratřejovka4-13-01-01710,0408110000100
692.Fryštácký potok4-13-01-02613,5408200000100
693.Březnice4-13-01-06524,8408580000100
694.Olšava4-13-01-08838,3408760000100po soutok s KolelačemV
695.Kolelač4-13-01-0877,9408770000100V
696.Kladénka4-13-01-09313,1408830000100
697.Luhačovický potok4-13-01-10123,8408910000100
698.Ludkovický potok4-13-01-10613,8408960000100
699.Nivnička (Bystřička)4-13-01-11720,1409070000100
700.Okluky4-13-02-00531,1409240300100
701.Dlouhá řeka4-13-02-0232,2400924190010po železniční most
702.Morávka (Dlouhá řeka)4-13-02-0237,4400924190010
703.OR Moravy, Vnorovy - Uherský Ostroh4-13-02-0189,4409241800100
704.Syrovinka4-13-02-03114,3409250000100po Ořechovský potok
705.Velička (do Moravy)4-13-02-03542,0409290000100V
706.Radějovka4-13-02-05611,1409400000100po km 11,1H1,96VIII: 30/34-32/14
707.Jarkovec4-13-02-0570,34409410000100(km 4,0 - 4,34)H0,34VIII: 3/4-4
708.Sudoměřický potok4-13-02-06315,5409450000100jen na území ČRH7,08 VIII: 14/6-21/1
2,78VIII: 21/5-24
0,24VIII: 30/29-31
709.Skalický potok4-13-02-0680,28409460400100po km 0,28H0,28VIII: 30/24-30/30
710.Plavební a závlahový kanál4-13-02-06113,0409440100100
711.Liešťanský potok4-13-03-0370,2410060000100km 0,400-0,494,km 0,750 - 0,870H0,09 VII: 33/2-33/5
0,12VII: 32/27-32/31
712.Moravská Dyje4-14-01-00155,9410500000100H0,26VII: 28/3-29
713.Myslůvka4-14-01-01015,6410590000100
714.Vápovka4-14-01-03112,1410740000100po soutok s Řečicí
715.Řečice (Olšanský potok)4-14-01-03014,4410790000100V
716.Pstruhovec4-14-01-06513,6411130000100V, H0,56VI: 73/1-74/1
717.Bezejmenný potok - do Pstruhovce4-14-01-0670,40411150003600(km 0,12-0,52)H0,40VI: 74/03-75
718.Bezejmenný potok -(k.ú. Košťálkov)4-14-01-0680,92411150000400(km 0,00-0,31, km 0,80-1,44)H0,31 VI: 69/9-69/020
0,64VI: 68/03-69/07
719.Hraniční potok4-14-01-0680,99411150000500H0,99VI: 72/01-72/08
720.Bezejmenný potok (Maříž)4-14-01-0690,83411150200200H0,83VII: 5/01-6/07
721.Dyje4-14-02-001209,3411200000100mimo úseky na území RakouskaV, H0,34 VII: 49/1-52
23,4VIII: 13-26
1,22IX: 36/1-38/2
16,3XI: XI-6/2
722.Bezejmenný potok (Jindřichovský)4-14-02-0021,1411210000600(km 1,30- 2,35)H0,24 VII: 55/1-55/05
1,21VII: 55/06-56/03
723.Bezejmenný potok (Stálky)4-14-02-0030,23411220000110(km 1,40-1,63)H0,23VII: 59/2-59/04
724.Želetavka4-14-02-01050,7411290000100
725.Vratěninský potok4-14-02-0362,9411550000100(km 2,98 - 5,83)H2,85VII: 41/01-43/5
726.Bezejmenný potok (k. ú. Podmyče)4-14-02-0560,1411750000001H0,11VIII: 6/01-6/02
727.Stará Dyje (Mlýnská strouha -ramena)4-14-02-0795,1411980000100jen na území ČRH4,13 IX: 25/7-28/6
0,85IX: 28/7-29/2
0,08IX: 31-31/2
728.Mlýnská strouha (Dyjskomlýnský náhon)4-14-02-07928,7411980000100jen na území ČR v délce 20,420 kmH0,26 IX: 29/3-29/4
1,18IX: 30-31
729.Daníž4-14-02-08025,4411990000100
730.Haťský potok4-14-02-0810,13412000000100(km 6,07 - 6,20)H0,13VII: 45/01-45/2
731.Farská strouha4-14-02-0860,9412050000200(km 1,00-1,90)H0,90IX: 23/4-25/1
732.Hraniční potok (Bockgraben)4-14-02-0911,5412100000100(km 0,00-1,33, km 2,48 - 2,66)H0,37 IX: 33/2-33/4
1,14IX: 34/2-36
733.Jevišovka4-14-03-00183,0412150000100
734.Skalička4-14-03-04016,0412510000100po soutok s Trstenickým potokem
735.Polní potok4-14-03-0526,3412610100100(km 5,00- 11,30)H6,3IX: 57-66
736.Svratka4-15-01-001174,0412790000100V