vyhlášené znění

EPICHLORHYDRIN2023291030
1,2-EPOXY-3-ETHOXYPROPAN2752291090
ESTERY, J.N.327229++++
ETHAN1035290110
271129
ETHAN, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ1961290110
ETHANOL (ETHYLALKOHOL) nebo ETHANOL, ROZTOK (ETHYLALKOHOL, ROZTOK)1170220710
ETHANOL, ROZTOK (ETHYLALKOHOL, ROZTOK)1170220710
2208++
ETHANOLAMIN nebo ETHANOLAMIN, ROZTOK2491292211
ETHANOL A BENZIN, SMĚS s více než 10% ethanolu3475272200
272400
ETHERY, J.N.32712909++
Ethyl alkohol, vodný roztok obsahující nejvýše 24 obj. % alkoholu (zvláštní ustanovení 144)volné220+++
ETHYL-2-CHLORPROPIONÁT2935291590
ETHYLACETÁT1173291531
ETHYLACETYLÉN, STABILIZOVANÝ2452290129
ETHYLAKRYLÁT, STABILIZOVANÝ1917280433
ETHYLAMIN1036292119
ETHYLAMIN, VODNÝ ROZTOK, obsahující nejméně 50 %, ale nejvýše 70 % ethylaminu2270292119
ETHYLAMYLKETON2271291419
2-ETHYLANILÍN2273292149
N-ETHYLANILÍN2272292142
ETHYLBENZEN1175290260
N-ETHYL-N-BENZYLANILÍN2274292149
N-ETHYLBENZYLTOLUIDIN, KAPALNÝ2753292149
N-ETHYLBENZYLTOLUIDIN, TUHÝ3460292149
ETHYLBROMACETÁT1603291590
ETHYLBROMID1891290330
2-ETHYLBUTANOL2275290519
2-ETHYLBUTYLACETÁT1177291539
ETHYLBUTYLETHER1179290919
2-ETHYLBUTYRALDEHYD1178291219
ETHYLBUTYRÁT1180291560
ETHYLDICHLORARSIN1892293100
ETHYLDICHLORSILAN1183293100
ETHYLEN1962290121
ETHYLEN, ACETYLEN A PROPYLEN, SMĚS, HLUBOCE ZCHLAZENÁ, KAPALNÁ, obsahující nejméně 71,5 % ethylenu, nejvíce 22,5 % acetylenu a nejvíce 6 % propylenu3138271119
ETHYLEN, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ1038290121
ETHYLENDIAMIN1604292121
ETHYLENDIBROMID1605290330
292121
ETHYLENDICHLORID1184290315
ETHYLENGLYKOLDIETHYLETHER1153290919
ETHYLENGLYKOLMONOETHYLETHER1171290944
ETHYLENGLYKOLMONOETHYLETHERACETÁT1172291535
ETHYLENGLYKOLMONOMETHYLETHER1188290942
ETHYLENGLYKOLMONOMETHYLETHERACETÁT1189291539
ETHYLENCHLORHYDRIN1135290550
290559
ETHYLENIMIN, STABILIZOVANÝ1185293390
ETHYLENOXID1040291010
ETHYLENOXID A DICHLORDIFLUORMETHAN, SMĚS, s nejvýše 12,5 % ethylenoxidu3070290342
291010
ETHYLENOXID A CHLORTETRAFLUORETHAN, SMĚS, s nejvýše 8,8 % ethylenoxidu3297291010
ETHYLENOXID A OXID UHLIČITÝ, SMĚS, obsahující nejvýše 9 % ethylenoxidu1952281121
ETHYLENOXID A OXID UHLIČITÝ, SMĚS, s více než 87 % ethylenoxidu3300291010
ETHYLENOXID A OXID UHLIČITÝ, SMĚS, s více než 9 %, ale nejvýše 87 % ethylenoxidu1041291121
ETHYLENOXID A PENTAFLUORETHAN, SMĚS, s nejvýše 7,9 % ethylenoxidu3298290330
ETHYLENOXID A PROPYLENOXID, SMĚS, s nejvýše 30 % ethylenoxidu2983291020
291010
ETHYLENOXID A TETRAFLUORETHAN, SMĚS, s nejvýše 5,6 % ethylenoxidu3299290330
ETHYLFENYLDICHLORSILAN2435293100
ETHYLFORMIÁT1190291513
2-ETHYLHEXYLAMIN2276292119
2-ETHYLHEXYLCHLORFORMIÁT (2-ethylhexylchlorkarbonát)2748291590
ETHYLCHLORACETÁT1181291540
ETHYLCHLORFORMIÁT1182291590
ETHYLCHLORTHIOFORMIÁT (ethylchlorthiokarbonát)2826293090
ETHYLISOBUTYRÁT2385291560
ETHYLISOKYANÁT2481292910
ETHYLKROTONÁT1862291619
ETHYLLAKTÁT1192291811
ETHYLMETHAKRYLÁT, STABILIZOVANÝ2277291614
ETHYLMETHYLETHER1039290919
ETHYLMETHYLKETON (METHYLETHYLKETON)1193291412
ETHYLNITRIT, ROZTOK1194292090
ETHYLORTHOFORMIÁT2524291590
ETHYLOXALÁT2525291711
1-ETHYLPIPERIDIN2386293339
ETHYLPROPIONÁT1195291550
ETHYLPROPYLETHER2615290919
290519
N-ETHYLTOLUIDINY2754292143
ETHYLTRICHLORSILAN1196293100
EXTRAKTY AROMATICKÉ, KAPALNÉ11693301++
EXTRAKTY OCHUCOVACÍ, KAPALNÉ1197130219
FENACYLBROMID2645291470
FENETIDINY (ETHOXYANILÍNY)2311292222
FENOL, ROZTAVENÝ2312290711
FENOL, ROZTOK2821290711
FENOL, TUHÝ1671290711
FENYLACETONITRIL, KAPALNÝ2470292690
282590
FENYLACETYLCHLORID2577291639
FENYLENDIAMINY (o-, m-, p-)1673292151
FENYLHYDRAZIN2572292800
282919
FENYLCHLORFORMIÁT (fenylchlorkarbonát)2746291590
FENYLISOKYANÁT2487292910
FENYLKARBYLAMINCHLORID1672292520
FENYLMERKURIACETÁT1674293100
FENYLMERKURIHYDROXID1894293100
FENYLMERKURINITRÁT1895293100
FE NYLTHIOFOSFORYLDICHLORID2799292010
FE NYLTRICHLORSILAN1804293100
Fermež: viz34693208++
Fermež: viz34703208++
Ferocer (kamínky do zapalovačů), stabilizovaný proti korozi dle zvláštního ustanovení 249360690
FERROCER1323360690
FERROSILICIUM, s nejméně 30 %, ale méně než 90 % křemíku1408720221
FILMY NA BÁZI NITROCELULÓZY, želatinované, kromě odpadů13243706++
FILTRY MEMBRÁNOVÉ Z NITROCELULÓZY, s nejvýše 12,6 % hm. dusíku v sušině3270392099
FLUOR, STLAČENÝ1045280130
FLUORACETÁT DRASELNÝ2628291590
FLUORACETÁT SODNÝ2629291590
FLUORANILÍNY2941292142
FLUORBENZEN2387290399
FLUORETHAN (ETHYLFLUORID) (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 161)2453290330
FLUORID AMONNÝ2505282611
FLUORID ANTIMONIČNÝ1732282619
FLUORID BORITÝ1008281290
FLUORID BORITÝ, ADSORBOVANÝ3519281290
FLUORID BORITÝ / KYSELINA OCTOVÁ, KOMPLEX, KAPALNÝ1742294200
FLUORID BORITÝ / KYSELINA OCTOVÁ, KOMPLEX, TUHÝ3419294200
FLUORID BORITÝ / KYSELINA PROPIONOVÁ, KOMPLEX, KAPALNÝ1743294200
FLUORID BORITÝ / KYSELINA PROPIONOVÁ, KOMPLEX, TUHÝ3420294200
FLUORID BORITÝ, DIHYDRÁT2851294200
FLUORID BROMIČNÝ1745281290
FLUORID BROMITÝ1746281290
FLUORID DRASELNÝ, ROZTOK3422282619
FLUORID DRASELNÝ, TUHÝ1812282619
FLUORID DUSITÝ2451281290
FLUORID FOSFOREČNÝ2198281290
FLUORID FOSFOREČNÝ, ADSORBOVANÝ3524281290
FLUORID CHLOREČNÝ (CHLORPENTAFLUORID)2548281290
FLUORID CHLORITÝ (CHLORTRIFLUORID)1749281210
FLUORID CHROMITÝ, ROZTOK1757282619
FLUORID CHROMITÝ, TUHÝ1756282619
FLUORID JODIČNÝ2495281290
FLUORID KARBONYLU (KARBONYLFLUORID)2417281290
FLUORID KŘEMIČITÝ1859281290
FLUORID KŘEMIČITÝ, ADSORBOVANÝ3521281290
FLUORID KYSLÍKU, STLAČENÝ2190281290
FLUORID SELENOVÝ2194281290
FLUORID SÍROVÝ1080281290
FLUORID SIŘIČITÝ2418281290
FLUORID SODNÝ, ROZTOK3415282611
FLUORID SODNÝ, TUHÝ1690282611
FLUORID SULFURYLU (SULFURYLFLUORID)2191281290
FLUORID TELUROVÝ2195281290
FLUORID WOLFRAMOVÝ2196282619
FLUORMETHAN (METHYLFLUORID) (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 41)2454290330
FLUOROVODÍK, BEZVODÝ1052281111
FLUORTOLUENY2388290399
FORMALDEHYD, ROZTOK, HOŘLAVÝ1198291211
FORMALDEHYD, ROZTOK, obsahující nejméně 25 % formaldehydu2209291211
9-FOSFABICYKLONONANY (CYKLOOKTADIENFOSFINY)2940293100
FOSFID DRASELNÝ2012284800
FOSFID HLINITÝ1397284800
FOSFID HOŘEČNATO-HLINITÝ1419284800
FOSFID HOŘEČNATÝ2011284800
FOSFID SODNÝ1432284800
FOSFID STRONTNATÝ2013284800
FOSFID VÁPENATÝ1360284800
FOSFID ZINEČNATÝ1714284800
FOSFIDY CÍNU1433284800
FOSFIN, ADSORBOVANÝ3525284800
FOSFOR, AMORFNÍ1338280470
FOSFOR, BÍLÝ nebo ŽLUTÝ, POD VODOU nebo V ROZTOKU1381280470
FOSFOR, BÍLÝ, ROZTAVENÝ2447280470
FOSFOR, BÍLÝ nebo ŽLUTÝ, SUCHÝ1381280470
FOSFOROVODÍK (FOSFIN)2199
FOSFORTRISULFID, neobsahující žlutý ani bílý fosfor1343281390
FOSGEN1076281211
FTALANHYDRID, obsahující více než 0,05 % maleinanhydridu2214291735
FULMINÁT RTUŤNATÝ, NAVLHČENÝ, nejméně 20 % hm. vody nebo směsí alkoholu s vodou0135zakázáno
FUMARYLCHLORID1780291719
FURALDEHYDY1199293212
FURAN2389293219
FURFURYLALKOHOL2874293213
FURFURYLAMIN2526293219
GALLIUM2803811292
GENERÁTOR KYSLÍKOVÝ, CHEMICKÝ3356++++++
GENETICKY ZMĚNĚNÉ MIKROORGANISMY nebo GENETICKY ZMĚNĚNÉ ORGANISMY324551199
GERMANOVODÍK (GERMAN)2192285000
GERMAN, ADSORBOVANÝ3523285000
GLUKONÁT RTUŤNÝ1637291816
GLYCIDALDEHYD2622291249
GRANÁTY, CVIČNÉ, ruční nebo puškové0110930690
GRANÁTY, CVIČNÉ, ruční nebo puškové0318930690
GRANÁTY, CVIČNÉ, ruční nebo puškové0372930690
GRANÁTY, CVIČNÉ, ruční nebo puškové0452930690
GRANÁTY, ruční nebo puškové, s trhací náloží0285930690
GRANÁTY, ruční nebo puškové, s trhací náplní0284930690
GRANÁTY, ruční nebo puškové, s trhací náplní0292930690
GRANÁTY, ruční nebo puškové, s trhací náplní0293930690
GRANULÁTY HOŘČÍKU, POTAŽENÉ, velikost částic nejméně 149 mikrometrů2950810430
GUANYL-4-NITROSO-AMINOGUANYL(TETRAZEN), VLHČENÝ nejméně 30 % hm. vody nebo směsí alkoholu s vodou0114zakázáno
GUANYLNITROSOAMINOGUANYLID-HYDRAZIN, VLHČENÝ nejméně 30 % hm. vody0113zakázáno
Hadry znečištěné olejem1856volné5+++++
HAFNIUM, PRÁŠEK, SUCHÝ25458112++
HAFNIUM, PRÁŠEK, VLHČENÝ nejméně 25 % vody13268112++
HELIUM, HLUBOCE ZCHLAZENÉ, KAPALNÉ1963280429
HELIUM, STLAČENÉ1046280429
HEPTAFLUORPROPAN (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 227)3296290330
n-HEPTALDEHYD3056291219
HEPTANY1206290110
n-HEPTEN2278290129
HEXADECYLTRICHLORSILAN1781293100
HEXADIENY2458290129
HEXAETHYLTETRAFOSFÁT1611291900
HEXAETHYLTETRAFOSFÁT A STLAČENÝ PLYN, SMĚS1612291900
HEXAFLUORACETON2420291470
HEXAFLUORACETON, HYDRÁT, KAPALNÝ2552291470
HEXAFLUORACETON, HYDRÁT, TUHÝ3436291470
HEXAFLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 116)2193290330
HEXAFLUOROKŘEMIČITAN AMONNÝ2854282690
HEXAFLUOROKŘEMIČITAN DRASELNÝ2655282690
HEXAFLUOROKŘEMIČITAN HOŘEČNATÝ2853282690
HEXAFLUOROKŘEMIČITAN SODNÝ2674282690
HEXAFLUOROKŘEMIČITAN ZINEČNATÝ2855282690
HEXAFLUOROKŘEMIČITANY, J.N.2856282690
HEXAFLUORPROPYLEN (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 1216)1858290330
HEXACHLORACETON2661291470
HEXACHLORBENZEN2729290399
HEXACHLORBUTADIEN2279290329
HEXACHLORCYKLOPE NTADIEN2646290389
HEXACHLOROFEN2875290810
HEXALDEHYD1207291219
HEXAMETHYLENDIAMIN, ROZTOK1783292122
HEXAMETHYLENDIAMIN, TUHÝ2280292122
HEXAMETHYLENDIISOKYANÁT2281292910
HEXAMETHYLENIMIN2493293399
HEXAMETHYLENTETRAMIN1328293390
HEXANITRODIFENYLAMIN (DIPIKRYLAMIN; HEXYL)0079292144
HEXANITROSTILBEN0392290420
HEXANOLY2282290519
HEXANY1208290110
1-HEXEN2370290129
HEXOLIT (HEXOTOL), suchý nebo vlhčený méně než 15 % hm. vody0118360200
HEXOTONAL0393360200
HEXYLTRICHLORSILAN1784293100
HLINÍK, PRÁŠEK, NEPOTAŽENÝ1396760310
HLINÍK, PRÁŠEK, POTAŽENÝ1309760310
HLINITAN SODNÝ, ROZTOK1819284110
Hlinitan sodný, tuhý2812volné284110
HLOUBKOVÉ SONDY, VÝBUŠNÉ0204360490
HLOUBKOVÉ SONDY, VÝBUŠNÉ0296360490
HLOUBKOVÉ SONDY, VÝBUŠNÉ0374360490
HLOUBKOVÉ SONDY, VÝBUŠNÉ0375360490
HNOJIVA OBSAHUJÍCÍ DUSIČNAN AMONNÝ2067310520
HNOJIVA OBSAHUJÍCÍ DUSIČNAN AMONNÝ2071310230
310510
HNOJIVO V ROZTOKU s volným čpavkem1043281420
310510
HOŘČÍK nebo SLITINY HOŘČÍKU, s více než 50 % hořčíku jako hrudky, třísky nebo pásky1869285100
8104++
HOŘČÍK, PRÁŠEK nebo SLITINY HOŘČÍKU, PRÁŠEK1418810430
1H-TETRAZOL0504360200
HYDRAZIN, BEZVODÝ2029282510
HYDRAZIN, VODNÝ ROZTOK, HOŘLAVÝ, obsahující více než 37 % hm. hydrazinu3484282510
HYDRAZIN, VODNÝ ROZTOK, obsahující více než 37 % hm. hydrazinu2030282510
HYDRAZIN, VODNÝ ROZTOK, s nejvýše 37 % hm. hydrazinu3293282510
HYDRID HLINITÝ2463285000
HYDRID HOŘEČNATÝ2010285000
HYDRID LITHNÝ1414285000
HYDRID LITHNÝ, ROZTAVENÝ A ZTUHLÝ2805285000
HYDRID SODNÝ1427285000
HYDRID VÁPENATÝ1404285000
HYDRID ZIRKONIA1437285000
HYDRIDY KOVŮ, HOŘLAVÉ, J.N.3182285000
HYDRIDY KOVŮ, REAGUJÍCÍ S VODOU, J.N.1409285000
HYDROGENFLUORID AMONNÝ, ROZTOK2817282611
HYDROGENFLUORID AMONNÝ, TUHÝ1727282611
HYDROGENFLUORID DRASELNÝ, ROZTOK3421282619
HYDROGENFLUORID DRASELNÝ, TUHÝ1811282619
HYDROGENFLUORID SODNÝ2439282611
HYDROGENFLUORIDY, ROZTOK, J.N.3471282619
HYDROGENFLUORIDY, TUHÉ, J.N.1740282619
HYDROGENSÍRAN AMONNÝ2506283329
HYDROGENSÍRAN DRASELNÝ2509283329
HYDROGENSIŘIČITANY, VODNÝ ROZTOK, J.N.2693283220
HYDROGENSULFÁTY, VODNÝ ROZTOK2837283329
HYDROGENSULFID SODNÝ, HYDRATOVANÝ obsahující nejméně 25 % krystalové vody2949283010
HYDROGENSULFID SODNÝ, s méně než 25 % krystalové vody2318283010
HYDROCHLORID 4-CHLOR-o-TOLUIDINU, ROZTOK3410292143
HYDROCHLORID 4-CHLOR-o-TOLUIDINU, TUHÝ1579292143
HYDROCHLORID ANILÍNU1548292142
HYDROCHLORID NIKOTINU, KAPALNÝ nebo ROZTOK1656293999
HYDROCHLORID NIKOTINU, TUHÝ3444293999
HYDROXID CESNÝ2682282590
HYDROXID CESNÝ, ROZTOK2681282590
HYDROXID DRASELNÝ, ROZTOK1814281520
HYDROXID DRASELNÝ, TUHÝ1813281520
HYDROXID LITHNÝ2680282520
HYDROXID LITHNÝ, ROZTOK2679282520
HYDROXID RUBIDNÝ2678282590
HYDROXID RUBIDNÝ, ROZTOK2677282590
HYDROXID SODNÝ, ROZTOK1824281512
HYDROXID SODNÝ, TUHÝ1823281511
1-HYDROXYBENZOTRIAZOL, BEZVODÝ, suchý nebo vlhčený méně než 20% hm. vody0508293399
1 -HYDROXYBE NZOTRIAZOL, MONOHYDRÁT3474293399
HYDROXYLAMINSULFÁT2865282510
282739
CHEMICKÁ LÁTKA POD TLAKEM, HOŘLAVÁ, J.N.3501380000
CHEMICKÁ LÁTKA POD TLAKEM, HOŘLAVÁ, TOXICKÁ, J.N.3504380000
CHEMICKÁ LÁTKA POD TLAKEM, HOŘLAVÁ, ŽÍRAVÁ, J.N.3505380000
CHEMICKÁ LÁTKA POD TLAKEM, J.N.3500380000
CHEMICKÁ LÁTKA POD TLAKEM, TOXICKÁ, J.N.3502380000
CHEMICKÁ LÁTKA POD TLAKEM, ŽÍRAVÁ, J.N.3503380000
CHINOLIN2656293349
CHLADÍRENSKÉ STROJE s hořlavým, netoxickým, zkapalněným plynem33588418++
CHLOR1017280110
CHLÓR, ADSORBOVANÝ3520280110
CHLORACETOFENON, KAPALNÝ3416291470
CHLORACETOFENON, TUHÝ1697291470
CHLORACETON, STABILIZOVANÝ1695291470
CHLORACETONITRIL2668292690
CHLORACETYLCHLORID1752291540
CHLORAL, BEZVODÝ, STABILIZOVANÝ2075291300
CHLORANILÍNY, KAPALNÉ2019292142
CHLORANILÍNY, TUHÉ2018292142
CHLORANIZIDINY2233292229
CHLORBENZEN nebo Monochlorbenzen1134290399
CHLORBENZOTRIFLUORIDY2234290399
CHLORBENZYLCHLORIDY, KAPALNÉ2235290399
CHLORBENZYLCHLORIDY, TUHÉ3427290399
CHLORBUTANY1127290319
1-CHLOR-1,1-DIFLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 142b)2517290379
CHLORDIFLUORMETHAN (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 22)1018290379
CHLORDIFLUORMETHAN A CHLORPENTAFLUORETHAN, SMĚS s konstantním bodem varu s cca 49 % chlortrifluormethanu (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 502)1973382471
CHLORDINITROBENZENY, KAPALNÉ1577290490
CHLORDINITROBENZENY, TUHÉ3441290490
CHLOREČNAN BARNATÝ, ROZTOK3405282919
CHLOREČNAN BARNATÝ, TUHÝ1445282919
CHLOREČNAN DRASELNÝ1485282919
CHLOREČNAN DRASELNÝ, VODNÝ ROZTOK2427282919
CHLOREČNAN HOŘEČNATÝ2723282919
CHLOREČNAN MĚĎNATÝ2721282919
CHLOREČNAN SODNÝ1495282911
CHLOREČNAN SODNÝ, VODNÝ ROZTOK2428282911
CHLOREČNAN STRONTNATÝ1506282919
CHLOREČNAN THALLNÝ2573282990
CHLOREČNAN VÁPENATÝ1452282919
CHLOREČNAN VÁPENATÝ, VODNÝ ROZTOK2429282919
CHLOREČNAN ZINEČNATÝ1513282919
CHLOREČNANY A BORITANY, SMĚS1458284290
CHLOREČNANY A CHLORID HOŘEČNATÝ, SMĚS, ROZTOK3407284290
CHLOREČNANY A CHLORID HOŘEČNATÝ, SMĚS, TUHÁ1459284290
CHLOREČNANY, ANORGANICKÉ, J.N.1461282919
CHLOREČNANY, ANORGANICKÉ, VODNÝ ROZTOK, J.N.3210282919
282990
CHLORETHAN (ETHYLCHLORID)1037290311
2-CHLORETHANAL2232291559
CHLORFENOLÁTY, KAPALNÉ nebo FENOLÁTY, KAPALNÉ2904290810
CHLORFENOLÁTY, TUHÉ nebo FENOLÁTY, TUHÉ2905290810
CHLORFENOLY, KAPALNÉ2021290810
CHLORFENOLY, TUHÉ2020290810
CHLORFENYLTRICHLORSILAN1753293100
CHLORFORMIÁTY, TOXICKÉ, ŽÍRAVÉ, J.N.3277291590
CHLORID ANTIMONIČNÝ, KAPALNÝ1730282739
CHLORID ANTIMONIČNÝ, ROZTOK1731282739
CHLORID ANTIMONITÝ1733282739
CHLORID ARSENITÝ1560281210
CHLORID BORITÝ1741281210
CHLORID BROMU (BROMCHLORID)2901281210
CHLORID CÍNIČITÝ, BEZVODÝ1827282739
CHLORID CÍNIČITÝ, PENTAHYDRÁT2440282739
CHLORID FOSFOREČNÝ1806281214
CHLORID FOSFORITÝ1809281213
CHLORID FOSFORYLU (OXYCHLORID FOSFOREČNÝ)1810281212
CHLORID HLINITÝ, BEZVODÝ1726282732
CHLORID HLINITÝ, ROZTOK2581282732
CHLORID CHROMYLU (OXYCHLORID CHROMOVÝ)1758282749
CHLORID MĚĎNATÝ2802282739
CHLORID MOLYBDENIČNÝ2508282739
CHLORID NITROSYLU (NITROSYLCHLORID)1069281210
CHLORID RTUŤNATO-AMONNÝ1630282739
CHLORID RTUŤNATÝ1624282739
chlorid rtuťný, viz2025285200
CHLORID SELENINYLU (OXYCHLORID SELENIČITÝ)2879281210
CHLORID SULFURYLU1834281210
CHLORID THIOFOSFORYLU1837281210
CHLORID THIONYLU1836281217
CHLORID TITANIČITÝ1838282739
CHLORID TITANITÝ, PYROFORNÍ nebo SMĚSI CHLORIDU TITANITÉHO, PYROFORNÍ2441282739
CHLORID TITANITÝ, SMĚS2869282739
CHLORID VANADIČITÝ2444282739
CHLORID VANADITÝ2475282739
CHLORID ZINEČNATÝ, BEZVODÝ2331282736
CHLORID ZINEČNATÝ, ROZTOK1840282736
CHLORID ZIRKONIČITÝ2503282739
CHLORID ŽELEZITÝ, BEZVODÝ1773282733
CHLORID ŽELEZITÝ, ROZTOK2582282733
CHLORIDY SÍRY1828281216
CHLORISTAN AMONNÝ0402282990
CHLORISTAN AMONNÝ1442282990
CHLORISTAN BARNATÝ, ROZTOK3406282990
CHLORISTAN BARNATÝ, TUHÝ1447282990
CHLORISTAN DRASELNÝ1489282990
CHLORISTAN HOŘEČNATÝ1475282990
CHLORISTAN OLOVNATÝ, ROZTOK3408282990
CHLORISTAN OLOVNATÝ, TUHÝ1470282990
CHLORISTAN SODNÝ1502282990
CHLORISTAN STRONTNATÝ1508282990
CHLORISTAN VÁPENATÝ1455282990
CHLORISTANY, ANORGANICKÉ, J.N.1481282990
CHLORISTANY, ANORGANICKÉ, VODNÝ ROZTOK, J.N.3211282990
CHLORITAN SODNÝ1496282890
CHLORITAN VÁPENATÝ1453282890
CHLORITAN, ROZTOK1908282890
CHLORITANY, ANORGANICKÉ, J.N.1462282890
CHLORKRESOLY, ROZTOK2669290810
CHLORKRESOLY, TUHÉ3437290810
CHLORKYAN, STABILIZOVANÝ1589285100
CHLORMETHAN (METHYLCHLORID) (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 40)1063290311
CHLORMETHAN (METHYLCHLORID) A DICHLORMETHAN, SMĚS1912290319
CHLORMETHYLETHYLETHER2354290919
3-CHLOR-4-METHYLFENYLISOKYANÁT, KAPALNÝ2236292910
3-CHLOR-4-METHYLFENYLISOKYANÁT, TUHÝ3428292910
CHLORMETHYLCHLORFORMIÁT (chlormethylchlorkarbonát)2745291590
CHLORNAN BARNATÝ, s více než 22 % aktivního chlóru2741282890
CHLORNAN LITHNÝ, SUCHÝ nebo CHLORNAN LITHNÝ, SMĚS1471282890
CHLORNAN VÁPENATÝ, HYDRATOVANÁ SMĚS, ŽÍRAVÁ s nejméně 5,5 %, ale nejvýše 16 % vody3487282810
CHLORNAN VÁPENATÝ, HYDRATOVANÝ nebo CHLORNAN VÁPENATÝ, HYDRATOVANÁ SMĚS, s nejméně 5,5 %, ale nejvýše 16 % vody2880282810
CHLORNAN VÁPENATÝ, HYDRATOVANÝ, ŽÍRAVÝ s nejméně 5,5 %, ale nejvýše 16 %3487282810
CHLORNAN VÁPENATÝ, SMĚS, SUCHÁ, s více než 10 %, ale nejvýše 39 % aktivního chlóru2208282810
CHLORNAN VÁPENATÝ, SMĚS, SUCHÁ, ŽÍRAVÁ, s více než 10 %, ale nejvýše 39 % aktivního chlóru3486282810
CHLORNAN VÁPENATÝ, SMĚS, SUCHÁ, ŽÍRAVÁ, s více než 39 % aktivního chlóru (8,8 % aktivního kyslíku)3485282810
CHLORNAN VÁPENATÝ, SUCHÝ nebo CHLORNAN VÁPENATÝ, SMĚS, SUCHÁ, s více než 39 % aktivního chlóru (8,8 % aktivního kyslíku)1748282810
CHLORNAN VÁPENATÝ, SUCHÝ, ŽÍRAVÝ3485282810
CHLORNAN, ROZTOK1791282890
CHLORNANY, ANORGANICKÉ, J.N.3212282890
CHLORNITROANILÍNY2237292142
CHLORNITROBENZENY, KAPALNÉ3409290490
CHLORNITROBENZENY, TUHÉ1578290490
CHLORNITROTOLUENY, KAPALNÉ2433290490
CHLORNITROTOLUENY, TUHÉ3457290490
CHLOROCTAN SODNÝ2659291540
CHLOROFORM1888290313
CHLOROKARBONÁTY (CHLORFORMIÁTY), TOXICKÉ, ŽÍRAVÉ, HOŘLAVÉ, J.N.2742291590
CHLOROPREN, STABILIZOVANÝ1991290329
1-CHLORPROPAN (PROPYLCHLORID)1278290319
CHLOROVODÍK, BEZVODÝ1050280610
CHLOROVODÍK, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ2186zakázáno
CHLORPENTAFLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 115)1020290377
CHLORPIKRIN1580290491
CHLORPIKRIN A METHYLBROMID, SMĚS, s více než 2 % chlorpikrinu1581290491
CHLORPIKRIN A METHYLCHLORID, SMĚS1582290491
CHLORPIKRIN, SMĚS, J.N.1583290491
2-CHLORPROPAN2356290319
3-CHLOR-1,2-PROPANDIOL (glycerol-alfa-monochlorhydrin)2689292130
3-CHLOR-1 -PROPANOL2849290559
2-CHLORPROPEN2456290329
2-CHLORPYRIDIN2822293339
CHLORSILANY, HOŘLAVÉ, ŽÍRAVÉ, J.N.2985293100
CHLORSILANY, REAGUJÍCÍ S VODOU, HOŘLAVÉ, ŽÍRAVÉ, J.N.2988293100
CHLORSILANY, TOXICKÉ, ŽÍRAVÉ, HOŘLAVÉ, J.N.3362293100
CHLORSILANY, TOXICKÉ, ŽÍRAVÉ, J.N.3361293100
CHLORSILANY, ŽÍRAVÉ, HOŘLAVÉ, J.N.2986293100
CHLORSILANY, ŽÍRAVÉ, J.N.2987293100
1-CHLOR-1,2,2,2-TETRAFLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 124)1021290379
CHLORTOLUENY2238290399
CHLORTOLUIDINY, KAPALNÉ3429292143
CHLORTOLUIDINY, TUHÉ2239292143
1-CHLOR-2,2,2-TRIFLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 133a)1983290379
CHLORTRIFLUORETHYLEN, STABILIZOVANÝ1082290377
CHLORTRIFLUORMETHAN (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 13)1022290377
CHLORTRIFLUORMETHAN A TRIFLUORMETHAN, AZEOTROPNÍ SMĚS s cca 60 % chlortrifluormethanu (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 503)2599382471
IBC, prázdná4.1.1.11++++++
3,3'-IMINOBISPROPYLAMIN2269292129
INSEKTICID, PLYNNÝ, HOŘLAVÝ, J.N.33543808++
INSEKTICID, PLYNNÝ, J.N.19683808++
INSEKTICID, PLYNNÝ, TOXICKÝ, HOŘLAVÝ, J.N.33553808++
INSEKTICID, PLYNNÝ, TOXICKÝ, J.N.19673808++
ISOBUTAN1969271113
ISOBUTANOL (ISOBUTYLALKOHOL)1212290514
ISOBUTEN1055290123
ISOBUTYLACETÁT1213291534
ISOBUTYLAKRYLÁT, STABILIZOVANÝ2527291612
ISOBUTYLAMIN1214292119
ISOBUTYLFORMIÁT2393291513
ISOBUTYLISOBUTYRÁT2528291560
ISOBUTYLISOKYANÁT2486292910
ISOBUTYLMETHAKRYLÁT, STABILIZOVANÝ2283291614
ISOBUTYLPROPIONÁT2394291550
ISOBUTYLVINYLETHER, STABILIZOVANÝ1304290919
ISOBUTYRALDEHYD2045291219
ISOBUTYRONITRIL2284292690
ISOBUTYRYLCHLORID2395291590
ISOFORONDIAMIN2289292239
ISOFORONDIISOKYANÁT2290292910
ISOHEPTEN2287290129
ISOHEXEN2288290129
ISOKYANÁTOBENZOTRIFLUORIDY2285292910
ISOKYANÁTY, HOŘLAVÉ, TOXICKÉ, J.N. nebo ISOKYANÁT, ROZTOK, HOŘLAVÝ, TOXICKÝ, J.N.2478292910
ISOKYANÁTY, TOXICKÉ, HOŘLAVÉ, J.N. nebo ISOKYANÁT, ROZTOK, TOXICKÝ, HOŘLAVÝ, J.N.3080++++++
ISOKYANÁTY, TOXICKÉ, J.N. nebo ISOKYANÁT, ROZTOK, TOXICKÝ, J.N.2206292910
ISOOKTENY1216290129
ISOPENTENY2371290129
ISOPREN, STABILIZOVANÝ1218290124
ISOPROPANOL (ISOPROPYLALKOHOL)1219290512
ISOPROPENYLACETÁT2403291539
ISOPROPENYLBENZEN2303290290
ISOPROPYL-2-CHLORPROPIONÁT2934291590
ISOPROPYLACETÁT1220291539
ISOPROPYLAMIN1221292119
ISOPROPYLBENZEN1918280434
ISOPROPYLBUTYRÁT2405291560
ISOPROPYLFOSFÁT1793291900
ISOPROPYLCHLORACETÁT2947291540
ISOPROPYLCHLORFORMIÁT (isopropylchlorkarbonát)2407291590
ISOPROPYLISOBUTYRÁT2406291560
ISOPROPYLISOKYANÁT2483292910
ISOPROPYLNITRÁT1222292090
ISOPROPYLPROPIONÁT2409291550
ISOPROPYLTOLUENY (CYMENY)2046290290
ISOSORBID-5-MONONITRÁT3251293299
2-JODBUTAN2390290330
JODID DRASELNO-RTUŤNATÝ1643282760
JODID RTUŤNATÝ1638282760
JODMETHYLPROPANY2391290330
JODOVODÍK, BEZVODÝ2197281119
JODPROPANY2392290330
JÓD3495280120
KAFR, syntetický2717291249