zrušený předpis

Rochlov5594232310,56300,001268
Rybnice5594313950,58810,002265
Sedlec530271880,42130,000362
Slatina566748780,42130,000320
Studená553603430,42130,000177
Štichovice5787971180,53700,000618
Tatiná5789832190,56300,001202
Tis u Blatná5594821110,53700,000581
Tlučná5594912 2660,59770,013208
Trnová5595047640,58810,004382
Třemošná5595214 6650,59770,027190
Úherce5464112140,56300,001175
Újezd nade Mží566594430,42130,000177
Úlice5595554020,58810,002305
Úněšov5595635570,58810,003194
Úterý5595713030,58810,001738
Vejprnice5595802 4950,59770,014542
Velečín578924740,42130,000304
Vochov5596015670,58810,003252
Všehrdy566497480,42130,000197
Všeruby5596281 0050,58810,005764
Výrov5669694470,58810,002564
Vysoká Libyně5302802460,56300,001351
Zahrádka5788271370,53700,000717
Zbůch5596611 8880,59770,011004
Zruč-Senec5596792 2960,59770,013382
Žihle5596951 4330,58810,008218
Žilov5597093630,58810,002082
PlzeňskýRokycanyBezděkov541095880,42130,000362
Břasy5597252 0890,59770,012176
Březina5597332920,56300,001603
Bujesily559741720,42130,000296
Bušovice5597504860,58810,002787
Cekov5597681050,53700,000550
Čilá540927240,42130,000099
Dobřív5597761 0450,58810,005993
Drahoňův Újezd5303791340,53700,000702
Ejpovice5597924880,58810,002799
Hlohovice5598063370,58810,001933
Holoubkov5598141 4750,58810,008459
Hrádek5598222 9680,59770,017299
Hradiště541001300,42130,000123
Hůrky5598491640,53700,000859
Cheznovice5598576940,58810,003980
Chlum540803420,42130,000173
Chomle541141760,42130,000312
Kakejcov579017860,42130,000353
Kamenec566811550,42130,000226
Kamenný Újezd5411506170,58810,003538
Kařez5599035240,58810,003005
Kařízek530361430,42130,000177
Klabava5599113460,58810,001984
Kladruby5599201510,53700,000791
Kornatice579033980,42130,000403
Lhota pod Radčem5670012600,56300,001427
Lhotka u Radnic559946600,42130,000247
Liblín5599542470,56300,001356
Líšná5599621790,53700,000937
Litohlavy5536114620,58810,002650
Medový Újezd5790091700,53700,000890
Mešno579084860,42130,000353
Mirošov5599972 2180,59770,012928
Mlečice5600063470,58810,001990
Mýto5600141 4050,58810,008058
Němčovice5668371020,53700,000534
Nevid5411921310,53700,000686
KrajOkresNázev obceKód Počet základní obyvatel územní k 1.1. 2000 jednotkyKoeficient velikostní kategorie obceProcentní podíl
obce
na výnosu daní podle
§ 4 odst. 1 písm. b) až f)zákona č. 243/2000 Sb.
Osek560057 1 0500,58810,006022
Ostrovec-Lhotka566993 880,42130,000362
Plískov566861 1160,53700,000607
Podmokly560081 2630,56300,001444
Přikosice579131 2990,56300,001642
Přívětice560111 1890,53700,000990
Radnice560120 1 6750,59770,009763
Raková566942 1430,53700,000749
Rokycany559717 14 5680,70160,099671
Sebečice560146 700,42130,000288
Sirá546488 850,42130,000349
Skomelno566845 1330,53700,000696
Skořice5066642220,56300,001219
Smědčice5407221130,53700,000592
Strašíce5601622 4790,59770,014449
Svojkovice5411763490,58810,002002
Štítov579343530,42130,000218
Těně5601892250,56300,001235
Terešov5668021390,53700,000728
Těškov5465262480,56300,001362
Trokavec5792461270,53700,000665
Týček5465341980,53700,001037
Újezd u Svatého Kříže5465512060,56300,001131
Vejvanov5602272350,56300,001290
Veselá5602351350,53700,000707
Vísky579289 340,42130,000140
Volduchy560251 1 0160,58810,005827
Všenice566799 2000,53700,001047
Zbiroh560260 2 6450,59770,015417
Zvíkovec541061 1410,53700,000738
PlzeňskýTachovBenešovice560723 1180,53700,000618
Bezdružice560740 9840,58810,005643
Bor560758 3 9790,59770,023192
Brod nad Tichou5416052390,56300,001312
Broumov541401 1110,53700,000581
Cebiv560782 2660,56300,001460
Ctibor579459 3210,58810,001841
Částkov560804 3110,58810,001784
Černošín560812 1 0970,58810,006291
Dlouhý Újezd560839 2670,56300,001466
Erpužice560855 3100,58810,001778
Malže560863 9150,58810,005248
Horní Kozolupy541290 2650,56300,001455
Hošťka560898 3500,58810,002007
Chodová Planá5609011 7810,59770,010381
Chodský Újezd5609107970,58810,004571
Kladruby5609281 3840,58810,007937
Kočov5415592130,56300,001169
Kokašice5414942840,56300,001559
Konstantinovy Lázně5609529900,58810,005678
Kostelec5039165540,58810,003177
Kšice5609791870,53700,000979
Lesná561002 4500,58810,002581
Lestkov561011 3410,58810,001956
Lom u Tachova541702 3040,58810,001743
Milíře5415321750,53700,000916
Obora541443840,42130,000345
Olbramov566888710,42130,000292
Ošelín5416811190,53700,000623
Planá5611345 5100,61500,033045
Prostiboř5414861510,53700,000791
Přimda5611511 2880,58810,007387
Rozvadov5611696360,58810,003647
Skapce5794671200,53700,000628
Staré Sedliště5611859700,58810,005563
Staré Sedlo5611932720,56300,001493
Stráž5612071 1030,58810,006326
Stříbro5612158 1070,61500,048620
Studánka5612233960,58810,002271
Sulislav5612311850,53700,000969
Svojšín5612584390,58810,002518
Tachov56071512 7940,70160,087534
Tisová5416214650,58810,002667
Trpisty5612912230,56300,001224
Třemešné5613043740,58810,002145
Únehle5414351070,53700,000560
Vranov5794911140,53700,000597
Zadní Chodov5413623030,58810,001738
Záchlumí5416644390,58810,002518
Zhoř5414601630,53700,000854
KarlovarskýChebAš55449912 2640,70160,083908
Dolní Žandov5545021 1750,58810,006739
Drmoul5545117330,58810,004204
Františkovy Lázně5545295 2450,61500,031456
Hazlov5545451 5020,59770,008755
Hranice5545532 2970,59770,013388
Cheb55448131 6090,74490,229609
Krásná5387954710,58810,002701
Křižovatka5545962380,56300,001307
Lázně Kynžvart5546001 6190,59770,009436
Libá5546185370,58810,003080
Lipová5546265780,58810,003315
Luby5546342 3660,59770,013790
Mariánské Lázně55464215 0850,70160,103208
Milhostov5546513270,58810,001875
Milíkov5389061940,53700,001016
Mnichov5546773590,58810,002059
Nebanice5546933280,58810,001881
Nový Kostel5547075170,58810,002965
Odrava5395541430,53700,000749
Okrouhlá5389222170,56300,001191
Ovesné Kladruby5394731040,53700,000545
Plesná5547401 9360,59770,011284
Podhradí5388171230,53700,000644
Pomezí nad Ohří538868590,42130,000242
Poustka577979870,42130,000357
Prameny5395381370,53700,000717
Skalná5548121 5840,59770,009232
Stará Voda5391124190,58810,002403
Trstěnice5548553350,58810,001921
Třebeň5390233110,58810,001784
Tři Sekery5548807050,58810,004043
Tuřany5396191040,53700,000545
Valy5394812940,56300,001614
Velká Hledsebe53927921590,59770,012584
Velký Luh5780021100,53700,000576
Vlkovice5393761290,53700,000676
Vojtanov5390741680,53700,000880
Zádub-Závišín5394312690,56300,001477
KarlovarskýKarlovy VaryAbertamy5549791 1320,58810,006492
Andělská Hora5380011870,53700,000979
Bečov nad Teplou5549959970,58810,005718
Bochov5550291 9370,59770,011290
Boží Dar5064861170,53700,000613
Božičany5550456070,58810,003481
Březová5378705220,58810,002994
Čemava5380192250,56300,001235
Cichalov5066211480,53700,000775
Dalovice5379181 8470,59770,010765
Děpoltovice5381162710,56300,001488
Hájek5381593320,58810,001904
Horní Blatná5551694510,58810,002586
Hory5516511910,53700,001000
Hroznětín5551851 5820,59770,009221
Chodov5780111090,53700,000571
Chýše5552076140,58810,003521
Jáchymov5552152 8780,59770,016775
Jenišov5379263340,58810,001915
Karlovy Vary55496154 4870,84870,450949
Kolová5552585550,58810,003183
Krásné Údolí5553044620,58810,002650
Krásný Les5780451460,53700,000765
Kyselka5553476660,58810,003819
Merklín5553631 0580,58810,006068
Mírová5379342110,56300,001158
Nejdek5553808 4430,61500,050635
Nová Role55539841070,59770,023938
Nové Hamry5064942780,56300,001526
Ostrov55542817 9780,70160,123002
Otovice5379695610,58810,003217
Otročin5554445570,58810,003194
Pernink5554527850,58810,004502
Pila5569474240,58810,002432
Potůčky5554793540,58810,002030
Pšov5555256090,58810,003493
Sadov5555339870,58810,005660
Smolné Pece538027900,42130,000370
Stanovíce5555504720,58810,002707
Stráž nad Ohří5555846160,58810,003533
Stružná5555924660,58810,002673
Šemnice5556144440,58810,002546
Štědrá5556225530,58810,003171
Teplá55563131330,59770,018261
Teplička537845750,42130,000308
Toužim5556573 8420,59770,022393
Útvina5556815330,58810,003057
Valeč5556903710,58810,002128
Velichov5557034130,58810,002369
Verušičky5557112780,56300,001526
Vojkovice5557385620,58810,003223
Vrbice5666752010,56300,001104
Vysoká Pec5780292560,56300,001405
Žlutice5557622 9660,59770,017288
KarlovarskýSokolovBřezová5602942 7740,59770,016169
Bublavá5603083330,58810,001910
Bukovany5603161 8890,59770,011010
Citice5603248750,58810,005018
Dasnice5603323310,58810,001898
Dolní Nivy5603412780,56300,001526
Dolní Rychnov5385911 2190,58810,006991
Habartov5603595 5060,61500,033021
Horní Slavkov5603676 0230,61500,036122
Chlum Svaté Maří5603752770,56300,001521
Chodov56038315 1530,70160,103674
Jindřichovice5604133830,58810,002196
Josefov5115873020,58810,001732
Kaceřov5604214080,58810,002340
Krajková5604568430,58810,004835
Královské Poříčí5604646940,58810,003980
Kraslice5604727 3790,61500,044254
Krásno5383376170,58810,003538
Kynšperk nad Ohří5604995 2200,61500,031306
Libavské Údolí5605025810,58810,003332
Loket5605373 2290,59770,018821
Lomnice5605451 0640,58810,006102
Nová Ves5605612460,56300,001351
Nové Sedlo5605702 6000,59770,015154
Oloví5605881 9460,59770,011342
Přebuz560596750,42130,000308
Rotava5606003 5530,59770,020709
Rovná5606186610,58810,003791
Sokolov56028625 6320,71020,177518
Staré Sedlo5606427110,58810,004078
Stříbrná5606514480,58810,002569
Svatava5384341 4150,58810,008115
Sabina5383962960,56300,001625
Šindelová5606772570,56300,001411
Tatrovice5386631330.53700,000696
Těšovice5793601760,53700,000922
Vintířov5606851 0350,58810,005936
Vřesová5607073660,58810,002099
ÚsteckýDěčínArnoltice5623432450,56300,001345
Benešov nad Ploučnicí5623514 0890,59770,023833
Bynovec5446472270,56300,001246
Česká Kamenice5623945 6070,61500,033627
Děčín56233552 9510,84870,438236
Dobkovice5624086480,58810,003716
Dobrná5457833610,58810,002070
Dolní Habartice5458565610,58810,003217
Dolní Podluží5624321 2060,58810,006916
Dolní Poustevna5624411 7550,59770,010229
Doubí ce530417780,42130,000320
Františkov nad Ploučnicí5458993970,58810,002277
Heřmanov5624834400,58810,002523
Horní Habartice5459293640,58810,002088
Horní Podluží5625057090,58810,004066
Hřensko5625132150,56300,001180
Huntířov5625216440,58810,003693
Chňbská5625301 4190,58810,008138
Janov5446801630,53700,000854
Janská5303951990,53700,001042
Jetřichovice5625563690,58810,002116
Jílové5625645 3900,61500,032325
Jiřetín pod Jedlovou5625726040,58810,003464
Jiříkov5625813 7870,59770,022073
Kámen5464531320,53700,000691
Krásná Lípa5626113 4960,59770,020377
Kunratice5463302320,56300,001274
Kytlice5626453970,58810,002277
Labská Stráň5447012090,56300,001147
Lipová5626616400,58810,003670
Lobendava5457083060,58810,001755
Ludvíkovice5464966930,58810,003974
Malá Veleň5627004290,58810,002460
Malšovice5627186580,58810,003774
Markvartice5456786440,58810,003693
Merboltice5457911090,53700,000571
Mikulášovice5627512 4640,59770,014362
Rumburk56277711 0810,70160,075814
Růžová5669002680,56300,001471
Rybniště5627937170,58810,004112
Srbská Kamenice5463481850,53700,000969
Staré Křečany5628231 2050,58810,006911
Starý Šachov5455381570,53700,000822
Šluknov5628585 5890,61500,033519
Těchlovice5551934360,58810,002500
Valkeřice5628744200,58810,002409
Varnsdorf56288216 1440,70160,110454
Velká Bukovina5628914140,58810,002374
Velký Šenov5629121 9170,59770,011173
Vernence5629211 0880,58810,006240
Veselé5629392650,56300,001455
Vilémov5629471 0450,58810,005993
ÚsteckýChomutovBílence5629801850,53700,000969
Blatno5629983080,58810,001766
Boleboř5630051660,53700,000869
Březno5630131 1000,58810,006308
Černovice5630213520,58810,002019
Domašín563048730,42130,000300
Droužkovice5630565030,58810,002885
Hora Svatého Šebestiána5630641990,53700,001042
Hrušovany5630722430,56300,001334
Chbany5630815220,58810,002994
Chomutov56297151 4050,84870,425441
Jirkov56309920 7380,71020,143624
Kadaň56310217 8540,70160,122153
Kalek5631111340,53700,000702
Klášterec nad Ohří56312916 1480,70160,110481
Kovářská5631371 4640,58810,008396
Kryštofovy Hamry563315770,42130,000316
Křimov563161600,42130,000247
Libědice5631882060,56300,001131
Loučná546518560,42130,000230
Málkov5632004800,58810,002753
Mašťov5632187210,58810,004135
Měděnec5632261540,53700,000806
Místo5632423420,58810,001961
Nezabylice5461601820,53700,000953
Okounov5632692220,56300,001219
Otvice5632775000,58810,002867
Perštejn5632859810,58810,005626
Pesvice546062930,42130,000382
Pětipsy5632931850,53700,000969
Račetice5460712250,56300,001235
Radonioe5633231 1390,58810,006532
Rokle5633311530,53700,000801
Sponce5633408800,58810,005047
Strupčice5633586330,58810,003630
Udlice5633829790,58810,005615
Vejprty5634043 3990,59770,019811
Veliká Ves5634122870,56300,001576
Vilémov5634396060,58810,003475
Vrskmaň5634632060,56300,001131
Všehrdy5634711350,53700,000707
Všestudy5634801870,53700,000979
Výsluní5634981890,53700,000990
Vysoká Pec5635017560,58810,004336
ÚsteckýLitoměřiceBechlín5645751 0970,58810,006291
Bohušovice nad Ohří56459125130,59770,014647
Brňany5646133150,58810,001807
Brozany nad Ohří5646211 0050,58810,005764
Brzánky546755930,42130,000382
Bříza5646483520,58810,002019
Budyně nad Ohří5646561 8060,59770,010526
Býčkovice5467802300,56300,001263
Ctiněves5646722230,56300,001224
Černěves5468521970,53700,001032
Černiv5646991420,53700,000744
Černouček5424232710,56300,001488
Čížkovice5647111 3550,58810,007771
Děčany5647293620,58810,002076
Dlažkovice5647371090,53700,000571
Dobřlň5647454170,58810,002391
Doksany5647533200,58810,001835
Dolánky nad Ohří5536462220,56300,001219
Drahobuz5647702120,56300,001164
Dušníky5648182640,56300,001449
Evaň5648342310,56300,001268
Hlinná5648421400,53700,000733
Horní Beřkovice5648519320,58810,005345
Horní Repčice5467631060,53700,000555
Hoštka5648771 3510,58810,007748
Hrobce5648934810,58810,002759
Chodouny5649235940,58810,003407
Chodovlice5649311380,53700,000723
Chotěšov5649404480,58810,002569
Chotiměř5649582380,56300,001307
Chotiněves5649661800,53700,000943
Chudoslavice5468101080,53700,000566
Jenčice5055282570,56300,001411
Kamýk5467711100,53700,000576
Keblice5650162950,56300,001620
Klapý5650245160,58810,002959
Klenec5650323960,58810,002271
Kostomlaty pod Rípem5650594100,58810,002351
Krabčice5650679180,58810,005265
Křeší n5650752710,56300,001488
Křešice5650831 3600,58810,007800
Kyškovice5650912430,56300,001334
Levín565105830,42130,000341
Lhotka nad Labem5651132120,56300,001164