vyhlášené znění

151500,67
202000,74
1053SIROVODÍK2 TF4,5455500,67
1055ISOBUTEN2 F1101100,52
1056KRYPTON, STLAČENÝ1 Aviz. 4.3.3.2.1
1058PLYNY ZKAPALNĚNÉ, nehořlavé, překryté dusíkem, oxidem uhličitým nebo vzduchem2 A1,5 x plnicího tlaku
viz. 4.3.3.2.2 nebo 4.3.3.2.3
1060METHYLACETYLEN A PROPADIEN, SMĚS, STABILIZOVANÁ2 Fviz. 4.3.3.2.2 nebo 4.3.3.2.3
SMĚS P12,5252,8280,49
SMĚS P22,2222,3230,47
propadien s 1% až 4% methylacetylenu2,2222,2220,50
1061METHYLAMIN, BEZVODÝ2 F1101,1110,58
1062BROMMETHAN (METHYLBRO-MID)2 T1101101,51
1063CHLORMETHAN (METHYLCHLORID) (PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK R 40)2 F1,3131,5150,81
1064METHANTHIOL (METHYLMERKAPTAN)2 TF1101100,78
1065NEON, STLAČENÝ1 Aviz. 4.3.3.2.1
1066DUSÍK, STLAČENÝ1 Aviz. 4.3.3.2.1
1067OXID DUSIČITÝ2 TOCpouze v bateriových vozidlech a MEGC, jejichž prvky jsou nádoby
1070OXID DUSNÝ (plyn rajský)2 O22,52250,78
181800,68
22,52250,74
252500,75
1071PLYN OLEJOVÝ, STLAČENÝ1 TFviz. 4.3.3.2.1
1072KYSLÍK, STLAČENÝ1 Oviz. 4.3.3.2.1
1073KYSLÍK, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ3 Oviz. 4.3.3.2.4
1076FOSGEN2 TCpouze v bateriových vozidlech a MEGC, jejichž prvky jsou nádoby
1077PROPEN2 F2,5252,7270,43
1078PLYN JAKO CHLADICÍ PROSTŘEDEK, J.N., JAKO2 A
SMĚS F11101,1111,23
SMĚS F21,5151,6161,15
SMĚS F32,4242,7271,03
jiné směsiviz. 4.3.3.2.2 nebo 4.3.3.2.3
1079OXID SIŘIČITÝ2 TC1101,2121,23
1080FLUORID SÍROVÝ2 A121201,34
7701,04
141401,33
161601,37
1082CHLORTRIFLUORETHYLEN, STABILIZOVANY (trifluorchlorethylen,
stabilizovaný)
2 TF1,5151,7171,13
1083TRIMETHYLAMIN, BEZVODÝ2 F1101100,56
1085VINYLBROMID, STABILIZOVANÝ2 F1101101,37
1086VINYLCHLORID, STABILIZOVANÝ2 F1101,1110,81
1087VINYLMETHYLETHER, STABILIZOVANÝ2 F1101100,67
1581CHLORPIKRIN A BROMMETHAN (METHYLBROMID), SMĚS2 T1101101,51
1582CHLORPIKRIN A CHLORMETHAN (METHYLCHLORID), SMĚS2 T1,3131,5150,81
1612HEXAETHYLTETRAFOSFÁT A STLAČENÝ PLYN, SMĚS1 Tviz. 4.3.3.2.1
1749FLUORID CHLORITY2 TOC3303301,40
1858HEXAFLUORPROPYLEN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 1216)2 A1,7171,9191,11
1859FLUORID KŘEMIČITÝ, STLAČENÝ1 TC20200202000,74
30300303001,10
1860VINYLFLUORID, STABILIZOVANÝ2 F121200,58
22,52250,65
252500,64
1912CHLORMETHAN (METHYLCHLORID) A DICHLORMETHAN, SMĚS2 F1,3131,5150,81
1913NEON, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ3 Aviz. 4.3.3.2.4
1951ARGON, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ3 Aviz. 4.3.3.2.4
1952ETHYLENOXID A OXID UHLIČITÝ, SMĚS, obsahující nejvýše 9%
ethylenoxidu
2 A19190191900,66
25250252500,75
1953PLYN STLAČENÝ, JEDOVATÝ, HOŘLAVÝ, J.N.5)1 TFviz. 4.3.3.2.1 nebo 4.3.3.2.2
1954PLYN STLAČENÝ, HOŘLAVÝ, J.N.1 Fviz. 4.3.3.2.1 nebo 4.3.3.2.2
1955PLYN STLAČENÝ, JEDOVATÝ, J.N.5)51 Tviz. 4.3.3.2.1 nebo 4.3.3.2.2
1956PLYN STLAČENÝ, J.N.1 Aviz. 4.3.3.2.1 nebo 4.3.3.2.2
1957DEUTERIUM, STLAČENÉ1 Fviz. 4.3.3.2.1
19581,2 DICHLORTETRAFLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 114)2 A1101101,30
19591,1-DIFLUORETHYLEN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 1132A)2 F121200,66
22,52250,78
252500,77
1961ETHAN, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ3 Fviz. 4.3.3.2.4
1962ETHYLEN, STLAČENÝ1 F121200,25
22,52250,36
22,52250,34
303000,37
1963HELIUM, HLUBOCE ZCHLAZENÉ, KAPALNÉ3 Aviz. 4.3.3.2.4
1964UHLOVODÍKY PLYNNÉ, SMĚS, STLAČENÁ, J.N.1 Fviz. 4.3.3.2.1 nebo 4.3.3.2.2
1965UHLOVODÍKY PLYNNÉ, SMĚS, ZKAPALNĚNÁ, J.N., JAKO2 F
SMĚS A1101100,50
SMĚS A 011,2121,4140,49
SMĚS A 021,2121,4140,48
SMĚS A 01,2121,4140,47
SMĚS A 11,6161,8180,46
SMĚS B 12202,3230,45
SMĚS B 22202,3230,44
SMĚS B2202,3230,43
SMĚS C2,5252,7270,42
jiné směsiviz. 4.3.3.2.2 nebo 4.3.3.2.3
1966VODÍK, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ3 Fviz. 4.3.3.2.4
1967INSEKTICID PLYNNÝ, JEDOVATÝ, j.n.5)2 Tviz. 4.3.3.2.2 nebo 4.3.3.2.3
1968INSEKTICID PLYNNÝ, J.N.2 Aviz. 4.3.3.2.2 nebo 4.3.3.2.3
1969ISOBUTAN2 F1101100,49
1970KRYPTON, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ3 Aviz. 4.3.3.2.4
1971METHAN, STLAČENÝ nebo1 Fviz. 4.3.3.2.1
1971PLYN ZEMNÍ, STLAČENÝ, s vysokým obsahem methanu
1972METHAN, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ nebo3 Fviz. 4.3.3.2.4
1972PLYN ZEMNÍ, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ s vysokým
obsahem methanu
1973CHLORDIFLUORMETHAN A CHLORPENTAFLUORETHAN, SMĚS s konstantním bodem varu, s cca 49% chlordifluormethanu (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 502)2 A2,5252,8281,05
1974BROMCHLORDIFLUORMETHAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 12B1)2 A1101101,61
1976OKTAFLUORCYKLOBUTAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK RC 318)2 A1101101,34
1977DUSÍK, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ3 Aviz. 4.3.3.2.4
1978PROPAN2 F2,1212,3230,42
1979PLYNY VZÁCNÉ, SMĚS, STLAČENÁ1 Aviz.4.3.3.2.1
1980PLYNY VZÁCNÉ A KYSLÍK, SMĚS, STLAČENÁ1 Aviz. 4.3.3.2.1
1981PLYNY VZÁCNÉ A DUSÍK, SMĚS, STLAČENÁ1 Aviz. 4.3.3.2.1
1982TETRAFLUORMETHAN, STLAČENÝ (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK
R 14, STLAČENÝ)
1 A20200202000,62
30300303000,94
19831-CHLOR-2,2,2-TRIFLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 133A)2 A1101101,18
1984TRIFLUORMETHAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 23)2 A191900,92
252500,99
191900,87
252500,95
2034VODÍK A METHAN, SMĚS, STLAČENÁ1 Fviz. 4.3.2.2.1
20351,1,1 -TRIFLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 143A)2 F2,8283,2320,79
2036XENON, STLAČENÝ1 A121201,30
131301,24
20442,2-DIMETHYLPROPAN2 F1101100,53
2073AMONIAK (ČPAVEK), vodní roztok s hustotou menší než 0,880 kg/l při 15 °C4 A
s více než 35%, ale nejvýše 40% amoniaku1101100,80
s více než 40%, ale nejvýše 50% amoniaku1,2121,2120,77
2187OXID UHLIČITÝ, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ3 Aviz. 4.3.3.2.4
2189DICHLORSILAN2 TFC1101100,90
2191FLUORID SULFURYLU (SULFURYLFLUORID)2 T5505501,10
2193HEXAFLUORETHAN, STLAČENÝ (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R116, STLAČENÝ)1 A202001,10
161601,28
202001,34
2197JODOVODÍK, BEZVODÝ2 TC1,9192,1212,25
2200PROPADIEN, STABILIZOVANÝ2 F1,8182,0200,50
2201OXID DUSNÝ, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ30viz. 4.3.3.2.4
2203SILAN, STLAČENY6)1 F22,522522,52250,32
25250252500,41
2204SULFID KARBONYLU (KARBONYLSULFID)2 TF2,7273,0300,84
2417FLUORID KARBONYLU (KARBONYLFLUORID), STLAČENÝ1 TC20200202000,47
30300303000,70
2419BROMTRIFLUORETHYLEN2 F1101101,19
2420HEXAFLUORACETON2 TC1,6161,8181,08
2422OKTAFLUOR-2-BUTEN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 1318)2 A1101101,34
2424OKTAFLUORPROPAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 218)2A2,1212,3231,07
2451FLUORID DUSITÝ, STLAČENÝ1 O20200202000,50
30300303000,75
2452ETHYLACETYLEN, STABILIZOVANÝ2 F1101100,57
2453FLUORETHAN (ETHYLFLUORID) (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 161)2 F2,1212,5250,57
2454FLUORMETHAN (METHYLFLUORID) (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 41)2 F30300303000,36
25171 -CHLOR-1,1 -Dl FLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 142B)2 F1101100,99
2591XENON, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ3 Aviz. 4.3.3.2.4
2599CHLORTRIFLUORMETHAN A TRIFLUORMETHAN, AZEOTROPNÍ SMĚS s cca 60% chlortrifluormethanu
(plyn jako chladící prostředek R 503)
2A3,1313,1310,11
4,2420,21
101000,76
4,2420,20
101000,66
2600OXID UHELNATÝ A VODÍK, SMĚS, STLAČENA1 TFviz. 4.3.3.2.1
2601CYKLOBUTAN2 F1101100,63
2602DICHLORDIFLUORMETHAN A 1,1- DIFLUORETHAN, AZEOTROPNÍ SMĚS s cca 74% dichlordifluormethanu (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK PROSTŘEDEK R 500)2 A1,8182201,01
2901CHLORID BROMU (BROMCHLORID)2 TOC1101101,50
3057TRIFLUORACETYLCHLORID2 TC1,3131,5151,17
3070ETHYLENOXID A DICHLORDIFLUORMETHAN, SMĚS
s nejvýše 12,5% ethylenoxidu
2 A1,5151,6161,09
3083PERCHLORYLFLUORID2 TO2,7273,0301,21
3136TRIFLUORMETHAN, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ3 Aviz. 4.3.3.2.4
3138ETHYLEN, ACETYLEN A PROPYLEN, SMĚS, HLUBOCE ZCHLAZENÁ, KAPALNÁ s nejméně 71,5% ethylenu, nejvýše 22,5% acetylenu a nejvýše 6% propylenu3 Fviz. 4.3.3.2.4
3153PERFLUOR(METHYLVINYL)ETHER2 F1,4141,5151,14
3154PERFLUOR(ETHYLVINYL)ETHER2 F1101100,98
3156PLYN STLAČENÝ, OXIDUJÍCÍ, J.N.1 Oviz. 4.3.3.2.1 a 4.3.3.2.2
3157PLYN ZKAPALNĚNÝ, OXIDUJÍCÍ, J.N.2 Oviz. 4.3.3.2.2 a 4.3.3.2.3
3158PLYN HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ, J.N.3 Aviz. 4.3.3.2.4
31591,1,1,2-TETRAFLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 134A)2 A1,6161,8181,04
3160PLYN ZKAPALNĚNÝ, JEDOVATÝ, HOŘLAVÝ, J.N.5)2 TFviz. 4.3.3.2.2 a 4.3.3.2.3
3161PLYN ZKAPALNĚNÝ, HOŘLAVÝ, J.N.2 Fviz. 4.3.3.2.2 a 4.3.3.2.3
3162PLYN ZKAPALNĚNÝ, JEDOVATÝ, j.n.5)2 Fviz. 4.3.3.2.2 a 4.3.3.2.3
3163PLYN ZKAPALNĚNÝ, J.N.2 Aviz. 4.3.3.2.2 a 4.3.3.2.3
3220PENTAFLUORETHAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 125)2 A3,1313,4340,95
3252DIFLUORMETHAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 32)2 F3,939 4,3430,78
3296HEPTAFLUORPROPAN (PLYN JAKO CHLADÍCÍ PROSTŘEDEK R 227)2 A1,4141,6161,20
3297ETHYLENOXID A CHLORTETRA-FLUORETHAN, SMĚS s nejvýše 8,8% ethylenoxidu2 A1101101,16
3298ETHYLENOXID A PENTAFLUORETHAN, SMĚS s nejvýše 7,9% ethylenoxidu2 A2,4242,6261,02
3299ETHYLENOXID A TETRAFLUORETHAN, SMĚS s nejvýše 5,6% ethylenoxidu2 A1,5151,7171,03
3300ETHYLENOXID A OXID UHLIČITÝ, SMĚS s více než 87% ethylenoxidu2 TF2,8282,8280,73
3303PLYN STLAČENÝ, JEDOVATÝ, OXIDUJÍCÍ, J.N.5)1 TOviz. 4.3.3.2.1 a 4.3.3.2.2