vyhlášené znění

Pojmenování / popsání látekUNPoznámkaNHM
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N. 0357360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0358360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0359360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0473zakázáno360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0474360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0475360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0476360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0477360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0478360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0479360200
LÁTKY VÝBUŠNĚ, J.N.0480360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0481360200
LÁTKY VÝBUŠNÉ, J.N.0485360200
LÉČIVA, KAPALNÁ, HOŘLAVÁ, JEDOVATÁ, J.N.32483003++
LÉČIVA, TUHÁ, JEDOVATÁ, J.N.32493003++
LÉČIVA, KAPALNÁ, JEDOVATÁ, J.N.18513003++
LEPIDLA se hořlavou kapalnou látkou11333506++
Limonen: viz2052290219
LITHIUM1415280519
LITHIUMALUMINIUMHYDRID1410285000
LITHIUMALUMINIUMHYDRID V ETHERU1411285000
LITHIUMBORHYDRID1413285000
LONDON PURPLE1621284290
MALEINANHYDRID2215291714
MALEINANHYDRID, TAVENÝ2215291714
MALONITRIL2647292690
MANEB2210382490
MANEB PŘÍPRAVKY s nejméně 60 hm. - % manebu2210382490
MANEB, PŘÍPRAVKY STABILIZOVANÉ vůči samoohřevu2968382490
MANEB STABILIZOVANÝ vůči samoohřevu2968382490
MANGANISTAN BARNATÝ1448284169
MANGANISTAN DRASELNÝ1490284161
MANGANISTAN SODNÝ1503284169
MANGANISTAN VÁPENATÝ1456284169
MANGANISTAN ZINEČNATÝ1515284169
MANGANISTANY, ANORGANICKÉ, VODNÝ ROZTOK, J.N.3214284169
MANGANISTANY, ANORGANICKÉ, j.n1482284169
MANNITHEXANITRAT, NAVLHČENÝ,s nejméně 40 hm. - % vody nebo směsi alkohol/voda0133360200
MĚĎ/ETHYLENDIAMIN, KOMPLEX, ROZTOK1761292119
2-MERKAPTOETHANOL2966293090
MESITYLEN2325290290
MESITYLOXID1229291419
METALDEHYD1332291250
METAVANADIČNAN AMONNÝ2859284190
METAVANADIČNAN DRASELNÝ2864284190
METHAKRYLALDEHYD, STABILIZOVANÝ2396291219
METHAKRYLONITRIL, STABILIZOVANÝ3079292690
METHAN, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ1972271129
METHAN, STLAČENÝ1971271129
METHANOL1230290511
METHANSULFONYLCHLORID3246290490
METHANTHIOL1064293090
1-METHOXY-2-PROPANOL3092290949
4-METHOXY-4-METHYL-2-PENTANON2293291450
2- METHOXYBENZOYLCHLORID1729291890
2-Methoxyethanol: viz1188290942
METHOXYMETHYLISOKYANÁT2605292910
METHOXYNITROBENZEN, KAPALNÝ2730290920
METHOXYNITROBENZEN,TUHÝ2730290920
3-METH YL-1 -BUTEN2561290129
2-METHYL-1 -BUTEN2459290129
3-METHYL-2-BUTANON2397291419
2-METHYL-2-BUTEN2460290129
Pojmenování / popsání látekUNPoznámkaNHM
2-METHYL-2-HEPTANTHIOL3023293090
5-METHYL-2-HEXANON2302291419
2-METHYL-2-PENTANOL2560290519
4-METHYL-2-PENTANOL2053290519
2-METHYL-5-ETHYLPYRIDIN2300293339
METHYL-n-PROPYLETHER2612290919
METHYL-2-CHLORPROPIONÁT2933291590
METHYLACETÁT1231291539
METHYLACETYLEN A PROPADIEN, SMĚS, STABILIZOVANÁ1060271119
METHYLAKRYLÁT, STABILIZOVANÝ1919291612
METHYLAL1234291100
METHYLALKOHOL1230290511
METHYLALLYLALKOHOL2614290519
METHYLALLYLCHLORID2554290329
METHYLAMIN, BEZVODÝ1061292111
METHYLAMIN, VODNÝ ROZTOK1235292111
METHYLAMYLACETÁT1233291590
N-METHYLANILÍN2294292142
METHYLANILÍNY, TEKUTÉ1708292143
METHYLANILÍNY, TUHÉ1708292143
METHYLÁT SODNÝ1431290519
METHYLÁT SODNÝ, ROZTOK v alkoholu1289290519
alfa-METHYLBENZYLALKOHOL2937290629
METHYLBENZYLBROMID1701290369
METHYLBROMACETÁT2643291590
METHYLBROMID1062290330
METHYLBUTYRÁT1237291560
METHYLCYKLOHEXAN2296290219
METHYLCYKLOHEXANOLY, zápalné2617290619
METHYLCYKLOHEXANONY2297291422
METHYLCYKLOPENTAN2298290219
METHYLDICHLORACETÁT2299291590
METHYLDICHLORSILAN1242293100
METHYLENBROMID2664290330
Methylenchlorid: viz1593290312
METHYLFENYLDICHLORSILAN2437293100
METHYLFLUORID2454290330
METHYLFORMIÁT1243291513
2-METHYLFURAN2301293219
METHYLHYDRAZIN1244292800
METHYLCHLORACETÁT2295291590
METHYLCHLORFORMIÁT1238291590
METHYLCHLORID1063290311
METHYLCHLORID A DICHLORMETHAN, SMĚS1912294200
METHYLCHLORSILAN2534293100
METHYLISOBUTYLCARBINOL2053290519
METHYLISOBUTYLKETON1245291413
METHYLISOKYANÁT2480292910
METHYLISOPROPENYLKETON, STABILIZOVANÝ1246291419
Methylisopropylbenzeny: viz2046290290
METHYLISOTHIOKYANÁT2477293090
METHYLISOVALERÁT2400291590
METHYLJODID2644290330
Methylkyanid: viz1648292690
METHYLMAGNESIUMBROMID V ETHYLETHERU1928293100
METHYLMERKAPTAN1064293090
3-Methylmerkaptopropionaldehyd: viz2785293090
METHYLMETHAKRYLÁT, MONOMERNÍ, STABILIZOVANÝ1247291614
4-METHYLMORPHOLIN2535293390
N-METHYLMORPHOLIN2535293390
Methylamylalkohol: viz2053290519
METHYLNITRIT2455zakázáno
METHYLORTHOSILIKÁT2606292090
METHYLPENTADIENY2461290129
Pojmenování / popsání látekUNPoznámkaNHM
3-METHYLPENTENINOL-2,4,12705290519
4-METHYL-PENTYL-2-ACETÁT1233291590
1 -METHYLPIPERIDIN2399293390
METHYLPROPIONÁT1248291550
METHYLPROPYLKETON1249291419
METHYLPYRIDINY2313293339
2-METHYLTETRAHYDROFURAN2536293219
METHYLTRICHLORACETÁT2533291590
alfa-METHYLVALERALDEHYD2367291219
METHYLVINYLKETON, STABILIZOVANÝ1251291419
Mezinátěry karoserií vozidel: viz1139321000
MEZIPRODUKT PRI VÝROBĚ BARVIV KAPALNÝ, ŽÍRAVY, J.N.2801320+++
MIKROORGANISMY, GENETICKY ZMĚNĚNĚ3245++++++
MINY, s trhavinovou náloží0136930690
MINY, s trhavinovou náloží0137930690
MINY, s trhavinovou náloží0138930690
MINY, s trhavinovou náloží0294930690
MONOBROMETHAN1891290330
MONOCHLORID JODU1792281210
MONONITROTOLUIDINY2660292143
MORFOLIN2054293490
Mořidla: viz30663208++ - 3205++
Mořidla: viz12633208++ - 3205++
MOTORY RAKETOVÉ0186930690
MOTORY RAKETOVÉ0280930690
MOTORY RAKETOVÉ0281930690
MOTORY RAKETOVÉ, S HYPERGOLEM, s nebo bez výmetné náplně0250930690
MOTORY RAKETOVÉ S HYPERGOLEM, s nebo bez výmetné náplně0322930690
MOTORY RAKETOVÉ, S KAPALNOU HNACÍ LÁTKOU0395930690
MOTORY RAKETOVÉ, S KAPALNOU HNACÍ LÁTKOU0396930690
MOTORY SPALOVACÍ, pokud jsou zabudovány v přístrojích nebo ve vozidlech3166volné8407++
MOUČKA RICINOVÁ2969120730
MOUČKA RYBÍ, NESTABILIZOVANÁ1374230120
MOUČKA RYBÍ, STABILIZOVANÁ2216volná230120
MUNICE, ZKUŠEBNÍ0363930690
MUNICE, CVIČNÁ0362930690
MUNICE, CVIČNÁ0488930690
MUNICE DÝMOTVORNÁ, BÍLÝ FOSFOR, s redukovanou trhací náplní, výmetnou nebo hnací náplní0245930690
MUNICE, DÝMOTVORNÁ,s nebo bez redukované trhací náplně,výmetné nebo hnací náplně0015930690
MUNICE, DÝMOTVORNÁ s nebo bez náplně, vypuzovací, nebo výmětná náplň0016930690
MUNICE DÝMOTVORNÁ, s nebo bez redukované trhací náplně, výmetné nebo hnací náplně0303930690
MUNICE DÝMOTVORNÁ, BÍLÝ FOSFOR, s redukovanou trhací náplní, výmetnou nebo hnací náplní0246930690
MUNICE, JEDOVATÁ, NEVÝBUŠNÁ, bez redukované trhací náplně nebo výmetné náplně, slepá2016930690
MUNICE, JEDOVATÁ, s redukovanou trhací náplní, výmetnou nebo hnací náplní0020zakázáno
MUNICE, JEDOVATÁ, s redukovanou trhací náplní, výmetnou nebo hnací náplní0021zakázáno
MUNICE SE SLZOTVORNOU NÁPLNÍ, s redukovanou trhací náplní, výmetnou nebo hnací náplní0301930690
MUNICE SE SLZOTVORNOU NÁPLNÍ, s redukovanou trhací náplní, výmetnou nebo hnací náplní0018930690
MUNICE SE SLZOTVORNOU NÁPLNÍ, s redukovanou trhací náplní, výmetnou nebo hnací náplní0019930690
MUNICE SLZOTVORNÁ, NEVÝBUŠNÁ, bez redukované trhací náplně nebo výmetné náplně, slepá2017930690
MUNICE SVĚTELNÁ, s nebo bez redukované trhací náplně, výmetné nebo hnací náplně0297930690
MUNICE, SVĚTELNÁ, s nebo bezredukované trhací náplně, výmetné nebo hnací náplně0171930690
MUNICE SVĚTELNÁ, s nebo bezredukované trhací náplně, výmetné nebo hnací0254930690
Pojmenování / popsání látekUNPoznámkaNHM
MUNICE ZÁPALNÁ, BÍLÝ FOSFOR, s redukovanou trhací náplní, výmetnou nebo hnací náplní0243930690
MUNICE ZÁPALNÁ, BÍLÝ FOSFOR, s redukovanou trhací náplní,výmetnou nebo hnací náplní0244930690
MUNICE ZÁPALNÁ s kapalnou nebo gelovatovou hořlavinou, s redukovanou trhací0247930690
MUNICE ZÁPALNÁ, s nebo bez redukované trhací náplně, výmetné nebo hnací náplně0300930690
MUNICE ZÁPALNÁ, s nebo bez redukované trhací náplně, výmetné nebo hnací náplně0010930690
MUNICE ZÁPALNÁ, s nebo bez redukované trhací náplně, výmetné nebo hnací0009930690
Mysorit: viz AZBEST, HNĚDÝ2212252400
N-METHYLBUTYLAMIN2945292119
NÁBOJE PRO RUČNÍ MALORÁŽNÍ STŘELNÉ ZBRANĚ0012930630 - 930621
NÁBOJE PRO RUČNÍ MALORÁŽNÍ STŘELNÉ ZBRANĚ0339930630 - 930621
NÁBOJE PRO RUČNÍ MALORÁŽNÍ STŘELNÉ ZBRANĚ0417930630 - 930621
NÁBOJE PRO RUČNÍ MALORÁŽNÍ STŘELNÉ ZBRANĚ, CVIČNÉ0014930630 - 930621
NÁBOJE PRO RUČNÍ MALORÁŽNÍ STŘELNÉ ZBRANĚ, CVIČNÉ0327930630 - 930621
NÁBOJE PRO RUČNÍ MALORÁŽNÍ STŘELNÉ ZBRANĚ, CVIČNÉ0338930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, CVIČNÉ0326930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, CVIČNÉ0327930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, CVIČNÉ0338930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, CVIČNĚ0413930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, CVIČNÉ0014930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, S INERTNÍ STŘELOU0012930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, S INERTNÍ STŘELOU0328930630
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, S INERTNÍ STŘELOU0417930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, S INERTNÍ STŘELOU0339930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, s trhavinovou náloží0005930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, s trhavinovou náloží0006930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, s trhavinovou náloží0007930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, s trhavinovou náloží0321930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, s trhavinovou náloží0348930630 - 930621
NÁBOJE PRO ZBRANĚ, s trhavinovou náloží0412930630 - 930621
NÁBOJE, SIGNÁLNÍ0054360490
NÁBOJE, SIGNÁLNÍ0312360490
NÁBOJE, SIGNÁLNÍ0405360490
NÁBOJE, ZÁBLESKOVÉ0049360490
NÁBOJE, ZÁBLESKOVÉ0050360490
NÁBOJNICE, PRÁZDNÉ, SE ZAŽEHOVAČEM HNACÍ NÁPLNĚ0055930690
NÁBOJNICE, PRÁZDNĚ, SE ZAŽEHOVAČEM HNACÍ NÁPLNĚ0379930690
NÁBOJNICE, SPALITELNÉ, PRÁZDNÉ, BEZ ZAŽEHOVAČE HNACÍ NÁPLNĚ0446930690
NÁBOJNICE, SPALITELNÉ, PRÁZDNÉ, BEZ ZAŽEHOVAČE HNACÍ NÁPLNĚ0447930690
NÁDOBKY MALÉ, OBSAHUJÍCÍ PLYN (KARTUŠE), bez odběrního ventilu, které nelze opětovně plnit2037360610
NÁDOBKY OPAKOVANÉ PLNITELNÉ PRO MALÉ PŘÍSTROJE S PLYNNÝM UHLOVODÍKEM, s odběrním ventilem3150360610
NÁDOBKY S NÁPLNÍ DO ZAPALOVAČŮ (cigaret) se zápalným plynem10579613++
NÁDRŽ PALIVOVÁ PRO HYDRAULICKÉ AGREGÁTY LETADEL (se směsí bezvodého hydrazinu a methylhydrazinu)3165880330
NAFTALEN, RAFINOVANÝ1334270740
NAFTALEN, ROZTAVENÝ2304290290
NAFTALEN, SUROVÝ1334270740
NAFTENÁTY KOBALTNATÉ, PRÁŠEK2001291639
alfa-NAFTHYLAMIN2077292145
1-NAFTYLAMIN2077292145
2- NAFTYLAMIN1650292145
beta-NAFTYLAMIN1650292145
NAFTYLMOČOVINA1652292421
NAFTYLTHIOMOČOVINA1651293090
NÁLOŽE KUMULATIVNÍ, bez rozbušek0059930690
NÁLOŽE KUMULATIVNÍ, bez rozbušek0439930690
NÁLOŽE KUMULATIVNÍ, bez rozbušek0440930690
NÁLOŽE KUMULATIVNÍ, bez rozbušek0441930690
Pojmenování / popsání látekUNPoznámkaNHM
NÁLOŽE KUMULATIVNÍ, LINEÁRNÍ OHEBNÉ0237360300
NÁLOŽE KUMULATIVNÍ, LINEÁRNÍ, OHEBNÉ0288360300
NÁLOŽE POČINOVÉ, bez rozbušky0042360300
NÁLOŽE POČINOVÉ, bez rozbušky0283360300
NÁLOŽE POČINOVÉ, S ROZBUŠKOU0225360300
NÁLOŽE POČINOVÉ, S ROZBUŠKOU0268360300
NÁLOŽE PŘÍDAVNÉ, VÝBUŠNÉ0060930690
NÁLOŽE TRHAVINOVÉ, průmyslové, bez rozbušky0442930690
NÁLOŽE TRHAVINOVÉ, průmyslové, bez rozbušky0443930690
NÁLOŽE TRHAVINOVÉ, průmyslové, bez rozbušky0444930690
NÁLOŽE TRHAVINOVÉ, průmyslové, bez rozbušky0445930690
NÁLOŽE TRHAVINOVÉ, S PLASTICKÝM POJIVEM0457930690
NÁLOŽE TRHAVINOVÉ, S PLASTICKÝM POJIVEM0458930690
NÁLOŽE TRHAVINOVÉ, S PLASTICKÝM POJIVEM0459930690
NÁLOŽE TRHAVINOVÉ, S PLASTICKÝM POJIVEM0460930690
NÁLOŽKY0048930690
NÁLOŽKY PRO ROPNÉ VRTY0277930630
NÁLOŽKY PRO ROPNÉ VRTY0278930630
NÁLOŽKY PRO TECHNICKÉ ÚČELY0275930630
NÁLOŽKY PRO TECHNICKÉ UCELY0276930630
NÁLOŽKY PRO TECHNICKÉ ÚČELY0323930630
NÁLOŽKY PRO TECHNICKÉ ÚČELY0381930630
NAPÍNAČE PASŮ PYROTECHNICKÉ05038708++
NAPÍNAČE PÁSU, pyrotechnické32688708++
NAPÍNAČE PÁSŮ, STLAČENÝ PLYN33538708++
NÁPLŇ REDUKOVANÁ TRHACÍ, s výbušninou0043930690
NÁPLNĚ HASICÍCH PŘÍSTROJŮ, žíravá kapalná látka1774381300
NÁPLNĚ HNACÍ PRO DĚLA0242930690
NÁPLNĚ HNACÍ PRO DĚLA0279930690
NÁPLNĚ HNACÍ PRO DĚLA0414930690
NÁPOJE ALKOHOLICKÉ30652208++
NATRIUMALUMINIUMHYDRID2835285000
NATRIUMMETASILIKÁT3253283911
NEON, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ1913280429
NEON, STLAČENÝ1065280429
NIKOTIN1654293970
NITRID LITHNÝ2806285000
NITRILY, JEDOVATÉ, J.N.32762926++
NITRILY, JEDOVATÉ, HOŘLAVÉ, J.N.32752926++
NITRILY, HOŘLAVÉ, JEDOVATÉ, J.N.3273292690
3-NITRO-4-CHLORBENZOTRIFLUORID2307290369
NITROANILÍNY (o-,m-,p-)1661292142
NITROANISOL, KAPALNÝ2730290920
NITROANISOL, TUHÝ2730290920
NITROBENZEN1662290420
5-NITROBENZOTRIAZOL0385360200
NITROBENZOTRIFLUORIDY, kapalné2306290369
NITROBENZOTRIFLUORIDY, tuhé2306290369
NITROCELULÓZA, NAVLHČENÁ s nejméně 25 hm. - % alkoholu0342391220
NITROCELULÓZA, nezpracovaná nebo zvláčněná, obsahující méně než 18 hm.-% změkčovadla (zvláčňovadla)0341391220
NITROCELULÓZA S nejméně 25 hm. - % ALKOHOLU a nejvýše 12,6 % dusíku v suché hmotě2556391220
NITROCELULÓZA S nejméně 25 hm. - % VODY2555391220
NITROCELULÓZA, SMĚS, s nejvýše 12,6 % dusíku v suché hmotě, S nebo BEZ PLASTIFIKAČNÍCH PROSTŘEDKŮ, S nebo BEZ PIGMENTU2557391220
NITROCELULÓZA, suchá nebo navlhčená s méně než 25 hm.-% vody (nebo alkoholu)0340391220
NITROCELULÓZA, HOŘLAVÝ ROZTOK2059391220
NITROCELULÓZA, ZVLÁČNĚNÁ, s nejméně 18 hm. - % zvláčňovadla0343391220
NITROETHAN2842290420
NITROFENOLY (o-,m-,p-)1663290890
NITROGLYCERIN, ALKOHOLICKÝ ROZTOK, s nejvýše 1 % nitroglycerinu.1204300390 - 382490
Pojmenování / popsání látekUNPoznámkaNHM
NITROGLYCERIN, SMĚS, ZNECITLIVĚNÁ, KAPALNÁ, J.N. s nejvýše 30 hm.-% nitroglycerinu3357300390 - 382490
NITROGLYCERIN SMĚS, ZNECITLIVĚNÁ, KAPALNÁ, HOŘLAVÁ, J.N. s nejvýše 30 hm.-% nitroglycerinu3343290550
NITROGLYCERIN SMĚS, ZNECITLIVĚNÁ, TUHÁ, J.N., s více jak 2hm.-%, ale nejvýše 10hm.% nitroglycerinu3319360200
NITROGLYCERIN V ALKOHOLICKÉM ROZTOKU, s více než 1 %, ale nejvíce 10 % nitroglycerinu0144300390
NITROGLYCERIN, ZNECITLIVĚNÝ, s nejméně 40 hm.-% netěkavého, ve vodě nerozpustného flegmatizačního prostředku0143360200
NITROGLYCERIN, ALKOHOLICKÝ ROZTOK s více jak 1 %, ale nejvýše 5 % nitroglycerinu3064300390
NITROGUANIDIN, NAVLHČENÝ s nejméně 20 hm. - % vody1336292990
NITROGUANIDIN, suchý, nebo navlhčený s méně než 20 hm. - % vody0282360200
NITROKRESOLY2446290890
NITROMANNIT, NAVLHČENÝ, s nejméně 40 hm. - % vody nebo směsi alkohol/voda0133360200
NITROMETHAN1261290420
NITROMETHYLFENOLY2446290890
NITROMOČOVINA0147360200
4-Nitro-m-xyIen: viz NITROXYLENY, KAPALNÉ1665290420
5-Nitro-m-xylen: viz NITROXYLENY, TUHÉ1665290420
NITRONAFTALEN2538290420
2-Nitro-m-xylen: viz NITROXYLENY, KAPALNÉ1665290420
3-Nitro-o-xylen: viz NITROXYLENY, KAPALNÉ1665290420
4-Nitro-o-xylen: viz NITROXYLENY, TUHÉ1665290420
NITROPROPANY2608290420
Nitro-p-xylen: viz NITROXYLENY, KAPALNÉ1665290420
p-NITROSODIMETHYLANILIN1369292990
NITROSYLCHLORID1069281210
NITROŠKROB, NAVLHČENÝ s nejméně 20 hm. - % vody1337350510
NITROŠKROB, suchý nebo navlhčený s méně než 20 hm. - % vody0146360200
NITROTOLUENY, TUHÉ1664290420
NITROTOLUENY, KAPALNÉ1664290420
NITROXYLENY, TUHÉ1665290420
NITROXYLENY, KAPALNÉ1665290420
NONANY1920290110
NONYLTRICHLORSILAN1799293100
NUKLEÁT RTUŤNATÝ1639293490
NÝTY TRHACÍ0174930690
OBALY NA AEROSOLY POD TLAKEM1950++++++
OCTAN OLOVNATÝ1616291529
OCTAN RTUŤNATÝ1629291540
OCTANY1262290110
ODPAD KLINICKÝ, NESPECIFIKOVANÝ, J.N.3291382490
ODPAD RYBÍ, NESTABILIZOVANÝ1374230120
ODPAD RYBÍ, STABILIZOVANÝ2216volný230120
ODPAD ZIRKONIOVÝ1932810910
ODPADY BAVLNĚNÉ OBSAHUJÍCÍ OLEJ13645202++
Odpady obsahující zápalné kapalné látky s bodem vzplanutí nejvýše 61 °C: viz3175++++++
Odstraňovače barev: viz3066381400
OKTADECYLTRICHLORSILAN1800293100
OKTADIENY2309290129
OKTAFLUOR-2-BUTEN2422290330
OKTAFLUORCYKLOBUTAN1976290330
OKTAFLUORPROPAN2424290330
OKTOGEN, NAVLHČENÝ s nejméně 15 hm. - % vody0226360200
OKTOGEN, ZNECITLIVĚNÝ0484360200
OKTOL, suchý nebo navlhčený s méně než 15 hm. - % vody0266360200
OKTOLIT, suchý nebo navlhčený s méně než 15 hm. - % vody0266360200
OKTONAL0496360200
OKTYLALDEHYDY1191291219
OKTYLTRICHLORSILAN1801293100
OLEÁT RTUŤNATÝ1640291639
OLEJ BOROVÝ1272380520
Pojmenování / popsání látekUNPoznámkaNHM
OLEJ BŘIDLIČNÝ1288270900 - 274900
OLEJ KAFROVÝ1130151590
OLEJ PRYSKYŘIČNÝ1286380690
OLEJ TOPNÝ, (LEHKÝ)1202274+++
OLEJE ACETONOVÉ1091380700
OLEJE DEHTOVÉ, HOŘLAVÉ11362707++
OMEGA-BROMACETOFENON2645291470
ONTA0490360200
ORGANICKÉ PEROXIDY (seznam)2.2.52.4++++++
ORTHOKREMIČITAN SODNÝ3253283911
ORTHOVANADIČNAN SODNO-AMONNÝ2863284190
ORTOVANADIČNAN AMONNÝ2861284190
OTAVY1327volné
OXID ARZENIČNÝ1559282590
OXID ARZENITÝ1561281129
OXID BARNATÝ1884281630
OXID DRASELNÝ2033282590
OXID DUSIČITÝ1067281129
OXID DUSITÝ2421zakázáno281129
OXID DUSNATÝ A OXID DUSIČITÝ, SMĚS1975281129
OXID DUSNATÝ, STLAČENÝ1660281129
OXID DUSNÝ1070281129
OXID DUSNÝ, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ2201281129
OXID FOSFOREČNÝ (ANHYDRID KYSELINY FOSFOREČNÉ)1807280910
OXID FOSFORITÝ2578281129
OXID CHROMOVÝ, BEZVODÝ1463281910
OXID OLOVIČITÝ1872282490
OXID OSMIČELÝ2471282590
OXID RTUŤNATÝ1641282590
OXID SÍROVÝ, STABILIZOVANÝ1829281129
OXID SIŘIČITÝ1079281123
OXID SODNÝ1825282590
OXID UHELNATÝ A VODÍK, SMĚS, STLAČENÁ2600270500
OXID UHELNATÝ, STLAČENÝ1016281129
OXID UHLIČITÝ1013281121
OXID UHLIČITÝ A OXID DUSNÝ, SMĚS1015281121
OXID UHLIČITÝ, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ2187281121
OXID UHLIČITÝ, TUHÝ1845volný281121
OXID VANADIČNÝ, NEROZTAVENÝ2862282530
OXID VAPENATÝ1910volný282590
OXID ŽELEZNATÝ-HOUBA, POUŽITÝ z čištění koksárenského plynu1376282110
OXID ŽELEZNATÝ, POUŽITÝ z čištění koksárenského plynu1376282110
OXID-DIKYANID DIRTUŤNATÝ, FLEGMATIZOVANÝ1642283719
OXYBROMID FOSFOREČNÝ1939281290
OXYCHLORID FOSFOREČNÝ1810281210
OXYCHLORID SELENIČITÝ2879282749
OXYNITROTRIAZOL0490360200
PALIVO PRO DIESELOVÉ MOTORY1202274+++
PALIVO PRO TRYSKOVÉ MOTORY1863272200 - 272600
PALIVO PRO ZÁŽEHOVÉ MOTORY1203272400
PAPÍR ZPRACOVANÝ NENASYCENÝMI OLEJI, neúplně vysušený1379481140
PARAFORMALDEHYD2213291260
PARALDEHYD1264291250
PENTABORAN1380285000
PENTAERYTHRITOLTETRANITRÁT (PETN) SMĚS, ZNECITLIVĚNÁ, TUHÁ, J.N. s více jak 10 hm.-%, ale nejvýše 20 hm.-%3344360200
PENTAERYTHRITTETANITRÁT s nejméně 7 hm.-% vosku0411360200
PENTAERYTHRITTETANITRÁT s nejméně 7 hm.-% vosku0411360200
PENTAERYTHRITTETRANITRÁT, NAVLHČENÝ,s nejméně 25 hm.-%vody0150360200
PENTAERYTHRITTETRANITRÁT, ZNECITLIVĚNÝ, s nejméně 15 hm. - % flegmatizačního prostředku0150360200
PENTAFLUORETHAN3220290330
Pentafluorethan 1,1,1 -trifluorethan a 1,1,1,2-tetrafluorethan, zeotropní směs s cca. 44 % pentafluorethanu a 52 % 1,1,1-trifluorethanu: viz3337290330
Pojmenování / popsání látekUNPoznámkaNHM
PENTACHLORETHAN1669290319
PENTACHLORFENOL3155290810
PENTACHLORFENOLÁT SODNÝ2567290810
PENTAKARBONYL ŽELEZA1994293100
PENTAMETHYLHEPTAN2286290110
2,4-PENTANDION2310291419
PENTANOLY1105290515
PENTANY, kapalné1265290110
n-Pentany: viz1265290110
1-PENTEN1108290129
1-PENTOL2705290519
PENTOLIT, suchý nebo s méně než 15 hm.-% vody0151360200
PERBORITAN SODNÝ, BEZVODÝ3247284030
PERFLUOR(ETHYLVINYL)ETHER3154290920
PERFLUOR(METHYLVINYL)ETHER3153290920
PERFORÁTORY KUMULATIVNÍ NAPLNĚNÉ pro ropné vrty, bez roznětky0124930690
PERFORÁTORY, KUMULATIVNÍ, pro ropné vrty, naplněné, bez rozněcovacího prostředku0494930690
Perchlorethylen: viz1897290323
PERCHLORMETHYLMERKAPTAN1670293090
PERCHLORYLFLUORID3083281210
PEROXID BARYA1449281630
PEROXID DRASELNÝ1491281530
PEROXID HOŘEČNATÝ1476281610
PEROXID LITHNÝ1472282590
PEROXID ORGANICKÝ TYP B, KAPALNÝ3101290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP B, KAPALNÝ, S KONTROLOU TEPLOTY3111zakázáno290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP B, TUHÝ3102290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP B, TUHÝ, S KONTROLOU TEPLOTY3112zakázáno290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP C, KAPALNÝ3103290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP C, KAPALNÝ, S KONTROLOU TEPLOTY3113zakázáno290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP C, TUHÝ3104290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP C, TUHÝ, S KONTROLOU TEPLOTY3114zakázáno290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP D, KAPALNÝ3105290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP D, KAPALNÝ, S KONTROLOU TEPLOTY3115zakázáno290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP D, TUHÝ3106290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP D, TUHÝ, S KONTROLOU TEPLOTY3116zakázáno290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP E, KAPALNÝ3107290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP E, KAPALNÝ, S KONTROLOU TEPLOTY3117zakázáno290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP E, TUHÝ3108290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP E, TUHÝ, S KONTROLOU TEPLOTY3118zakázáno290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP F, KAPALNÝ3109290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP F, KAPALNÝ, S KONTROLOU TEPLOTY3119zakázáno290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP F, TUHÝ3110290960
PEROXID ORGANICKÝ TYP F, TUHÝ, S KONTROLOU TEPLOTY3120zakázáno290960
PEROXID SODNÝ1504281530
PEROXID STRONTNATÝ1509281620
PEROXID VÁPENATÝ1457282590
PEROXID VODÍKU a KYSELINA PEROCTOVÁ, SMĚS, STABILIZOVANÁ s kyselinou (kyselinami), vodou a nejvýše 5 % kyseliny peroctové3149284700
PEROXID VODÍKU, VODNY ROZTOK s nejméně 20 %, ale nejvýše 60 % peroxidu vodíku (stabilizace podle potřeby);2014284700
PEROXID VODÍKU, VODNÝ ROZTOK s nejméně 8 %, ale méně jak 20 % peroxidu vodíku (stabilizace podle potřeby)2984284700 - 300490
PEROXID VODÍKU, VODNÝ ROZTOK, STABILIZOVANÝ2015284700
PEROXID VODÍKU, VODNÝ ROZTOK, STABILIZOVANÝ, s více než 60 %, ale nejvýše s 70% peroxidu vodíku2015284700
PEROXID ZINEČNATÝ1516281700
PEROXIDY, ANORGANICKÉ, J.N.1483282590
PEROXODISÍRAN AMONNÝ1444283340
PEROXODISIRAN DRASELNÝ1492283340
PEROXODISÍRAN SODNÝ1505283340
PEROXODISÍRANY, ANORGANICKÉ, J.N.3215283340
PERSÍRAN AMONNÝ1444283340